Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie odnosnie "Z list" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie odnosnie "Z list" (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-odnosnie-Z-list-4811)



[Rozwiązane]Pytanie odnosnie "Z list" - FanciorS - 09-04-2010 03:20

Witam Smile
Mam parę pytań i byłbym bardzo wdzięczny aby ktoś wyjaśnił mi te braki informacji.

A więc tak:

1. Mam 5 kont na jednym IP (Można powiedzieć ze fake bo to ja zakładałem - chciałem z listera, dowiedziałem się ze za to jest ban wiec sam sobie nie zakładałem kont, i wpadlem ostatnio na pomysł ze będę robić małe zlecenia na pewnym forum za dwukrotna rejestracje z mojego zaproszenia na lockerz.
Każdemu pisałem aby zakładał 2 emaile w miarę realistyczny czyli [email protected] a nie [email protected] i każdy podawał jakieś dane nie wiem czy prawdziwe czy fałszywe ale nie było czegoś takiego jak
"First name: bwhgfvy"
I moje pytanie, czy za to można dostać bana, nie wiem czy oni z tych kont będą korzystać bo nie pisałem z nikim który się rejestrował czy będzie z tego korzystać ale jakby nie było, 15 zaproszonych mam z innego IP. (To są miedzy innymi osoby za zlecenia i parę znajomych)


2. Czy naprawdę trudno jest zdobyć te PSP za 800 PTZ.
Brakuje mi 250, i szybko bym to uzbierał, ale czy możecie mi dać jakieś rady aby się na to załapać bo nigdy jeszcze nie zamawiałem nic na lockerz.

3. Jeśli udało by mi się zamówić grę "Ratchet & Clank Bundle - PSP" ile bym musiał ogólnie zapłacić, nie wiem czy w nią wchodzi cło czy nie, ale tak pi razy oko Tongue 50zł? mniej, więcej?

I ostatnie pytanie 4.
Zdobyłem tzw. status "VIP".
a) Musze coś jeszcze zrobić aby dostać koszulkę? (jakiś email posłać czy coś w tym stylu)
b) Koszulkę czy prędzej czy później na 100% zdobędę?
c) Za nią też coś trzeba zapłacić?


Wiem że trochę dużo tych pytań ale będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś przysiądzie na chwile do mojego tematu i odpowie mi na moje dylematy Smile
Z góry dziękuje
Pozdrawiam.


RE: Pytanie odnosnie "Z list" - Tech - 09-04-2010 11:13

1. Jeśli konta są z różnych IP od wielu osób to bana nie powinno być.

2. Trudno, bo to jedna z bardziej popularnych nagród. Oczywiście jak się ma szczęście i się trafi na restock jako jeden z pierwszych to się może udać zamówić.

3. To nie jest gra tylko konsola. W ostatnim miesiącu za nagrody nic się nie płaciło i możliwe, że już tak zostanie. Jeśli jednak celnicy cię dopadną to będzie to gdzieś 120-150zł.

4. Zależy kiedy zdobyłeś. Jeśli po 19 marca to nie dostaniesz koszulki tylko coś innego. Jeśli wcześniej to nie musisz nic pisać, wystarczy, że masz dane dobrze uzupełnione i nie płacisz nic za koszulkę (oO).

PS. Następnym razem szukaj, bo odpowiedzi na twoje pytania są już dawno na forum.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Pytanie odnosnie "Z list" - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.