Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody (/Temat-PayTask-pl-pomagaj-reklamuj-zdobywaj-nagrody-48101)

Strony: 1 2


PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody - mysza5000 - 05-01-2012 18:58

PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody

PayTask to portal dzięki któremu, reklama stron, surfowanie po internecie, pozycjonowanie i wszelkie zadania stają się dziecinnie proste i za darmo. Wystarczy zlecić zadanie i poczekać na jego wykonanie przez innych użytkowników. Punkty jakie uzyskuje się za wykonane zadanie można wymienić na kolejne zadanie lub nagrody.

Portal jeszcze jest w fazie "BETA" ale szybko się rozkręca - bez większej reklamy zarejestrowanych jest już ponad 600 aktywnych użytkowników. Tak jak jest napisane w opisie, portal opiera się na (chyba już znanym) zlecaniu zadań i ich wykonywaniu. Za każde wykonane zadanie dostaje się punkty, które wymienia się na nagrody bądź zlecenie własnego zadania. Zadania oczywiście zlecać można przeróżnej maści - wchodzenie na strony, rejestrowanie się na nich, ocenianie ich, prośba o pomoc w sprawach technicznych, wystawianie bannerów itd. Nagrody są już dostępne - jest ich w sumie cała masa, zaczynając od gier i doładowań na komórkę, kończąc na sprzęcie RTV/AGD, telefonach czy komputerach. Tutaj znajduję się lista nagród: PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody Smile

Nagrody:
[Obrazek: xvnxbcf.jpg]

[Obrazek: reutwum.jpg]
[Obrazek: dlmxtva.jpg]

i wiele rożnych nagród Smile




mój ref : http://paytask.pl/?ref=746
czysty link: http://paytask.pl


RE: PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody - mysza5000 - 05-01-2012 19:37

Zapraszam


RE: PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody - marcel_kk - 05-01-2012 19:41

Wyglada obiecująco, a co mi tam,
trzeba skorzystać.
Pozdrawiam.


RE: PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody - J_Wojtachowski - 05-01-2012 20:36

Mają głupi system, za to, że ktoś ma takie samo IP (np. korzystając z mobilnego internetu) dostaje się bana


RE: PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody - mysza5000 - 05-01-2012 21:11

ja od dzisiaj zaczynam i mam już 170pkt Smile


RE: PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody - prymul1 - 05-01-2012 21:18

zarejestrowany z refa


RE: PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody - mysza5000 - 05-01-2012 21:20

(05-01-2012 21:18)prymul1 napisał(a):  zarejestrowany z refa

dziękuję Smile


RE: PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody - mysza5000 - 06-01-2012 14:44

jak wam idzie w zdobywaniu punków ?


RE: PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody - prymul1 - 06-01-2012 14:55

Ja jak na razie mam 87 pkt.


RE: PayTask.pl - pomagaj, reklamuj, zdobywaj nagrody - lemon666 - 06-01-2012 16:10

ja jak zamówiłem doładowanie za 5zł to mnie zbanowali!!!

moze mi ktoś podać ich mail kontaktowy bo zablokowali mi dostep do całej strony! Chociaż się dowiem za co?