Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Doładowania rapids.pl (bardzo tanio) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Doładowania rapids.pl (bardzo tanio) (/Temat-Sprzedam-Doladowania-rapids-pl-bardzo-tanio-48091)



[Sprzedam] Doładowania rapids.pl (bardzo tanio) - J_Wojtachowski - 05-01-2012 14:38

Mam do sprzedania dodatkowe transfery w każdej ilości. Świetnie nadaje się do remonte uploadu no i oczywiście do pobierania Wink
Rapids.pl obsługuje 30 serwerów.

Cennik
1GB = 15gr.

Sprzedaje mimimun po 20GB

Kontakt:
gg. 4444815
Zamówienie realizowane od razu przy kontakcie na gg.

Płatności:
paypal, citibank

Proszę osoby tylko zdecydowane na zakup. Proszę nie pisać wiadomości typu:
- masz to jeszcze? (tak mam cały czas)
- może od ciebie kupie jak dostane pieniądze
- a co to jest rapids.pl?

itp. wiadomości na które nie lubie odpowiadać. Wink


RE: [Sprzedam] Doładowania rapids.pl (bardzo tanio) - artibaj - 31-05-2012 09:27

Wystaw na allegro to kupię


RE: [Sprzedam] Doładowania rapids.pl (bardzo tanio) - KapitanHUNTER - 31-05-2012 14:48

Jestem chętny Wink


RE: [Sprzedam] Doładowania rapids.pl (bardzo tanio) - Driver494 - 04-06-2012 14:31

Pisałem na gg. Nie odpowiada.


RE: [Sprzedam] Doładowania rapids.pl (bardzo tanio) - KapitanHUNTER - 04-06-2012 15:05

(04-06-2012 14:31)Driver494 napisał(a):  Pisałem na gg. Nie odpowiada.

Tak samo jak ja.
Pisałem kilka razy i ani raz nie odpisał na żadną wiadomość.


RE: [Sprzedam] Doładowania rapids.pl (bardzo tanio) - nofuture - 05-06-2012 13:59

Brak kontaktu ...


[Sprzedam] Doładowania rapids.pl (bardzo tanio) - surfer0700 - 26-06-2013 17:54

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.