Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wazzub - co sądzicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wazzub - co sądzicie? (/Temat-Wazzub-co-sadzicie-48027)



Wazzub - co sądzicie? - rowik888 - 02-01-2012 20:03

Myślicie, że to wypali i ktoś będzie wam płacił co miesiąc 1$ za poleconego?
Moim skromnym zdaniem to się nie sprawdzi.
Widziałem filmik promujący i myślę, że większość użytkowników tego forum zrobiłaby dużo lepszą promocje;]
Ale idea twórców wydaję się być piękna Idea


RE: Wazzub - co sądzicie? - macgre - 02-01-2012 23:53

Pomysł jest naprawdę genialny. Odnoszę jednak też podobne wrażenie, że realizują go jacyś amatorzy. To naprawdę można było zrobić lepiej.

Dołączyłem do Wazzub jeszcze tego samego dnia kiedy wypuścili info do internetu. Podszedłem do tego na początku z przymrużeniem oka, ale przekonał mnie pewien fakt.
Mianowicie na fejsie zauważyłem dziwne komunikaty, mówiące o tym że F. utrzymuje się z reklam i dzięki temu może być darmowy pomimo, że koszty utrzymania wynoszą 1 000 000 000 $ miesięcznie Rolleyes

Po co o tym mówią teraz ? . Wydaje mi się, że czują nosem co się święci. Niecierpliwie czekam na reakcję face i googla.
Mają związane ręce bo z jednej strony jak puszczą antykampanię to przyznają się do obaw o swoje dochody, z drugiej jak będą siedzieć cicho to stracą część reklamodawców.

Pozdrawiam