Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gra przeglądarkowa a podatki itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gra przeglądarkowa a podatki itp. (/Temat-Gra-przegladarkowa-a-podatki-itp-48010)



Gra przeglądarkowa a podatki itp. - xy0urneyx - 02-01-2012 15:40

Witam. Z kolegami mamy zamiar zrobić grę przeglądarkową. Wszyscy jesteśmy niepełnoletni, mam kilka pytań.
1. Czy muszę założyć firmę aby zarabiać na tej stronce?
2. Jak mam płacić podatki? Czy mogę płacić podatki jako osoba niepełnoletnia? Ile % podatku jest? (18%?)
3. Czy muszę dać dane jakiejś osoby dorosłej, zeby zaczac na tej stronce zarabiac, placic podatki i zeby wszystko bylo zgodne z prawem?
4. Co muszę jeszcze robić, zeby wszystko było zgodne z prawem?

Troche tych pytan jest, ale oczekuje ze na wszystkie ktos mi odpowie Big Grin


RE: Gra przeglądarkowa a podatki itp. - MoveR28 - 05-01-2012 19:03

Może odpowiem całościowo to co wiem, osoba nieletnia nie może płacić podatku, robi to za nią rodzić wypełniając bodajże coś takiego jak PIT-37. Jeżeli chciałbyś zarabiać np. na serwisach typu cpmprofit, to oni Ci na PP normalnie zapłacą natomiast jeżeli np. Adleader, NetSales, to musisz mieć 18 lat, bądź zdogę rodzica, w tych dwóch tak na prawdę nie jestem pewien czy i za zgodą, musiał byś przecztać ich regulamin albo się z nimi skontaktować, zazgodą natomiast jest chyba w http://www.afiliant.com/ mniej więcej wiem tylko tyle;]


Gra przeglądarkowa a podatki itp. - Artinesse - 28-02-2018 11:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.