Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam skrypt innowacyjnego serwisu do nabijania Google+, lubię to na facebooku itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam skrypt innowacyjnego serwisu do nabijania Google+, lubię to na facebooku itp (/Temat-Sprzedam-skrypt-innowacyjnego-serwisu-do-nabijania-Google-lubie-to-na-facebooku-itp-47965)



Sprzedam skrypt innowacyjnego serwisu do nabijania Google+, lubię to na facebooku itp - Quik - 01-01-2012 14:20

Witam, mam do sprzedania innowacyjny skrypt serwisu do nabijania google+, lubię to na facebooku itp. Jestem jednym z dwóch posiadaczy tego skryptu w Polsce, więc nie jest on zbyt popularny.

[Obrazek: screenskrypt.png]

Co sprzedaję?
-Cały skrypt napisany w php.
- Grafikę i cały szablon skryptu.
-Update do nowszych wersji skryptu.
(baza danych nie jest wymagana)

Jak to działa?
Użytkownicy zbierają punkty poprzez klikanie wybranych lubię to na facebooku, Google + ,etc. Za zebrane punkty mogą oni dodać własną stronę by inni klikali w ich lubię to Google + itd. Zarabiasz poprzez reklamy na stronie np. Adsense czy CPMprofit, a także dzięki wbudowanemu sklepikowi gdzie użytkownicy mogą dokupić dodatkowe punkty.

Jesteś zainteresowany kupnem? Moja cena to 15 zł PayPal. Pisza na PW lub gg: 36509111.


RE: Sprzedam skrypt innowacyjnego serwisu do nabijania Google+, lubię to na facebooku itp - Madroxx - 01-01-2012 14:22

Czy jest możliwość wystawienia tego na Allegro ?


RE: Sprzedam skrypt innowacyjnego serwisu do nabijania Google+, lubię to na facebooku itp - true - 01-01-2012 14:23

A można link do panelu admina? AA nie zapomnij o danych.


RE: Sprzedam skrypt innowacyjnego serwisu do nabijania Google+, lubię to na facebooku itp - Jaro070 - 01-01-2012 14:27

Z tego ci się orientuję to ten skrypt jest sprzedawany z licencja na jedną domenę.

P.S w Polsce ma go wiele osób np. ja i kilku moich znajomych. Mogę sprzedać spolszczenie do niego.


Sprzedam skrypt innowacyjnego serwisu do nabijania Google+, lubię to na facebooku itp - Admin - 01-01-2012 14:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.