Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomogę w uploadzie za rejestrację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomogę w uploadzie za rejestrację (/Temat-Pomoge-w-uploadzie-za-rejestracje-47939)



Pomogę w uploadzie za rejestrację - chetnykasy - 31-12-2011 20:45

Dodałem moich kilka wypłat z różnych serwisów (niedługo dołoże z fileserve, bitshare, videobb). Najszybciej zbieram na Filesonic, fileserve, bitshare i kiedyś wupload. Z pozostałych to trochę dłużej, mniej pobrań. Dla chętnych osób, które zarejestrują się z mojego linka na filesonic, fileserve lub bitshare pomogę w uploadzie. Możesz liczyć na cenne wskazówki. Wszystkie pochodzą z mojego doświadczenia więc działają. Powiem Tobie co, gdzie ja wysyłam, nie używam do tego posterów. Jeśli mnie nie opuścisz po jakimś czasie to dostaniesz bardzo prosty program do segregacji linków, do wygenerowania listy z danymi w kodzie bb. Co jakiś czas będę podsyłał tobie nowe wskazówki. Codziennie poświęcam około 1,5 godziny, ale jak mam więcej czasu to więcej i widać wtedy to także w zarobionej kwocie na ten dzień. Na początku było to dłużej, na samą segregacje, wysłanie linków schodziło mi ok. 2,5h. Dla osób chętnych mogę podesłać screena z paypala- do tej pory od września zarobiłem ok 1500 zł. Pamiętaj podam Tobie dobre wskazówki bo od tego wiadomo, że zależy ile zarobisz, a więc i ja. W przyszłości jeśli będziesz się sprawdzał możemy dogadać się w sprawie refback.

Tutaj zamieszczam linki do moich wypłat:
filesonic
uploadstation
videozer
filejungle
bitshare

Zainteresowani proszę pisać na PW
Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku