Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uploadpolak - Filesonic, Fileserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uploadpolak - Filesonic, Fileserve (/Temat-Uploadpolak-Filesonic-Fileserve-47905)

Strony: 1 2


Uploadpolak - Filesonic, Fileserve - UploadPolak - 30-12-2011 23:39

Witam.

Zapraszam wszytkich zainteresowanych do zarabiania ze mną na FileSonic i Fileserve. Uploadem plików zajmuję się od ponad 2 lat. Na bierząco czerpię z polskich for o zarabianiu jak i również z zagranicznego WJ oraz naszego refilesonic. Jestem zadowolny z tego co osiągam jednak wiadomo że cały czas pracuję i bardzo angażuję się w to aby mój zarobek był stabilny i w miarę wysoki.

Nie proponuję na początku żadnego reffbacku puki co....chcę zobaczyć co osiągacie...jeżeli ktoś będzie w miare ogarniął sytuację to wtedy możemy podyskutować na temat reffbacku.

Nie podaję tutaj żadnych refflinków , jeżeli ktoś jest zainteresowany resztę wyjaśniam na gg:8861785...

TYLKO POWAŻNE PROPOZYCJE, NIE SZUKAM LUDZI KTÓRZY NIE WIEDZĄ NIC NA TEMAT UPLOADU!

Ważne aby ta osoba miała coś pieniędzy przy sobie oraz Shella!

GG:8861785

Zapraszam serdecznie


Najnowsze screeny zarobków:
[Obrazek: beztytuuvwb.png]

Mój dzienniczek Uplodera który codziennie aktualizuje ! Zapraszam gorąco!

http://dziennikuploaderfilesonic.blogspot.com/



RE: Uploadpolak - Filesonic, Fileserve - Lontek - 31-12-2011 14:03

Nie dam tu reflinka, żeby nie było, że na blogu a to co daje są inne ;]


RE: Uploadpolak - Filesonic, Fileserve - Qwik - 31-12-2011 15:40

Ostrzegam przed tym człowiekiem.Na forum refsc oszukał wiele ludzi i dostał bana.Na dodatek założył multikonto i próbował zyskać refów


RE: Uploadpolak - Filesonic, Fileserve - UploadPolak - 01-01-2012 12:53

wez qwik sie ogarnij...dla ciebie każdy jest oszustem, nikt nie dostaje drugiej szansy i nikt nie zarabia więcej niż ty... ty jesteś bogiem no nie?

Jak mi przykro że tutaj nie jesteś modem i nie usuniesz mojego tematu. Z resztą checie to piszcie do moda żeby usunął, mam jednego reffa, drugiego będę uczył na dniach. Jak ktoś jest zainteresowany to prosze zaglądać na mojego bloga z dziennikiem uploadera.

Pozdro


RE: Uploadpolak - Filesonic, Fileserve - Qwik - 01-01-2012 14:09

Z tego co wiem to dostałeś drugą szanse na refsc ale jej nie wykorzystałeś.

To nie zmienia faktu ze jesteś oszustem.


RE: Uploadpolak - Filesonic, Fileserve - UploadPolak - 01-01-2012 16:51

wiec dlaczego zostałem zbanowany?


RE: Uploadpolak - Filesonic, Fileserve - Qwik - 01-01-2012 19:00

Za oszustwa.


RE: Uploadpolak - Filesonic, Fileserve - UploadPolak - 01-01-2012 19:58

które miały miejsce dawno temu

Z reszta to ok. Zepsuj mi reputacje nie potrzebuje jej.... i tak kto ze mną pisze to jest przekonany do moich działań. Ty nie musisz Smile

Szczęśliwego Nowego Roku Wink


RE: Uploadpolak - Filesonic, Fileserve - ziom12368 - 01-01-2012 21:13

Polecam UploadPolak zna sie na rzeczy.. ;D


RE: Uploadpolak - Filesonic, Fileserve - UploadPolak - 03-01-2012 11:44

Aktualizacja - dodano staty z 2 stycznia ponad 17$