Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piramida Wazzub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Piramida Wazzub (/Temat-Piramida-Wazzub-47897)

Strony: 1 2


Piramida Wazzub - Aruzz - 30-12-2011 20:14

Witam. Zakładamy piramidę użytkowników serwisu Wazzub, który startuje 1 stycznia.
Opis serwisu znajdziecie tutaj.

W serwisie da się zarejestrować tylko i wyłącznie z czyjegoś polecenia.

Zasady piramidy:

1. Osoba, która chciałaby dołączyć do piramidy pisze do mnie maila na adres [email protected] w treści wpisując swój nick na forum, a w temacie "Piramida", lub gadugadu: 11637888 (Co bardziej polecam - szybsza pomoc)

2. Ja po przeczytaniu maila, lub odebraniu wiadomosci gg, wysyłam tej osobie odpowiedni link do rejestracji. Dlaczego? Dlatego, że do każdej osoby w piramidzie będzie podporządkowanych 5 poleconych, tzn. jak ja jestem na 1. miejscu w piramidzie to pode mną jest 5 moich poleconych, a pod każdym z 5 moich poleconych znajduje się 5 kolejnych poleconych itd. Dlatego też zachęcam do szybkiego rejestrowania się w piramidce, bo im wyższy poziom w piramidzie tym większe zarobki.

3. Każdy ma prawo wglądu do obecnego stanu piramidy - ja będę aktualizował jest stan i umieszczał w tym temacie, żeby każdy mógł zobaczyć jak w danej chwili wygląda.

4. Każdy kto już się zarejestruje w serwisie musi ustawić stronę główną tego serwisu jako swoja stronę startową.

Zapraszam do dołączenia do piramidki - im więcej osób tym większe zarobki!

Aktualna piramida!:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AiY9kTrE0vdVdGhxb1JoRFFjV3FWY0Jsc0JJaHNaakE&hl=en_US#gid=0


RE: Piramida Wazzub - Aruzz - 01-01-2012 20:13

obikonefka - dopisany do listy

Edit: *JackDaniels* dopisany - 3 Miejsca na 1 poziomie zostały!


RE: Piramida Wazzub - *JackDaniels* - 02-01-2012 17:53

hmm widze że małe zainteresowanie ta piramidka jest :/


RE: Piramida Wazzub - Aruzz - 02-01-2012 19:15

Wszystko w swoim czasie Wink
Aktualnie mam zamiar zaprosić kilku znajomych we własnym zakresie. Większe zainteresowanie będzie dopiero gdy ruszy wersja PreLaunch.


RE: Piramida Wazzub - Aruzz - 02-01-2012 19:35

Na chwilę obecną piramida wygląda tak:


[Obrazek: beztytuugey.png]


Wszystko aktualizowane na bierząco. W temacie link do tabeli online!


RE: Piramida Wazzub - Aruzz - 03-01-2012 06:18

Dezerox dopisany do piramidy. Zostało tylko 1 miejsce wolne w 1 grupie.


RE: Piramida Wazzub - m4te01 - 03-01-2012 18:29

m4te01


RE: Piramida Wazzub - Aruzz - 03-01-2012 18:57

m4te01 dopisany. Zaczynamy 2 poziom. Chętni proszeni na pw / gg / e-mail.


RE: Piramida Wazzub - *JackDaniels* - 04-01-2012 17:59

zaaktualizuj liste :]


RE: Piramida Wazzub - Aruzz - 05-01-2012 15:45

Lista aktualna. Ludzie sie poprostu nie chca zapisywac ;/