Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RapidGator.net - Zarabianie na uploadowaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: RapidGator.net - Zarabianie na uploadowaniu (/Temat-RapidGator-net-Zarabianie-na-uploadowaniu-47852)

Strony: 1 2 3


RE: RapidGator.net - reaktywacja! zarób nawet 40$ za pobrania z PL!!! - sergefr - 02-03-2013 19:12

Wszystko fajnie ,tylko kantuja na pobraniach i sprzedanych premium podobnie jak uploaded


RE: RapidGator.net - reaktywacja! zarób nawet 40$ za pobrania z PL!!! - Stworkowaty - 03-03-2013 16:03

Sergerfr ma rację, na CatShare i Egofiles i tak zarobisz więcej bo zalicza wszystko, Tutaj już nie...


RE: RapidGator.net - reaktywacja! zarób nawet 40$ za pobrania z PL!!! - djmurek - 04-03-2013 13:10

Może i kantują na pobrania - tego nie wiem- Wiem tylko tyle, że zarabia się naprawdę dużo na nowych stawkach. Praktycznie 2x więcej niż na poprzednich.
Także zachęcam do rejestracji.

Co do catshare i egofiles - są to polskie hostingi - Na amerykanskich warezach dużo z nich nie wyciagniesz...


RE: RapidGator.net - reaktywacja! zarób nawet 40$ za pobrania z PL!!! - kondzikET - 04-03-2013 14:51

A jaki waszym zdaniem jest najlepszy zagraniczny PPD (otwarty na userów z zagranicy właśnie) ?


RE: RapidGator.net - reaktywacja! zarób nawet 40$ za pobrania z PL!!! - billq - 07-03-2013 19:13

witam mój problem z rapidgatorem wygląda nastepująco mam plan ppd w którym zalicza mi pobrania a kasy juz nie jesli ktos wie oco chodzi prosze o odpowiedz


RE: RapidGator.net - reaktywacja! zarób nawet 40$ za pobrania z PL!!! - Bandaid - 07-03-2013 20:55

My account->Profile->Change e-mail->Payment data i dajesz dane do wypłaty. Od tego momentu zaczynają naliczać ci pieniądze.Jerk2


RE: RapidGator.net - reaktywacja! zarób nawet 40$ za pobrania z PL!!! - RockShox - 14-03-2013 03:07

mam pytanko , czy rapidgator wyplaca na paypala? czy na webmoney bo jak na webmoney to powiedzcie mi czy z webmoney mozna wyplacac do polskich banków


RE: RapidGator.net - reaktywacja! zarób nawet 40$ za pobrania z PL!!! - Bandaid - 14-03-2013 19:04

Rapidgator niestety przestał wypłacać na Paypala. Tak, Webmoney wypłaca na polskie banki ale dopiero od 100 dolarów w górę w dodatku pobiera 11 dolarów prowizji.


Rapidgator - techniczny problem z wypłatą - bender69 - 12-11-2016 16:59

Witam. Mam konto na rapidgatorze i chciałem wypłacić kasę ale nie mam takiej możliwości. Wchodzę w Profil i nie widzę nigdzie przycisku wypłaty. Na dole strony jest Saldo i kilka przycisków Zapłać z salda ale to tylko do wykupienia Premium. Myślałem, że przycisk pojawi się automatycznie jak osiągnę limit na PayPal jak mam ustawione. Ale mam już ponad 100 USD i nadal nic. Ktoś coś podpowie. Napisałem do nich na Kontakt ale zero reakcji. Proszę o pomoc w ogarnięciu tego problemu.


RE: Rapidgator - techniczny problem z wypłatą - MilanFan - 12-11-2016 17:28

Może Adblock lub podobny program Ci go blokuje. Sprawdzałeś?