Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RapidGator.net - Zarabianie na uploadowaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: RapidGator.net - Zarabianie na uploadowaniu (/Temat-RapidGator-net-Zarabianie-na-uploadowaniu-47852)

Strony: 1 2 3


RapidGator.net - Zarabianie na uploadowaniu - dreamstar899 - 29-12-2011 21:21

RapidGator.net

[Obrazek: 84q3z0nsdeio5kypzs1u.jpg]

RapidGator jest nowym hostem, lecz jego właściciel zapewnia wypłacalność, szybkość działania, jakimi są prędkości dla free i premium usera, dosyć atrakcyjne stawki, co najważniejsze nie stoi na gotowym skrypcie lecz został on zrobiony od zera, ten kto się napracował wątpie by zwiną interes po tygodniu Smile

Stawki:

[Obrazek: dgwrm7pilt9nmm3spc.jpg]

+
- Download free usera to 3Mbit/sec (~375kbytes/sec)
- Remote download ~ 1Mbit/sec
- Premium remote to ~ 3Mbit/sec
- Miejsce na serwerze ( chyba unlimited, nie widziałem nigdzie ograniczenia
- FTP
- Stawki w $
- Nie ma limitu przesyłanego pliku Smile
- 20% z refa

-

Nie znalazłem Smile

Dowód Wypłat

Wypłata
[Obrazek: ce5feee86c764fb6.jpg]

Link do rejestracji :
http://rapidgator.net/account/registration/


RE: Zarabianie na uploadowaniu - RapidGator.net - ziom12368 - 30-12-2011 18:45

Wszystko skopiowane no ale cóż mam takie pytanie co o tej stronie sądzicie są wypłaty warto??


RE: Zarabianie na uploadowaniu - RapidGator.net - Aruzz - 30-12-2011 20:00

Popieram up. Kopia darkwarez... Wypłaty od 1$ więc można spróbować. Ale z tego co widze to malo osob chce z tego pobierać, bo jdownloader jeszcze tego nie wspiera...;/


RE: Zarabianie na uploadowaniu - RapidGator.net - Qwik - 30-12-2011 22:13

Darkwarez do warez a nie hosting.Ja pier****.


RE: Zarabianie na uploadowaniu - RapidGator.net - masterex2 - 30-12-2011 23:35

(30-12-2011 20:00)Aruzz napisał(a):  Popieram up. Kopia darkwarez... Wypłaty od 1$ więc można spróbować. Ale z tego co widze to malo osob chce z tego pobierać, bo jdownloader jeszcze tego nie wspiera...;/


Kopia darkwarez beka

Pewnie myślał o darkwarezie i zamiast jakiegoś hostingu wpisał darkwarez;p Zdarza się.


RE: Zarabianie na uploadowaniu - RapidGator.net - sojusznik - 31-12-2011 11:10

nie chodziło mu zapewne o to, że taki sam wpis dot rapigatora został skopiowany z dw...


RE: Zarabianie na uploadowaniu - RapidGator.net - ziom12368 - 31-12-2011 13:57

sojusznik dokładnie o to bo na darkwarez jest ten sam temat ( był jako pierwszy ze wszystkich for) i z tamtąd skopiował Wink I co myślicie o tym hostingu warto? Poczekamy 1 tydzien i zobaczymy czy wypłaca może zaniedługo zarobki bedą takie jak na filesonic o.0 ;P


RE: Zarabianie na uploadowaniu - RapidGator.net - dreamstar899 - 06-01-2012 08:52

To ja jestem autorem tego info, na dw ja dodałem poradnik -_-'
Macie tutaj wypłate Tongue


RE: Zarabianie na uploadowaniu - RapidGator.net - rat74 - 22-03-2012 18:15

straszny KAŁ. za free można 2 pliki na dzień zassać czasem mniej
powodzenia dla uploaderów co na ten szajs wrzucają


RapidGator.net - reaktywacja! zarób nawet 40$ za pobrania z PL!!! - djmurek - 01-03-2013 22:45

[size=large]Witam. Od dzisiaj RapidGator podniósł swoje stawki i jest to podniesienie naprawde wysokie. Za 1000 pobran z PL nawet 40$! Nigdzie jeszcze takich nie widzialem. Radze korzystać, bo nie wiem ile taka stawka bedzie trwala Smile
Do tego w programie PPS mamy 50%.

W załączniku tabela pobrań z PPD. Jak widać Polska znajduje się w grupie 1.
Zarabiaj ze mną do 40$ za 1k pobrań Smile

Linki do rejestracji:
http://rapidgator.net