Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku (/Temat-Rozwiazane-potwierdzenia-i-pytanie-odnosnie-wieku-478)



[Rozwiązane]potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku - kolro - 21-12-2009 19:28

1.jako że nie czytam facebooka lockerz.com chciałbym spytać co do potwierdzeniń zakupów...słyszałem że ostatno trzeba było wysyłać potwierdzenia pod specjalny adres..czy w najbliższych restockach też tak będzie??

2.mój kuzyn ma 12 lat...lockerz jest od 13 lat...jeśli poda że urodził się w1996
TO jak mu przyślą prezent i zapytają o legitymacjęto co w tedy..nie dostanie prezentu..będzie musiał rodzic odebraća możę poprostu kurier powie podpisiek i nara?


RE: potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku - Zythus - 21-12-2009 19:48

1. Tak, ale tylko wtedy, gdy nie będą pewni co do osoby. Wtedy pytają, ale chyba rzadko.
2. No cóż.. zanim nazbiera na coś lepszego trochę minie... ale nie wiem jak to by było...


RE: potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku - Marello - 21-12-2009 19:51

2. Niech zapisze Locka na tatę, albo mamę.


RE: potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku - Ave - 21-12-2009 21:44

watpie zeby to sprawdzali, ale jak juz to zrob to jak napisal Marello


RE: potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku - Leopard - 25-12-2009 22:52

Wątpie żeby kurier był poinformowany o tym, że na Lockerz wiek to minimum 13 lat Smile. Nawet jak odbierałem jakieś paczki do rodziców (13lat) to nigdy nie wołał legitymacji tylko podpisik Big Grin.


RE: potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku - Alcor - 25-12-2009 23:00

Spokojnie, może się zarejestrować na siebie, mimo że nie ma jeszcze ukończonych 13 lat... Kurier i tak doręczy przesyłke.


RE: potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku - Leopard - 25-12-2009 23:19

A po 2 najpierw musi jeszcze cos wygrac Smile


RE: potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku - kucharz - 28-12-2009 20:02

1. Pytają się jeśli nie masz wypełnionych wszystkich opcji
2. Nie będą sprawdzać


RE: potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku - Magnus - 31-12-2009 10:40

2 . Najlepiej niech założy na kogoś z rodziny uniknie nie potrzebnych nieprzyjemności


[Rozwiązane][Rozwiązane]potwierdzenia i pytanie odnośnie wieku - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.