Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdmitAd Doskonały program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: AdmitAd Doskonały program partnerski (/Temat-AdmitAd-Doskonaly-program-partnerski-47791)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Admitad ochrona przed AdBlock . - dawidprzepiora - 04-04-2020 21:58

Działam miesiąc czasu na Admitad i na EPN od niedawna dla porównania. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie chodzi mi o prowizje gotowe do wypłaty. Chodzi mi o prowizje w przetwarzaniu, te które powinny być widoczne w programie po max ok, 30 min. Dla sprawdzenia wygenerowałem sobie link w EPN i kupiłem przedmiot, prowizja była widoczna po 2 minutach.

Ostatnio znajomy kupił coś z mojego linku na admitad i nie naliczyło mi prowizji, więc wysłał mi numer zamówienia z Ali, przekazałem to info do supporta, po 4 dniach odpisał mi, że Ali nie zarejestrowało, że ten zakup został zrobiony z mojego linku... . Nikt mi nie potrafi wyjaśnić dlaczego tak się dzieję . Coś na jego smartfonie lub PC musiało zblokować mój link...


RE: Admitad - Nie nalicza mi większości prowizji - dawidprzepiora - 04-04-2020 22:14

Dam Ci przykład, ostatnio mój kumpel kupił z mojego linku przedmiot (aliexpress) i nie naliczyło mi prowizji. Wysłał mi numer zamówienia , przekazałem go do supporta aby wyjaśnić sprawę. Odpisał mi że aliexpress nie widzi aby przedmioty o tym numerze zamówienia był zakupiony poprzez mój link. Jak to możliwe ?
Zastanawiam się czy ma to coś wspólnego z AdBlockiem, ponieważ w programie Admitad w narzędziach znajduje się opcja: Ochrona przed Adblockiem (próbowałem to zainstalować, ale pobiera mi jakiś plik, którego nie można otworzyć, ani umieścić w rozszerzeniach przegądarki).

Poza tym pod postami moich przedmiotów ludzie zostawiają komentarze typu "zamówione" , wchodzę program patrzę na prowizję nic nie przybyło, kolejnego dnia dalej nic... nikt mi nie potrafi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje ...


RE: Admitad - Nie nalicza mi większości prowizji - Stella - 29-04-2020 22:06

U mnie ten sam problem z prowizją. Linki są poprawnie wygenerowane, a po zakupie i zapłaceniu z niektórych nie mam prowizji. Ostatnio sama chciałam coś kupić, zrobiłam reflinka, kupiłam i zapłaciłam a prowizji nie mam.
Znajoma która korzysta też z Admitad ma ten sam problem. Ktoś coś wie na ten temat i jak to rozwiązać?


RE: Admitad - Nie nalicza mi większości prowizji - mojnick69 - 12-05-2020 15:53

Ja nie wiem, ale może warto przejść na portals jeśli chodzi o afiliację Aliexpress?


RE: AdmitAd - Zarabianie na Facebook'u z Aliexpress - xela94 - 18-07-2020 12:10

Z perspektywy czasu jak oceniacie AdmitAd?