Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdmitAd Doskonały program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: AdmitAd Doskonały program partnerski (/Temat-AdmitAd-Doskonaly-program-partnerski-47791)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - 123mamut - 01-10-2012 12:17

NIP jest wydawany tylko dla firm.


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - Nikodemsky - 01-10-2012 12:44

(01-10-2012 12:17)123mamut napisał(a):  NIP jest wydawany tylko dla firm.

Ja nigdy nie prowadziłem działalności gospodarczej a mam przypisany NIP, nie wiem jak teraz to wygląda(z tego co mi się wydaje, nie ma obowiązku składania wniosków o NIP dla osób objętych numerem PESEL) ale wydaje mi się, że nie powinno być problemów.

Trochę więcej info:
http://www.mf.gov.pl/index.php?const=3&dzial=143&wysw=2&sub=sub1


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - Filipus - 01-10-2012 13:48

Ile trwa przetwarzanie zarobionych pieniędzy? Żeby były zdolne do wypłaty.


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - damianus627 - 01-10-2012 13:57

No to jak to jest z tym NIPem? Może być pesel czy musi być NIP?


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - AdmitAd - 01-10-2012 14:10

(29-09-2012 20:21)sowa97 napisał(a):  2. Konieczna jest własna strona?
Nie. Np. w typach witryn są dostępne opcje "Reklama kontekstowa" czy "Serwisy społecznościowe"

(29-09-2012 21:21)ciamciaj napisał(a):  Akceptujecie właścicieli fanpeagy bez strony www?
Większość reklamodawców akceptuje ruch z sieci społecznościowych pod warunkiem, że leady nie są motywowane (obiecywanie nagród, wypłat, punktów i t.d.).
Jako typ dodawanych witryn należy wybrać "serwisy społecznościowe-facebook"

(01-10-2012 13:48)Filipus napisał(a):  Ile trwa przetwarzanie zarobionych pieniędzy? Żeby były zdolne do wypłaty.
Wypłaty są realizowane po dokonaniu weryfikacji leadów przez reklamodawców oraz dział weryfikacji ruchu AdmitAd (czas weryfikacji - 14-30 dni w zależności od PP - wskazany w opisie każdego PP).


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - sowa97 - 05-10-2012 12:47

Czyli przy wypłacie będą chcieli nip, a jak go nie mam i nie chce zakładać to mogę podać pesel? Założenie NIP'u wiążę się potem z jakimiś działaniami (opłaty, wypełnianie jakiś kwitków) ?


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - Nikodemsky - 05-10-2012 12:57

(05-10-2012 12:47)sowa97 napisał(a):  Czyli przy wypłacie będą chcieli nip, a jak go nie mam i nie chce zakładać to mogę podać pesel? Założenie NIP'u wiążę się potem z jakimiś działaniami (opłaty, wypełnianie jakiś kwitków) ?

Nie, NIP to po prostu jest dodatkowy numer przypisany do osoby, nic nie kosztuje założenie czy posiadanie go.

Myślę, że pesel powinien wystarczyć ale najlepiej jak ktoś z AdmitAd to potwierdzi Smile


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - WazzaP - 05-10-2012 15:13

Do oferty zostały dodane dwie nowe gry:
  • Command&Conquer: Tiberium Alliances - za lead - 0.76 €
  • World of Tanks - 0.83 €



RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - WazzaP - 05-10-2012 16:09

(05-10-2012 12:47)sowa97 napisał(a):  Czyli przy wypłacie będą chcieli nip, a jak go nie mam i nie chce zakładać to mogę podać pesel? Założenie NIP'u wiążę się potem z jakimiś działaniami (opłaty, wypełnianie jakiś kwitków) ?


Dostałem taki email:
Cytat:Witam,

nie wymagamy podania NIP/PESEL. Opodatkowanie przychodów każdy bierze na siebie, w sensie podatku dochodowego, VAT'u od usług nie ma.

Więc prawdopodobnie jest on potrzebny Panu do rozliczenia we własnym zakresie.



RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - sowa97 - 06-10-2012 12:19

Ja nie jestem pełnoletni, nie wypełniam kwitów, podatków nie płacę, czyli mogę tu zarobić i nic nie oddawać? Dzięki WazzaP i Nikodemsky za zainteresowanie tematem.