Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdmitAd Doskonały program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: AdmitAd Doskonały program partnerski (/Temat-AdmitAd-Doskonaly-program-partnerski-47791)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - ptasior - 06-02-2012 00:42

To dziala chociaż? Nip podajemy przy wypłacie?

Ps.to co napisała zysska to spam czy też niewiadoma?


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - Doragon - 09-03-2012 15:22

Jestem w tym systemie od kilki miesięcy i nic z tego nie mam.
W statystykach są naliczenia a na koncie nic.
Wybrałem ten serwis ponieważ mam bloga xxx z fotkami.
W tej chwili rozglądam się za innym.
Jak znacie fajny program partnerski dla mnie to piszcie.
Interesują mnie mix CPM+CPC tak jak w admitad.
Oczywiście zarejestruje się z relinka.


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - *JackDaniels* - 09-03-2012 19:08

PortMMO nie musisz przesyłać skany dowodu :]


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - AdmitAd - 30-03-2012 13:04

(02-02-2012 06:58)Admin napisał(a):  Coś odemnie : akceptują strona powiązane głównie z grami, nie obchodzi ich ruch tylko tematyka, nie zdziwiłbym się gdyby odmówili współpracy dla spryciarze.pl a zaakceptowali http://www.minecraftzkosmosu.xxa.pl stawki są boskie i płacą w euro. Średnio za 100 rejestracji dostajemy około 40 euro. Wypełniając sobie samemu jest ban (to info dla kombinatorów bo już takich znam Tongue).

Oczywiście "obchodzi" nas ruch i odwiedzalność. Natomiast niektórzy Reklamodawcy zawężają tematykę akceptowanych witryn.

(09-03-2012 15:22)Doragon napisał(a):  Jestem w tym systemie od kilki miesięcy i nic z tego nie mam.
W statystykach są naliczenia a na koncie nic.
Wybrałem ten serwis ponieważ mam bloga xxx z fotkami.
W tej chwili rozglądam się za innym.
Jak znacie fajny program partnerski dla mnie to piszcie.
Interesują mnie mix CPM+CPC tak jak w admitad.
Oczywiście zarejestruje się z relinka.

Kampanie reklamowe w AdmitAd są rozliczane wyłącznie w modelu CPA (CPL/CPS) czyli nie płacimy za kliknięcia, wyświetlenia i t.d.


(09-03-2012 19:08)*JackDaniels* napisał(a):  PortMMO nie musisz przesyłać skany dowodu :]

AdmitAd również nie wymaga skanu dowodu.


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - Admin - 30-03-2012 13:16

(30-03-2012 13:04)AdmitAd napisał(a):  
(02-02-2012 06:58)Admin napisał(a):  Coś odemnie : akceptują strona powiązane głównie z grami, nie obchodzi ich ruch tylko tematyka, nie zdziwiłbym się gdyby odmówili współpracy dla spryciarze.pl a zaakceptowali http://www.minecraftzkosmosu.xxa.pl stawki są boskie i płacą w euro. Średnio za 100 rejestracji dostajemy około 40 euro. Wypełniając sobie samemu jest ban (to info dla kombinatorów bo już takich znam Tongue).

Oczywiście "obchodzi" nas ruch i odwiedzalność. Natomiast niektórzy Reklamodawcy zawężają tematykę akceptowanych witryn.

Nie miałem na myśli nic złego Smile po prostu zauważyłem że tematyka gier u Was jest stawiana u Was na piedestale (znam osoby które dostały odmowe mimo prężnie rozwijanych się serwisów). Jednak nie ma się co dziwić 80% Waszych reklam dotyczy gier online, więc jest to zrozumiałe że strony poświęcone rozrywce czy o grach online zarobią najwięcej.


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - AresxXx - 30-03-2012 13:55

Czyli jeżeli dobrze rozumiem kasę mam za to, że reklamuję gry?


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - Admin - 30-03-2012 13:59

(30-03-2012 13:55)AresxXx napisał(a):  Czyli jeżeli dobrze rozumiem kasę mam za to, że reklamuję gry?

Nie, kase masz za leady, tzn ktoś musi wykonać pewną akcje, np rejestracje. Wtedy wpadają Ci centy/euro.


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - rajmek126p - 03-04-2012 22:46

Przetestuje, zobaczymy co z tego będzie.


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - Driver494 - 06-04-2012 23:50

(02-02-2012 06:58)Admin napisał(a):  Coś odemnie : akceptują strona powiązane głównie z grami, nie obchodzi ich ruch tylko tematyka, nie zdziwiłbym się gdyby odmówili współpracy dla spryciarze.pl a zaakceptowali http://www.minecraftzkosmosu.xxa.pl stawki są boskie i płacą w euro. Średnio za 100 rejestracji dostajemy około 40 euro. Wypełniając sobie samemu jest ban (to info dla kombinatorów bo już takich znam Tongue).

a moge prosic uzytkownikow o rejestracje? ew zrobic im jakis konkurs?


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - CrisPL - 07-04-2012 11:09

Czyli jednym słowem nie taki łatwy pieniądz do złapania.