Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wupload - remote - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: wupload - remote (/Temat-wupload-remote-47712)



wupload - remote - adrian1150 - 27-12-2011 00:54

Eloszka
Mam mianowicie taki problem ze kiedy remotuje plik z Filesonica na Wupload jego waga to zawsze 0.02Mb . Mam kupione oczywiście wszystkie premki itp i zawsze wszystko ładnie chodziło aż do dziś rana Sad Moze wiecie co mam zrobić żeby temu zaradzić jeśli tak z góry dzięki za pomoc .
Pozdrawiam


RE: wupload - remote - Qwik - 27-12-2011 11:28

Napisz do supportu ale moim zdaniem wyłączyli remote.

A tak nawiasem po co remotujesz z filesonic na wupload?


RE: wupload - remote - adrian1150 - 27-12-2011 13:26

Ponieważ robię remote filesonic - wuplad - filesonic bo jak ci wiadomo z filesonic na filesonic remote nie zrobisz a ze mi premka została na wupload to z tego korzystam Smile . A co do wyłączenia remote myślisz ze by nie podali żadnych informacji ?


RE: wupload - remote - Qwik - 27-12-2011 15:49

Po co by mieli podawać?Musisz napisać do nich.


Robisz remote z filesonic na wupload i potem z wupload na filesonic?Przecież to nie logiczne chyba ze się mylę.


RE: wupload - remote - manager158 - 27-12-2011 18:30

Tez mam ten problem, tylko niektore pliki idzie zremotowac, a pozostale maa zaledwoe 0,02MB, ale po zmianach na filesonic, na wiekszosci chostingow sa problemy z tym, ale po kilku probach na pozostale sie wgrywa caly plik, tylko na WU nie,

@Qwik, to ma sens bo bezposrednio z filesonic na filesonic nie zremotujesz, a jesli ma sie premki tylko na WU i FSc to jest to dobry sposob.


RE: wupload - remote - adrian1150 - 27-12-2011 19:51

Pisałem do nich maila ale od 2 dni zero odzewu Sad