Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze do Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: W drodze do Restocku (/Temat-W-drodze-do-Restocku-4768)

Strony: 1 2


W drodze do Restocku - Kicha - 08-04-2010 15:18

Drodzy Uzytkownicy Big Grin
Aby uniknąć znowu że się greesemonkey nie włączy albo autofill nie zadziała radziłbym abyście zrobili sobie na pulpicie np. w notatniku po kolei dane jakie trzeba wpisać. Jak po kolei wpisać to macie w symulatorze lub kto pamięta to z głowy. Ja tak osobiście już zrobiłem, jest to udogodnienie ze względu na to ze nie trzeba pisać a skopiować i szlus.


RE: W drodze do Restocku - Tech - 08-04-2010 15:25

Toć dłużej wyjdzie skopiowanie i wklejenie każdego po kolei niż ręczne wpisanie swoich danych.


RE: W drodze do Restocku - Bolt - 08-04-2010 15:31

Dokładnie, jeszcze się pc przymuli od tych notatników otwartych, lepiej już ręcznie wpisywać Smile


RE: W drodze do Restocku - SZAFI - 08-04-2010 15:36

Zależy jakiego kto ma kompa Smile


RE: W drodze do Restocku - Kicha - 08-04-2010 15:49

Wiesz to zalezy jak kto szybko pisze xD Ja akurat pisze szybko tylko literki czasem mylę... Ale innym może pomoże.


RE: W drodze do Restocku - SZAFI - 08-04-2010 16:02

Mi się to przyda Big Grin


RE: W drodze do Restocku - DraQo^^ - 08-04-2010 16:04

Nie przydatne a teraz beda pewnie znow lagi + notatnik jeszcze komus komp crashnie i nici z restocku ;D


RE: W drodze do Restocku - Mathis K - 08-04-2010 16:13

no bez jaj jak z imieniem nazwiskiem itp mial jechac ctrl+c a nastepnie ctrl "v" to by mi to duzej zajelo niz gdyby moja mama to wpisywala Tongue


RE: W drodze do Restocku - Lisek94PL - 08-04-2010 16:31

Ja sobie odpale notatnik i podzielę ekran na pół i będę kopiować dane Big Grin mam nadzieję że uda mi się zgarnąć ipoda 8gb Smile
ps. mam win 7 ^^


RE: W drodze do Restocku - Kicha - 08-04-2010 17:09

Lisek wlasnie o to mi chodzi i idzie mi nawet szybciej niz pisanie Big Grin