Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z-list - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Z-list (/Temat-Z-list-4761)

Strony: 1 2 3


Z-list - mateja11 - 08-04-2010 13:06

Otrzymałem e-mail od lockerz o treści następującej:




Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of early members. As a member of the Z-List, you will enjoy lots of benefits, including making DOUBLE PTZ every time you log in, answer dailies, invite friends, and
watch videos on PLAY!

We will introduce our new Z-List program this summer, complete with a new package of perks designed exclusively for Z-Listers. While the final package is still top secret, we can say that you'll receive a stylish and sure-to-be envied digital survival kit. We're also going to invite you to be our special guest at events and private sales. We'll contact you within the next couple of months with more information and exciting announcements. For now, just hang tight and enjoy your double PTZ!

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-List status. Stay tuned as we introduce even more ways for you to earn and use PTZ.

Sincerely,
The Lockerz Crew


Czy po tym e-mail otrzymam jakiś prezent od lockerz przedtem była koszulka a teraz nie wiadomo...


RE: Z-list - Daminn - 08-04-2010 13:44

Gratulują zdobycia Z-lista i powiadamiają że dostaniesz digital survival kit.

Następnym razem szukaj, a jak nie znajdziesz to jest dział do tłumaczenia listów od Lockerz.


RE: Z-list - cinexik - 08-04-2010 17:29

oja! masz tego KITa xD
jak narazie nie wiadomo co to jest. ^^
a kiedy zdobyles Z-listera?
ja zdobylem 3 dni temu i jeszcze maila nie dostalem :c


RE: Z-list - Wojtas100 - 08-04-2010 17:58

Ej a ja zdobyłem z-lista i dostałem 2 razy tego maila czy to błąd??


RE: Z-list - wiktor953 - 08-04-2010 18:01

ja też, ale jak przeczytasz dokładnie to zobaczysz że sie troche różnią... w jednym piszą o jakimś upominnku ale nie wiem co to jest... Smile


RE: Z-list - mateja11 - 08-04-2010 18:37

Zdobyłem wczoraj i otrzymałem tego e-mail dziś w nocy.... A ten co dostane to zostane poinformowane o wysyłce?


RE: Z-list - Magnus - 08-04-2010 20:20

Ale dostałeś jaki żebyś dane uzupełnił ?


RE: Z-list - cinexik - 08-04-2010 22:23

musisz koniecznie uzupelnic dane na koncie.
oczywiscie prawidlowo Big GrinD
a poza tym to tam w opcjach konta masz zebys wybral rozmiar koszulki (M , S , L , XL, XXL)
zaznacz ktoreś.


RE: Z-list - ziomex983 - 09-04-2010 11:11

(08-04-2010 22:23)cinexik napisał(a):  musisz koniecznie uzupelnic dane na koncie.
oczywiscie prawidlowo Big GrinD
a poza tym to tam w opcjach konta masz zebys wybral rozmiar koszulki (M , S , L , XL, XXL)
zaznacz ktoreś.


Ale na co skoro on nie dostatnie koszulki??


RE: Z-list - Boski90 - 09-04-2010 15:47

Witam

Jedni mówią że wysyłają koszulki tym co zdobędą z-list, inni że już nie. Wiadomo co wysyłają jako upominek?