Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Noworoczny Konkurs oraz Świąteczne życzenia od Admina ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Noworoczny Konkurs oraz Świąteczne życzenia od Admina ! (/Temat-Noworoczny-Konkurs-oraz-Swiateczne-zyczenia-od-Admina-47578)

Strony: 1 2 3 4


RE: Noworoczny Konkurs oraz Świąteczne życzenia od Admina ! - MoveR28 - 30-12-2011 16:57

W większości wypadków myślę co piszę;]


RE: Noworoczny Konkurs oraz Świąteczne życzenia od Admina ! - Admin - 31-12-2011 10:37

(30-12-2011 14:36)Agusia napisał(a):  
(30-12-2011 12:33)Admin napisał(a):  
(30-12-2011 12:06)Agusia napisał(a):  
(24-12-2011 10:19)Admin napisał(a):  
(24-12-2011 08:39)Agusia napisał(a):  yyy... admin w pracy? Ludziska! ja wam obiecuje zrobić filmik jak Nasz Kochany ADMIN naprawdę pracuje Tongue

Wybaczcie to moja nieznośna sekretarka.
Aguś ! Coś spadło pod biurko Jerk

żartuje wesołych :*impreza


Skoro zostałam mianowana na Twoją sekretarkę to gdzie wypłata dla mnie? pokerface

Hmm może transakcja barterowa ?Wink coś sie wymyśli Big Grin


Transakcja barterowa w ogóle nie wchodzi w grę, nie jestem głupia.
Moje wymagania rosną i teraz oczekuję:
-stałej pensji,
-własnego biura,
-codziennie gorącej herbaty lub kawy punkt 8.00 na moim biurku. Smile

A właśnie co z moją herbatą!?

Jaka praca taka płaca.Jerk2Jerk2
Znów coś spadło pod biurko, chyba długopis Big Grin
Szczęśliwego sylwestra wszystkim imprezaimprezaimpreza


RE: Noworoczny Konkurs oraz Świąteczne życzenia od Admina ! - Bolt - 31-12-2011 11:12

Płaca chyba nie najgorsza skoro tak machasz tą szklanką coli jakbyś nie bał się jej wylać. Cola po 6 zeta no chyba że sie wozisz colą oryginal z biedry Big Grin Nie obraź się Seba ale byłeś tylko tłem tych pań w filmiku Big Grin Szczęśliwego nowego roku Smile


RE: Noworoczny Konkurs oraz Świąteczne życzenia od Admina ! - damianus627 - 31-12-2011 11:18

No no filmik dobry.
Szczęśliwego nowego roku!


RE: Noworoczny Konkurs oraz Świąteczne życzenia od Admina ! - Admin - 05-01-2012 10:28

(31-12-2011 11:12)Bolt napisał(a):  Płaca chyba nie najgorsza skoro tak machasz tą szklanką coli jakbyś nie bał się jej wylać. Cola po 6 zeta no chyba że sie wozisz colą oryginal z biedry Big Grin Nie obraź się Seba ale byłeś tylko tłem tych pań w filmiku Big Grin Szczęśliwego nowego roku Smile

Jestem tego świadom, dlatego jak skończyłem gadać to od razu zmniejszyłem "opacity" do 0 (by zniknąć) byście mogli trochę pooglądać Tongue
a pomachać sobie musiałem, szlachta się bawi Jerk


RE: Noworoczny Konkurs oraz Świąteczne życzenia od Admina ! - Natlia200 - 05-01-2012 18:52

szklanka z ballantines'a? Big Grin


RE: Noworoczny Konkurs oraz Świąteczne życzenia od Admina ! - Surlope - 11-02-2012 11:44

Co z tym konkursem ?pokerface Jak nie chce się wam robić to chętnie przyjmę Battleflejta i po kłopocie Jerk


RE: Noworoczny Konkurs oraz Świąteczne życzenia od Admina ! - Admin - 11-02-2012 13:22

Niestety ostatnio Tech miał sporo spraw na głowie i nie mógł przysiąść i ogarnąć skryptu z quizami, który mieliśmy w planach, za co przepraszamy.
Póki co odkładamy to na przyszłość.