Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kiedy wyślecie nagrody ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Dyskusje (/Forum-Dyskusje-304)
+----- Wątek: Kiedy wyślecie nagrody ? (/Temat-Kiedy-wyslecie-nagrody-47560)

Strony: 1 2


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - makubas - 29-12-2011 18:34

a jak cię to nie obchodzi to nie pisz tu i o błąd i nie czepiaj ponieważ nikomu nie chcą odpisać
a pisałem na [email protected]
tak jak kazali


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - masterex2 - 29-12-2011 19:15

(29-12-2011 18:34)makubas napisał(a):  a jak cię to nie obchodzi to zamknij mordę cwelu i o błąd się nie czepiaj ponieważ nikomu nie chcą odpisać a takiemu bałwanowi jak ty to już zwłaszcza jak słyszałem że ty rośliny w akwarium podlewasz

oooooooooo widzę,że zainwestowałeś słownik. Super Smile Cieszę się, a może to Mozilla? No nieważne ale widać ze masz 10 lat chyba rodzice nie wiedzą jak się wyrażasz co? bo kultury to Cię nie nauczyli.


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - marcel_kk - 29-12-2011 19:31

(23-12-2011 13:27)makubas napisał(a):  a ja miałem 2 kłopoty pro po wysyłki ale nie dostałem żadnej odpowiedzi mianowicie 1 mieszkam we wsi a tam nie było możliwości wpisania miejscowości a po 2 zgubiłem telefon i napisałem im nowy bo kurjer zawsze dzwoni

Kolo Makubas:
primo - to że mieszkasz na wsi to jasno wynika z Twoich postów
secundo - jak miałeś problem z zaadresowaniem to trzeba było poprosić pania z okienka Poczty Polskiej, za darmo świadcza usługe informacji
terzo - ogłady, nie jestes w chlewie


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - makubas - 29-12-2011 19:44

nie po prostu się postarałem żeby jeszcze miała takie funkcje poprawiania błędów pro po wieku to masz na profilu znam ją ale w stosunku do takich grubo skórnych ludzi wolę jej nie używać po za tym ona tyczy się też ciebie

po pierwsze może ale tego się nie wybiera
po drugie haha i to było parę sekund śpieszyłem się co już wyjaśniłem więc nie wiem o co ci chodzi po za tym to nie ja wysyłam paczkę tylko prizers i wszystko wyjaśniłem im pisząc e maile na ich adres e mail ale nie dostałem odpowiedzi pisałem też tu do prizers na jego profil też żadnej odpowiedzi i dzisiaj na ich facebooku napisałem o tym a tak po za tym jak piszę w sprawie to warto by było pomóc a nie się wyśmiewać z 1 błędu
3 na 3 z grzeczności nie odpowiem


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - marcel_kk - 29-12-2011 19:55

Pan z Tobą.


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - Ty27mek - 29-12-2011 19:59

Coś z Tobą jest nie tak.
Jak ja to Ci mówię, to raczej weź to do siebie.
Masz różną formę komunikacji (e-mail, to forum i inne czy fanpage).
Czekaj grzecznie, święta były, nowy rok będzie. Możliwe, że mają jakiś nieogar, albo załoga nie pracuje teraz (po prostu taki świąteczny długi urlop). Dopiero jak nie odpowiedzą w tym czasie, to zacznij spamić jeżeli jest o co.
Po drugie - trochę kultury. Jak dla mnie jesteś dzieckiem, 10 letnim dzieckiem, który nie potrafi się zachować. Nie wiem jaką gwarę macie u siebie, ale to jest internet i pewne zasady obowiązują.
Jak nie potrafisz pisać takich słów, to zastąp je innymi, albo przekształć zdanie, żebyś nie popełniał błędów, ew. sprawdzaj w google wyrazy, których nie jesteś pewien, lub zainstaluj firefoxa :>

Pozdro.


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - makubas - 29-12-2011 21:02

świąteczny czas od 11 grudnia i oki pan z wami jak wygrałem piłkę pilot do tv wartą około 20zł to moim zdaniem jest o co ale nie odpisują albo unikają odpowiedzi


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - Dramer - 30-12-2011 01:38

Policz sobie 14 dni roboczych wypada w piątek 30 grudnia !!!