Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kiedy wyślecie nagrody ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Dyskusje (/Forum-Dyskusje-304)
+----- Wątek: Kiedy wyślecie nagrody ? (/Temat-Kiedy-wyslecie-nagrody-47560)

Strony: 1 2


Kiedy wyślecie nagrody ? - Dramer - 23-12-2011 11:45

Kiedy wyślecie nagrody ?


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - makubas - 23-12-2011 13:27

a ja miałem 2 kłopoty pro po wysyłki ale nie dostałem żadnej odpowiedzi mianowicie 1 mieszkam we wsi a tam nie było możliwości wpisania miejscowości a po 2 zgubiłem telefon i napisałem im nowy bo kurjer zawsze dzwoni


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - Bolt - 23-12-2011 13:50

już doszły niektóre z tego co wiem Smile

@up: Nazwę wsi klepiesz w ulice, wielka ameryka
kurjer? szkoda że słowników nie ma na prizers


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - mysza5000 - 23-12-2011 14:32

dzisiaj doszła do mnie paczkaBig Grin


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - Dramer - 23-12-2011 15:02

jeszcze nie dostałem paczki ani potwierdzenia


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - makubas - 23-12-2011 15:06

no ja wiem że mogłem nie ale to był moment wiesz chwila śpieszyłem się ale chodzi mi że żadnego zainteresowania ze strony prizers a do nich pisałem tyle o tym a ani jednej odpowiedzi nie dostałem a pro po błędu to każdemu może się zdarzyć i po co tak wypominać mogli by dać ci rozum na prizers hahah


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - kamaz1234 - 23-12-2011 15:31

Potwierdzam ! Do mnie też dzisiaj dotarła nagroda ;]


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - makubas - 25-12-2011 11:44

a do mnie nie i nie ma żadnego kontaktu z forum prizers żadnej odpowiedzi nie dają


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - makubas - 29-12-2011 11:45

nadal nie dostałem nagrody nie ma żadnego kontaktu z prizers nie są zainteresowani nie odpisują na e maile a nagrody jak nie było tak nie ma jak kontaktu z prizers
czy ktoś jeszcze nie dostał nagrody z prizers ?


RE: Kiedy wyślecie nagrody ? - masterex2 - 29-12-2011 12:03

(29-12-2011 11:45)makubas napisał(a):  nadal nie dostałem nagrody nie ma żadnego kontaktu z prizers wo gule nie są zainteresowani nie odpisują na e maile a nagrody jak nie było tak nie ma jak kontaktu z prizers
czy ktoś jeszcze nie dostał nagrody z prizers ?


Człowieku dam ci dobrą radę, idź do księgarni kup słownik i napisz do nich emaila z tym słownikiem. Piszesz gorzej niż dzieci z przedszkola i się dziwisz ze leją ciebie. Tego się nawet czytać nie da... "a pro po","wo gule" beka