Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Filmy. Były i nie ma. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Filmy. Były i nie ma. (/Temat-Rozwiazane-Filmy-Byly-i-nie-ma-4752)



[Rozwiązane]Filmy. Były i nie ma. - shimetsu - 08-04-2010 09:29

Na tym forum jestem od wczoraj, sporo szukałam i czytałam, ale... jest bałagan i wciaz mam wątpliwości.

Kiedyś bez problemu mogłam oglądać filmiki (oprócz tych królików) aż pewnego złego dnia tą możliwość straciłam.

Napisałam do Lockerz, dlaczego tak?

a oni napsiali:

After a lengthy and thorough investigation of many international user
complaints about videos not working, we have determined that the issue is not
with Lockerz or our partners, rather with some internet service providers in
various areas. If you still can't view any videos, you should contact your ISP
(Internet Service Provider). If you would like for us to contact your ISP on
your behalf, please answer these questions and return this to us. 1. In which
country are you located?2. Which Browser are you using?3. What is your IP
address? Go to http://www.whatismyip.com and send us the address listed there.


co przetłumaczyłam na:

Po długim czasie i po prześledzeniu wielu międzynarodowych skarg userów na niedziałające filmy, rozstrzygnęliśmy, że problem nie tkwi w Lockerz ani w naszych partnerach/ współudziałowcach, ale raczej w działaniu dostawców usług internetowych w różnych obszarach. Jeśli nadal nie możesz obejrzeć żadnego video, powinieneś się skontaktować z Twoim dostawcą usług internetowych. Jeśli wymagasz od nas abyśmy to my zgłosili się do nich w Twoim imieniu, proszę odpowiedz na te pytania i odeślij odpowiedzi do nas: W jakim kraju jesteś? Jakiej przeglądarku używasz? Jakie jest Twoje IP? Wejdź tu ( link) i wyślij nam adres IP wygenerowany na tej stronie.


Odpisałam, ale oni nic. Nic nie dostalam i nic się nie zmieniło. Nie rozumiem co się stało skoro wczesniej moglam je ogladac, a przeciez dostawca byl ten sam, a teraz nagle niemoge.

Wczoraj spróbowałam jednego ze sposobów opisanego na forum, za pomoca HideIP, działało to przez jakąś godzine i potem już nie, znów ten sam komunikat ze nie mogę tych filmików oglądać. Wystraszyłam się, bo bez sensu zbierać te punkty skoro mi je potem odejmą...

Czy jest tu ktos pewien na 100% że za ten sposób nie ma bana, ani punktow nie odejmują? ktos kto po takim zdobywaniu punktow cos zamowil i mu przyslali?

No i tyle tych tematów jest nt filmików i niesamowity bajzel. Czy ktoś pewien swoich słów wskaże mi za co jest ban lub inne nieprzyjemnosci?

Do tego, kiedy próbowałam obejrzeć filmik w innej przeglądarce, wyświetlił mi się taki kod:

TypeError: Error #1009: Cannot access a property or method of a null object reference.
at com.theplatform.pdk.communication::commManager/executeMessage()
at Function/http://adobe.com/AS3/2006/builtin::apply()
at ()
at flash.external::ExternalInterface$/flash.external:ExternalInterface::_callIn()
at ()
at flash.external::ExternalInterface$/flash.external:ExternalInterface::_evalJS()
at flash.external::ExternalInterface$/call()
at com.theplatform.pdk.communication::JSProxy/::DoSendMessage()
at com.theplatform.pdk.communication::JSProxy/::sendDelay()
at flash.utils::Timer/flash.utils:Timer::_timerDispatch()
at flash.utils::Timer/flash.utils:Timer::tick()


Nie znam się na programowaniu, ale to raczej nie jest wina starej wersji flasha, bo mam najnowsza...

Ale skoro w pierszej linijce widnieje teks, ze obiekt nie istnieje... to czy to napewno nie jest wina lockerz?


RE: Filmy. Były i nie ma. - Mlody666 - 08-04-2010 10:09

W dziale poradniki masz opis jak oglądac filmiki przez serwed DNS: 208.67.222.222. Wpisz go w ustawieniach protokoło TCP/IP swojego połączenia sieciowego i wszystko pojdzie - przynajmniej powinno.


RE: Filmy. Były i nie ma. - szulakaluble - 08-04-2010 12:22

Na forum jest tyle poradników lepszych a ty wybrałaś akurat ten nie wystarczająco pewny ze jest to legalne. Jedni mówią tak drudzy inaczej ale jedno jest pewne nie warto ryzykować jakimiś programami do zmiany IP. Wiec polecam ci te 2 bardzo LEGALNE sposoby

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=3657

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=4482


[Rozwiązane][Rozwiązane]Filmy. Były i nie ma. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.