Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zarabianie przez niepełnoletnich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zarabianie przez niepełnoletnich (/Temat-Zamkniety-Zarabianie-przez-niepelnoletnich-47492)



[Zamknięty]Zarabianie przez niepełnoletnich - Rzmijec - 21-12-2011 16:11

Witajcie.
Planuję grubsze zajęcie się uploadem na serwisy (czy jak to nazwać) PPA, narazie FireCash. Planuję założenie bloga itd. Smile ale nie o tym sprawa Tongue
Mam nadzieję, że chociaż parę dolców zarobię.
Sprawa jest następująca:
*nie mam 18 lat
*FireCash nie pytał chyba przy tworzeniu konta o dane, więc chyba jest dla każdego, niezależnie od wieku, że tak powiem Wink
*chciałbym założyć w przyszłości konto bankowe, najbardziej rzuciło mi się w oczy dające dobre wrażenie konto izzy w MBanku Wink

Administracja FireCash nie ma nic do osób niepełnoletnich? Zarabiać może każdy na tym serwisie, stronce?
Może ktoś posiada to konto bankowe o którym pisałem wcześniej lub orientuje się czy jest ono korzystne i bez "kruczków" ?


Chyba o niczym nie zapomniałem napisać, najwyżej dopiszę w poście w tym temacie.
Dam reputa za każdą dobrą odpowiedź, bo ten temat jest dla mnie podstawą w zarabianiu, chociaż próbie zarabiania Wink
Pozdrawiam.


RE: Zarabianie przez niepełnoletnich - Michał Bereszyński - 21-12-2011 17:02

możesz zarabiacWink


RE: Zarabianie przez niepełnoletnich - m4te01 - 21-12-2011 18:59

co do konta, polecam takze konto Sez@m w Banku BPH. Niskie oplaty, mozliwosc zalozenia od 13 za zgoda opiekuna ; )


RE: Zarabianie przez niepełnoletnich - munio - 21-12-2011 19:10

a co maja miec do ciebie dajesz im zarobic
i tyle w najgorszym razie dadza ci bana Wink


RE: Zarabianie przez niepełnoletnich - Admin - 21-12-2011 22:00

dodam że informacje na temat konta w banku dla osób powyżej 13 roku znajdziesz tutaj : http://zarabiam.com/misc.php?page=Konta-Bankowe

możesz również w prosty sposób za darmo załatwić wszystko poprzez ten formularz (zero kosztów).


RE: Zarabianie przez niepełnoletnich - Kamil Lesniak - 21-12-2011 23:23

ja tam jestem na firecash ale mam problemy z uploadem plików dochodzi do kilku procent i staje a mam sopro plików na upload wiec warto sie z kims podzielic i zarobic i tu a dodam ze czekałem sporo mam neta 2mb z netii i nawet przy pliku 6 mb staje na 33 % i nic nawet za 25min


[Zamknięty]Zarabianie przez niepełnoletnich - Roben - 01-04-2012 12:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.