Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie mogę kupić konta premium ;/ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Dyskusje (/Forum-Dyskusje-304)
+----- Wątek: Nie mogę kupić konta premium ;/ (/Temat-Nie-moge-kupic-konta-premium-47491)

Strony: 1 2


Nie mogę kupić konta premium ;/ - Tupak - 21-12-2011 15:12

Gdy klikam w ' ŚWIĄTECZNA PROMOCJA PREMIUM ! ' to przerzuca mnie na jakąś stronę i pisze ' Strona wymaga logowania ' jak ja ku%@a jestem zalogowany... o co chodzi>?


RE: Nie mogę kupić konta premium ;/ - paatryk15 - 21-12-2011 15:51

Jakis blad maja,trzeba czekac


RE: Nie mogę kupić konta premium ;/ - Tupak - 21-12-2011 17:47

Eh... ale dzieki serdeczne za info


RE: Nie mogę kupić konta premium ;/ - Prizers.pl - 21-12-2011 21:34

Poprawiliśmy błąd, przepraszamy za niedogodność.


RE: Nie mogę kupić konta premium ;/ - Tupak - 21-12-2011 22:05

Ok. Nic sie nie stało w sumie tylko myślałem, że to ZNOWU mój PC wariuje ... Smile


RE: Nie mogę kupić konta premium ;/ - Tupak - 21-12-2011 22:10

No to zajebiście ...

Wysłałem SMS o treści AP.PRIZERS na 91758 i pisze :

' Blad. Wiadomosc zostala przeslana na zly numer lub tresc wiadomosci jest bledna. Sprawdz i wyslij wiadomosc ponownie. Dziekujemy '

I w dodatku zamiast 10 zł pożarło mi 20 ;]]

Może mi to ktoś wytłumaczyć jakoś ??!!

Edit: W razie czego zatrzymałem wysłany SMS na dowód, że wysłałem poprawnie. Mam nadzieję, że chociaż dostane to premium albo odzyskam 20 zł ...


RE: Nie mogę kupić konta premium ;/ - Karczu - 21-12-2011 22:12

Tupak, wysłałeś na zły numer lub treść wiadomości jest błędna. Zakładając, że wysłałeś treść dobrą, pomyliłeś numery. Jeśli jesteś pewien, że nr jest dobry - pisz na support.


RE: Nie mogę kupić konta premium ;/ - Tupak - 21-12-2011 22:26

Jestem pewien w 200%, że dobrze napisałem i numer i wiadomość, spacjalnie literki drukowane przepisałem a jakbym pomylił numer to chyba z tego samego numeru by mi nie przyszła wiadomość którą podałem powyżej ...

PS. Gdzie jest ten support? Tongue

[email protected] to jest ich email? Ale co mam im powiedzieć? Przecież bez dowodu mi nie uwierzą ... Musze jakoś tego sms'a pokazać a nie wiem jak


RE: Nie mogę kupić konta premium ;/ - paatryk15 - 22-12-2011 14:54

Juz dziala


RE: Nie mogę kupić konta premium ;/ - Tupak - 22-12-2011 15:10

o kurna ale szybki jesteś ...