Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybór gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wybór gry (/Temat-Wybor-gry-47453)



Wybór gry - mikolaj90 - 20-12-2011 16:05

Witajcie. Nie mogę się zdecydować. Którą z gier w ankiecie najbardziej polecacie ? Głosujcie oraz podajcie argumenty; opinie o danej grze.


RE: Wybór gry - Mateusz5511 - 20-12-2011 16:33

skasowane


RE: Wybór gry - damianus627 - 20-12-2011 16:35

Need for Speed: The Run gram już z 14 dni i gra nie do znudzenia, nie wiem dlaczego ci co nie grali mówią że to gówno.
Uncharted 3: Drake's Deception też super gra i będę ją kupował.
O reszcie się nie wypowiadam bo się nie znam na nich.


RE: Wybór gry - Daminn - 20-12-2011 22:39

Ściągnij wszystkie Lol
Chodzi o ps3 więc się nie liczy, chociaż...


RE: Wybór gry - Morfit - 20-12-2011 23:57

@Mateusz5511: ale mam breche z tego co napisałeś. U3 ssie? zagrałeś chociaż normalnie, a nie u kolegi czy coś w ten deseń? Nie przypominam sobie, żebyś miał PS3. Ogólnie może jakieś uzasadnienie?

@TOPIC:
Wypowiem się na temat każdej gierki. Sam zdecydujesz, co najbardziej Cię zainteresuje.

Uncharted 3: Drake's Deception - seria znana chyba każdej osobie. Kontynuacja przygód Nathana Drake'a. Najlepsza gra, która kiedykolwiek powstała na PS3. Niesamowita fabuła, grafika, multiplayer. Ale jeśli nie grałeś w poprzednie - przejdź je najpierw - są tańsze Wink

Call of Duty: Modern Warfare 3 - no tak... Call of Duty... Zwolennikiem nie jestem, ale nie jestem też hejterem. Kampania lepsza niż w Battlefield 3, ale gorsza niż w Black Opsie. Powiem tak - jeśli masz zamiar grać na multi, to zostań lepiej przy Battlefieldzie. Jest po prostu bardziej wciągające. Choć mój punkt widzenia też może różnić się od wielu innych.

The Elder Scrolls V: Skyrim - najlepsze RPG tego roku. Niesamowita gra, dobra na zimowe wieczory, miło jest posiekać smoki. Jeśli jednak miałbyś kupować tę grę na PS3, to stanowczo odradzam. Dlaczego? Pomimo patcha, nadal występują lagi, choć dopiero po kilkunastu godzinach. Gra wciągająca, jedna z najlepszych gier z serii TES.

Need for Speed: The Run - klon Hot Pursuit, tyle że z QuickTime eventami, fabułą. Można w to pograć, ale na pewno nie kupować. Odradzam.

Assassin's Creed: Revelations - kontynuacja AC:B. Ta pozycja tylko dla fanów i osób chcących poznać dalsze losy Ezia, Desmonda i Altaira. Mimo wszystko, polecam, bo jestem zagorzałym fanem tej serii Smile

Werdykt? Z tych gier, polecę Ci je w tej kolejności:

1. Uncharted 3 Oszustwo Drake'a
2. The Elder Scrolls V: Skyrim
3. Assassin's Creed Revelations
4. Call of Duty MW3
5. Need for Speed: The Run

@DOWN: Kolejna osoba, która nie ma PS3 i uważa że U3 ssie...


RE: Wybór gry - MareKSG - 21-12-2011 00:01

(20-12-2011 16:33)Mateusz5511 napisał(a):  nfs = ssie
Uncharted 3 = to samo

Popieram Idea

Pozdro Morfit Jerk


RE: Wybór gry - mikolaj90 - 21-12-2011 14:50

Wybrałem Uncharted 3. Można zamknąć.


RE: Wybór gry - Driver - 21-12-2011 14:53

U3 ssie ? widac ze wypowiedzieli sie znawcy gier...