Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanko i propozycja :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Dyskusje (/Forum-Dyskusje-304)
+----- Wątek: Pytanko i propozycja :) (/Temat-Pytanko-i-propozycja-47432)



Pytanko i propozycja :) - Tupak - 19-12-2011 21:17

Pytanie jest takie, czy mogę wpisać normalnie swój rocznik ? Chodzi o to, że jeszcze 18-stki nie mam Wink

Propozycja jest taka, aby można było prawdziwą kaskę wypłacać Wink)

Pozdrawiam


RE: Pytanko i propozycja :) - Kams16 - 19-12-2011 21:44

Żeby odpowiedzieć na twoje pytanie należy przeczytać regulamin serwisu. Szczególnie punkt IIIb, który brzmi:

"b. Użytkownikami Serwisu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby, które ukończyły 13 lat, a nie ukończyły jeszcze 18 lat, mogą być Użytkownikami Serwisu wyłącznie za zgodą prawnych opiekunów; w takim przypadku Rejestracja jest jednoznaczna z oświadczeniem Użytkownika, że posiada zgodę opiekuna prawnego na dokonywanie czynności w Serwisie. Opiekunowie prawni ponoszą pełną odpowiedzialność za działania niepełnoletniego Użytkownika, w szczególności ponoszą pełną odpowiedzialność odszkodowawczą względem Operatora i osób trzecich. "


RE: Pytanko i propozycja :) - Prizers.pl - 20-12-2011 10:37

Osoba wyżej, odpowiedziała poprawnie, co do wypłacania pieniędzy, niestety ale nie wprowadzimy tej formy nagrody, ponieważ wiąże się to z wieloma czynnościami biurokratycznymi.


RE: Pytanko i propozycja :) - munio - 20-12-2011 10:39

zaloz konto na babke Wink


RE: Pytanko i propozycja :) - Tupak - 20-12-2011 14:35

Zgode rodziców mam więc wpisze prawdziwe dane a nie dane mojej babci ^^ xD

Xbox będzie mój Big Grin