Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jeszcze dłużej podwójne punkty! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Jeszcze dłużej podwójne punkty! (/Temat-Jeszcze-dluzej-podwojne-punkty-4740)

Strony: 1 2 3 4 5


Jeszcze dłużej podwójne punkty! - Tomek - 07-04-2010 20:58

Nowa wiadomość na Hallway-u:
Cytat:Spring Fling Redemption Update: There's only seven days left -- take advantage of double PTZ by watching videos and inviting your friends to be a part of Lockerz! Remember: if you want to know how many new PTZ you're earning, all you have to do is watch the PTZ bar in the right hand corner. Earn 200 after April 3rd and before April 13th 11:59 PM EDT and you're all set to redeem!

Tłumaczenie:
Cytat: Uaktualnienie Wiosennego Redemption: Zostało tylko siedem dni - bierz korzyści z podwójnych PTZ przez oglądanie filmów i zapraszanie znajomych by być częścią Lockerz! Pamiętaj: jeśli chcesz wiedzieć ile nowych PTZ zdobyłeś, wszystko co musisz zrobić to spojrzeć w prawym dolnym rogu na pole PTZ. Zdobądź 200 po 3 kwietnia i przed 13 kwietnia godz. 23:59 i będziesz gotowy na redeem-a!

Możemy wnioskować że udział w kwietniowych redemption-ach mamy pewny! Czyli lekka dupa bo po 20 sekundach zostaną tylko skórki na iPhone-a i tapety...


RE: Jeszcze dłużej podwójne punkty! - browc17 - 07-04-2010 21:11

oby udało mi się załapać na 50 dolców ;p


RE: Jeszcze dłużej podwójne punkty! - worsowa - 07-04-2010 21:12

mmm, racja. w taki sposób wszyscy będą uczestniczyć w restocku. mogliby trochę utrudnić, żeby tylko ci, którzy naprawdę się postarają, mieli dostęp.


RE: Jeszcze dłużej podwójne punkty! - Songoku - 07-04-2010 21:43

Mam nadzieje że zdąże zgarnąć PSP Smile


RE: Jeszcze dłużej podwójne punkty! - 3nzo - 07-04-2010 21:43

Obym zdążył jeszcze 4 dychy PTZ uzbierać, będzie iPhone Smile


RE: Jeszcze dłużej podwójne punkty! - szulakaluble - 07-04-2010 22:40

(07-04-2010 21:43)3nzo napisał(a):  Obym zdążył jeszcze 4 dychy PTZ uzbierać, będzie iPhone Smile

Moze i bedzie ale nie na tym rectocku:>


RE: Jeszcze dłużej podwójne punkty! - Lubelak - 08-04-2010 05:14

niech podniosą do 500 punktów ja zebrałem 600


RE: Jeszcze dłużej podwójne punkty! - Mlody666 - 08-04-2010 06:13

Miło że są te podwójne punkty ale na ten dodatkowy restock chyba nie ma sie po co wbijać. Tak jak ktoś tu już gdzieś pisał po tyłku dostali przez to sumienni, zdobywający na bierząco punktu urzytkownicy (jak np. ja Smile ) - dobrze że przynajmniej można było nabic 300PTZ na praktycznie samych dailies Huh

Odnosze wrażenie że cała ta akcja z klikoma restockami jest po to żeby ludzie pozbyli się PTZ przed wprowadzeniem sklepiku. Ja sobie chyba odpuszczę i dozbieram na coś fajniejszego niż PSP Big Grin


RE: Jeszcze dłużej podwójne punkty! - Krafo - 08-04-2010 06:21

Bez zlista trudno uzbierać 200 PTZ a z - zlistem banalnie.
Ale jak tu zdobyć 200 PTZ jak prawie żaden filmik nie chodzi ...


RE: Jeszcze dłużej podwójne punkty! - Zythus - 08-04-2010 06:40

Ja już nawet nie liczę na zgarnięcie PSP, bo wiem, że to niemożliwe.
Teraz iTouch 8 gb, a jak nie, to Nano 16