Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" (/Temat-WAZZUB-Perfect-Internet-The-Power-of-We-47398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - przemo240 - 29-02-2012 17:39

jak myślicie jaka bd taka wypłata za 154 refy one nie tylko z pierwszego pokolenia , wiem ze tego nie bd wiedzieć ale jak obstawiacie że tak gdzieś ile ?


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - petraaa - 01-03-2012 03:52

[attachment=385]Hej! ja tez mam pytanko, a mianowicie o co tu chodzi? czy to oznacza , że ten pierwszy koles tzn. Gabriel za ponad 1300 zaproszonych zarobi 400 $? http://heywazzub.blogspot.com/


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - dawiddo - 01-03-2012 07:31

To był konkurs na najwyższą liczbe zaproszonych osób w styczniuSmile wow jak oni to robią:|


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 01-03-2012 10:10

(01-03-2012 07:31)dawiddo napisał(a):  To był konkurs na najwyższą liczbe zaproszonych osób w styczniuSmile wow jak oni to robią:|

zgadza się, to wyniki konkursu za styczeń. niedługo pozcnamy wyniki za luty a dziś start ostatniego miesiąca konkursu. Dodam że chodzi o pierwsze pokolenie, a nie liczbę $Factoru ogółem.

Co do zwycięzcy to naprawdę świetny wynik, ale miejcie na uwadze że to w większości są doświadczeni marketerzy tzw, "starzy wyjadacze" lub po prostu ludzie którzy naprawdę uwierzyli w potęgę "my" Smile

Jest naprawdę mnóstwo sposobów na promocję swojego linka. Jeśli ktoś był na ostatnim webinarze to była o tym mowa.

Już niedługo uruchomimy polskie wersje stron Wazzub, a dodatkowo oficjalną stronę Wazzub-Polska. W końcu.

pozdrawiam


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - dawiddo - 01-03-2012 10:40

Po chwilowej analizie doszedłem do wniosku że zależy to głównie od rynku na jaki to kierujemy. Biorąc pod uwagę rynek amerykański (gość z 1 miejsca) to w sumie wcale się nie dziwie, mentalność amerykanów a polaków jest całkiem inna.


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Nikodemsky - 01-03-2012 15:09

Nie bez powodu, w Polsce piramidy są kojarzone z przekrętami lub pieniędzmi wrzuconymi w błoto i nie jest to zwykły stereotyp tylko potwierdzona teoria, w zasadzie tego typu systemami interesują się marketingowcy albo osoby, które nie miały wcześniej z tym styczności, u nas osiągnięcie refów na poziomie 1k graniczy praktycznie z cudem... Trzeba uderzać w USA i Australię, z tym że trzeba wiedzieć niestety jak...

Cytat:Z jednej strony będziesz happy bo :jednak wypłacili!", a z drugiej żal Ci d...ę ściśnie " a wystarczyło trochę bardziej się postarać....."

Spędziłem nad tym tyle czasu, że dumny będę jeśli choć kilka złotych mi wypłacą...


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - petraaa - 01-03-2012 15:20

no własnie ta polska mentalnosc... ciężko ludziom uwierzyć w to ,ze ktos może im dac cos za darmo...ehh jakto chyba w jednej z prezentacji Wazzub mówili o tym ,ze jak sie powie bogatemu ,że moze zarobic kilka tys. to sie ucieszy a jak sie powie biednemu , to zamnknie Ci drzwi przed nosem! Smile


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - przemo240 - 01-03-2012 17:05

hahaha w marcu może będe 20 nie no to są jakieś żarty chyba 1.3k Big Grin


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Nikodemsky - 03-03-2012 01:53

(01-03-2012 15:20)petraaa napisał(a):  no własnie ta polska mentalnosc... ciężko ludziom uwierzyć w to ,ze ktos może im dac cos za darmo...ehh jakto chyba w jednej z prezentacji Wazzub mówili o tym ,ze jak sie powie bogatemu ,że moze zarobic kilka tys. to sie ucieszy a jak sie powie biednemu , to zamnknie Ci drzwi przed nosem! Smile

tjaa to samo nie raz piszą w smsach "wygrałeś bmw" albo w emailach ze spamem gdzie książę ze wschodu chce podzielić się swoimi milionami, tylko trzeba dać namiar na swoje konto ze wszystkimi danymi Smile

ale teraz na poważnie, zauważyłem duży spadek zainteresowania wazzubem odkąd FB zamknęło ich profil, już tak bardzo nie chwalą się Alexą no i samych update'ów jest jakoś mało... fajnie byłoby gdyby przedstawili gdzieś wizualny zarys już działającego serwisu.


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Dolurin - 03-03-2012 18:19

Wątpię żeby to wypaliło. Szablon strony zrobiłby prawie każdy, start miał być chyba wcześniej . Nie ma to jak łapać naiwniaków Wink