Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" (/Temat-WAZZUB-Perfect-Internet-The-Power-of-We-47398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - slonikpiotr - 13-01-2012 09:44

Czy teraz rejestrować się na tego samego maila i to hasło które przyszło. Bo wpisuję tak i nie chce mnie zarejestrować... Nie wie ktoś czego to może być wina?


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 13-01-2012 09:54

(13-01-2012 09:44)slonikpiotr napisał(a):  Czy teraz rejestrować się na tego samego maila i to hasło które przyszło. Bo wpisuję tak i nie chce mnie zarejestrować... Nie wie ktoś czego to może być wina?

Kolego, Ty się nie masz powtórnie rejstrować tylko po prostu zalogować na swoje konto skoro dostałeś już hasło....
A czy dostałeś wcześniej odzielnego maila z linkiem do potwierdzenia konta?


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - werner4er - 13-01-2012 15:25

Witam, może ktoś się orientuje lepiej ode mnie i odpowie mi na moje pytania.

Dlaczego moje $factor wynosi cały czas 0 skoro mam 3 zarejestrowanych uzytkownikow z potwierdzonymi mailami.

I co oznaczają cyferki przy nich? Przy niektorych mam 1, przy niektorych 0...


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - slonikpiotr - 13-01-2012 19:40

Już wszystko ok, sorry za kłopot Smile nie zauważyłem tego logowania. Smile


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - canis987 - 14-01-2012 15:13

werner4er cyferki przy referalach oznaczają ile oni mają bezpośrednich refów. Może spróbuj za pomocą innej przeglądarki a naliczy Tobie $factor? A może ustawili, że nalicza tylko powyżej 3, nie mam pojęcia. Mi w operze nalicza normalnie.


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 17-01-2012 11:13

Moi drodzy,

Właśnie powstał na facebooku zalążek oficjalnego przedstawicielstwa Wazzub International czyli profil Wazzub-Polska.
Mam przyjemność być jednym z jego administratorów i bardzo gorąco zapraszam wszystkich, którzy już zapisali się do "Rodziny" jak również wszystkich tych, którzy nic o tym jeszcze nie wiedzą lub są przekonani, że to scam.

Każdy członek polskiej rodziny Wazzub ma tam prawo reklamować swój reflink. Może też odawać fotki, przedstawiać swoje grupy, zadawać pytania, wymieniać się doświadczeniem z innymi i ogólnie integrować się w ramach naszej społeczności. Czekamy na Wasze spostrzeżenia, uwagi ale też na Wasze wątpliwości. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Projekt jest w etapie rozwoju przed-startowego. Rozwiązane zostały już główne problemy techniczne jednak aby całe przedsięwzięcie odniosło sukces potrzebna jest Wasza Pomoc.
Polska "Rodzina" Wazzub bedzie dostawać wynagrodzenie z przychodów generowanych przez polską wersję strony startowej. Będą tam nasze "swojskie" reklamy i jeśli mają one być dochodowe, musi nas być jak najwięcej.

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia profilu:
http://www.facebook.com/pages/WAZZUB-Polska/308755752502032


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Rzmijec - 17-01-2012 16:18

Takie pytanko:
Jak tą stronę ustawić na startową? Jako wazzub.info? Tam żadnych reklam nie ma, nie rozumiem tego.


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 18-01-2012 00:50

(17-01-2012 16:18)Rzmijec napisał(a):  Takie pytanko:
Jak tą stronę ustawić na startową? Jako wazzub.info? Tam żadnych reklam nie ma, nie rozumiem tego.
Spokojnie, jako stronę startowa ustawiasz wazzub.com ale dopiero od 9 kwietnia bo wtedy dopiero zacznie działać.


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 23-01-2012 20:44

Wszystkich chętnych do udziału w projekcie zapraszam do piramidki na tym forum:
http://zarabiam.com/Temat-Piramida-Wazzub-com-47969

Wszystkich, którzy już dołaczyli do Wazzub zapraszam do reklamowania swoich reflinków na oficjalnym profilu Wazzub-Polska. Każdy ma prawo, nieważne gdzie się zapisał.
http://www.facebook.com/pages/WAZZUB-Polska/


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Snoweee - 23-01-2012 22:03

macgre a Ciebie osobiście wybrali, czy się zgłosiłeś?