Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" (/Temat-WAZZUB-Perfect-Internet-The-Power-of-We-47398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 07-08-2012 15:54

(05-08-2012 21:34)spyke napisał(a):  
(05-08-2012 12:04)macgre napisał(a):  
(04-08-2012 23:24)spyke napisał(a):  Pamiętam 15 maja, potem 15 czerwca, pamiętam te kalkulatory, które miały obliczać wysokość naszych wypłat, pamiętam poziomy i 3125$... I co z tego pozostało? Dziś pierwsza strona tego tematu nie wspomina ANI JEDNYM SŁOWEM o jakichkolwiek wypłatach. Temat całkowicie upadł, mijają kolejne miesiące a wy zamiast wypłat macie jakąś szpetną stronkę. Dziwili mnie ludzi, którzy w ogóle w to wchodzili, ale tkwić w tym tak długo i jeszcze w to wierzyć, to już przekracza moje wszelkie wyobrażenia. No ale pan manager Polska macgre widzę dalej świetnie się bawi prowadząc tę farsę.

Widzę, że kolejny znawca się znalazł facepalm
Oczywiście kazdy ma prawo się wypowiadać.
Jednak widzę że nie masz masz pojęcia na czym polega ten projekt i pewnie nie chce Ci się zadać trudu żeby się tego dowiedzieć...Dlatego, nie traktuję Twojej wypowiedzi poważnie. Nie mam już czasu uświadamiać kolejnemu znawcy o co chodzi. Czas jest bezbłędnym weryfikatorem i zrobi to za mnie. Pozostawmy to jemu,ok ?
Mój czas mogę poświęcić tylko członkom PI oraz ewentualnie osobom które mają rzeczowe podejscie do tematu.


A pan manager widzę dalej stała gadka - pytasz o wypłaty, dostaniesz odpowiedź, że nie masz pojęcia na czym polega ten projekt. Powiem tylko tak - zakładając ten temat pisałeś o pieniądzach jakie ludzie mają dostawać rejestrując się na tej stronie, to to a nie jakaś śmieszna strona była powodem, dla którego ktokolwiek dał się w to wciągnąć. Dziś nie wspominasz o tym ani jednym słowem. Okazałeś się więc zwykłym kłamcą i co najgorsze dalej w to brniesz. Nikt nie dostał ani grosza i nigdy nie dostanie. Tak bardzo nie potrafisz się przyznać do tego co tu kiedyś wypisywałeś, że całkowicie zmieniłeś pierwszą stronę tematu. Argument o czasie robi się już żenujący, zważywszy na to, że od ładnych kilku miesięcy miałeś już zarabiać tysiące dolców Big Grin Ale ok - chętnie wpadnę tu za jakieś pół roku, czy tam rok żeby dowiedzieć się jak tam wasze wypłaty Smile Pozdrawiam panie managerze Polska, marnuj dalej czas na te bzdury.

No to teraz już mam pewność, znamy się na pewno ale dla zabawy nie chesz się ujawniać. Zapisałeś/aś się tu tylko po to zeby się ze mną drażnić i prowokować

Czy sądzisz, że każdy kto przedstawia tutaj nowy temat, nowy serwis obiecuje tutaj coś komuś? Big Grin Marnie przemyślałe/aś tą zaczepkę....
Doskonale wiesz ,członku PSM, dlaczego temat jest zmieniony

Skąd możesz wiedzieć że nikt nigdy nie dostanie ?? Nie możesz! I licz się proszę ze słowami bo admin w pewnych przypadkach ma obowiązek przekazania Twoich danych, jeśli wystąpią o to organy ścigania.

To jest prośba.

Jeśli masz odwagę, porozmawiajmy na żywo. Czy będziesz takim samym tchórzem jak teraz ukrywając się za utworzonym nickiem?


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - Nikodemsky - 07-08-2012 17:04

Kwestie moralności na forum pozostawiłbym raczej moderatorom i administracji, sporadycznie spoglądam na temat i co chwilę przewijają się tylko kłótnie z nowymi projektami, trochę to przykre... myślę, że gdyby podano więcej konkretów, dot. projektu zarobkowego, uspokoiła by się duża część społeczności,

przy okazji właśnie chciałem zapytać, czy wazzub ma gotowy projekt(lub wdraża już) dot. czerpania zysków z serwisu?(proszę bez sarkazmu, widzę w jakim stopniu stoi całość, mam na myśli kwestię wypłacalności dla użytkowników).


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - spyke - 07-08-2012 19:17

(07-08-2012 15:54)macgre napisał(a):  
(05-08-2012 21:34)spyke napisał(a):  
(05-08-2012 12:04)macgre napisał(a):  
(04-08-2012 23:24)spyke napisał(a):  Pamiętam 15 maja, potem 15 czerwca, pamiętam te kalkulatory, które miały obliczać wysokość naszych wypłat, pamiętam poziomy i 3125$... I co z tego pozostało? Dziś pierwsza strona tego tematu nie wspomina ANI JEDNYM SŁOWEM o jakichkolwiek wypłatach. Temat całkowicie upadł, mijają kolejne miesiące a wy zamiast wypłat macie jakąś szpetną stronkę. Dziwili mnie ludzi, którzy w ogóle w to wchodzili, ale tkwić w tym tak długo i jeszcze w to wierzyć, to już przekracza moje wszelkie wyobrażenia. No ale pan manager Polska macgre widzę dalej świetnie się bawi prowadząc tę farsę.

Widzę, że kolejny znawca się znalazł facepalm
Oczywiście kazdy ma prawo się wypowiadać.
Jednak widzę że nie masz masz pojęcia na czym polega ten projekt i pewnie nie chce Ci się zadać trudu żeby się tego dowiedzieć...Dlatego, nie traktuję Twojej wypowiedzi poważnie. Nie mam już czasu uświadamiać kolejnemu znawcy o co chodzi. Czas jest bezbłędnym weryfikatorem i zrobi to za mnie. Pozostawmy to jemu,ok ?
Mój czas mogę poświęcić tylko członkom PI oraz ewentualnie osobom które mają rzeczowe podejscie do tematu.


A pan manager widzę dalej stała gadka - pytasz o wypłaty, dostaniesz odpowiedź, że nie masz pojęcia na czym polega ten projekt. Powiem tylko tak - zakładając ten temat pisałeś o pieniądzach jakie ludzie mają dostawać rejestrując się na tej stronie, to to a nie jakaś śmieszna strona była powodem, dla którego ktokolwiek dał się w to wciągnąć. Dziś nie wspominasz o tym ani jednym słowem. Okazałeś się więc zwykłym kłamcą i co najgorsze dalej w to brniesz. Nikt nie dostał ani grosza i nigdy nie dostanie. Tak bardzo nie potrafisz się przyznać do tego co tu kiedyś wypisywałeś, że całkowicie zmieniłeś pierwszą stronę tematu. Argument o czasie robi się już żenujący, zważywszy na to, że od ładnych kilku miesięcy miałeś już zarabiać tysiące dolców Big Grin Ale ok - chętnie wpadnę tu za jakieś pół roku, czy tam rok żeby dowiedzieć się jak tam wasze wypłaty Smile Pozdrawiam panie managerze Polska, marnuj dalej czas na te bzdury.

No to teraz już mam pewność, znamy się na pewno ale dla zabawy nie chesz się ujawniać. Zapisałeś/aś się tu tylko po to zeby się ze mną drażnić i prowokować

Czy sądzisz, że każdy kto przedstawia tutaj nowy temat, nowy serwis obiecuje tutaj coś komuś? Big Grin Marnie przemyślałe/aś tą zaczepkę....
Doskonale wiesz ,członku PSM, dlaczego temat jest zmieniony

Skąd możesz wiedzieć że nikt nigdy nie dostanie ?? Nie możesz! I licz się proszę ze słowami bo admin w pewnych przypadkach ma obowiązek przekazania Twoich danych, jeśli wystąpią o to organy ścigania.

To jest prośba.

Jeśli masz odwagę, porozmawiajmy na żywo. Czy będziesz takim samym tchórzem jak teraz ukrywając się za utworzonym nickiem?


Pan manager już widzę odpływa przez te bzdury, które próbuje nam tu wciskać Big Grin Nie wiem skąd mamy się znać i dlaczego wysunąłeś taki wniosek, ale muszę przyznać jedno - dawno się tak nie uśmiałem na tę wzmiankę o obowiązku przekazania moich danych przez admina Big Grin Przez chwilę myślałem, że gadam z kimś poważnym, ale teraz to już sam nie wiem wręcz co powiedzieć, tak się składa, że trafiłeś na studenta prawa, ale nie trzeba kończyć tego kierunku by wiedzieć, że to co tu napisałeś, to najłagodniej rzecz ujmując, czysta głupota... To by się nadawało na mistrzów i zastanawiam się czy tam tego nie wrzucić Big Grin Tak z ciekawości - jakie dane masz na myśli, bo albo się mylę, albo admin może im najwyżej podać mojego maila, chyba, że masz na myśli jakiegoś innego admina bo wśród tych bredni, które tu wypisałeś ciężko mi się połapać.

Skoro już został tu poruszony mój temat, to zarejestrowałem się na tym forum w marcu, zainteresował mnie temat wazzub, choć nigdy nie próbowałem żadnych form zarobku przez internet (bo i też nie miałem takiej potrzeby), po prostu wszędzie się to pojawiało więc chciałem zaczerpnąć na ten temat trochę wiedzy. Szybko jednak uznałem, że musi to być jakaś ściema i nawet nigdy nie przeszło mi przez głowę by się tam rejestrować. Weszło w to jednak paru moich znajomych, bezgranicznie wierzących w powodzenie tego projektu, więc z ciekawości co jakiś czas tu zerkałem, gdyż pojawiały się tu komunikaty Pana managera Wazzub Country Polska Big Grin Zaczęło mnie jednak irytować to Twoje ciągłe kręcenie i odwracanie kota ogonem, dlatego zabrałem tu głos zadając proste pytanie - kiedy będą wypłaty. I to tyle, a Ty ze swoimi teoriami spiskowymi udaj się do Macierewicza, warto byłoby też dokładniej poczytać kpk, jeżeli chce się już tak bardzo zaszpanować wiedzą o prawie karnym.

P.S. Jeżeli już skończyłeś pajacować, może wreszcie odpowiesz na pytanie, które zapoczątkowało tę całą "dyskusję"? Bo widzę, że nie tylko ono mnie ciekawi. Myślę, że ktoś na tak ważnym i odpowiedzialnym stanowisku o tak ciekawie brzmiącej nazwie powinien umieć odpowiedzieć, na to wydawałoby się, niezbyt skomplikowane pytanie.


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 08-08-2012 02:13

(07-08-2012 17:04)Nikodemsky napisał(a):  Kwestie moralności na forum pozostawiłbym raczej moderatorom i administracji, sporadycznie spoglądam na temat i co chwilę przewijają się tylko kłótnie z nowymi projektami, trochę to przykre... myślę, że gdyby podano więcej konkretów, dot. projektu zarobkowego, uspokoiła by się duża część społeczności,

przy okazji właśnie chciałem zapytać, czy wazzub ma gotowy projekt(lub wdraża już) dot. czerpania zysków z serwisu?(proszę bez sarkazmu, widzę w jakim stopniu stoi całość, mam na myśli kwestię wypłacalności dla użytkowników).

Witaj.
Jestem otwarty na każdą merytoryczną dyskusję. Kwestia zysków jest obsolutnym numerem 1 dla twórców i zarządców projektu Perfect Internet , którego częścią jest WAZZUB. W tej chwili prowadzonych jest równolegle wiele prac nad uruchomieniem stron, nad skompletowaniem siatki partnerów w poszczególnych krajach, nad pozyskaniem do współpracy partnerów biznesowych. Niektórych szczegółów nie mogę wypowiadać publicznie, ponieważ mam podpisane CDA.
Jeśli jesteś PSM, umówmy się na rozmowę na skype. Tak będzie najprościej.
moj skype: gmac747
Pozdrawiam


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 08-08-2012 03:31

(07-08-2012 19:17)spyke napisał(a):  Pan manager już widzę odpływa przez te bzdury, które próbuje nam tu wciskać Big Grin Nie wiem skąd mamy się znać i dlaczego wysunąłeś taki wniosek, ale muszę przyznać jedno - dawno się tak nie uśmiałem na tę wzmiankę o obowiązku przekazania moich danych przez admina Big Grin Przez chwilę myślałem, że gadam z kimś poważnym, ale teraz to już sam nie wiem wręcz co powiedzieć, tak się składa, że trafiłeś na studenta prawa, ale nie trzeba kończyć tego kierunku by wiedzieć, że to co tu napisałeś, to najłagodniej rzecz ujmując, czysta głupota... To by się nadawało na mistrzów i zastanawiam się czy tam tego nie wrzucić Big Grin Tak z ciekawości - jakie dane masz na myśli, bo albo się mylę, albo admin może im najwyżej podać mojego maila, chyba, że masz na myśli jakiegoś innego admina bo wśród tych bredni, które tu wypisałeś ciężko mi się połapać.

Skoro już został tu poruszony mój temat, to zarejestrowałem się na tym forum w marcu, zainteresował mnie temat wazzub, choć nigdy nie próbowałem żadnych form zarobku przez internet (bo i też nie miałem takiej potrzeby), po prostu wszędzie się to pojawiało więc chciałem zaczerpnąć na ten temat trochę wiedzy. Szybko jednak uznałem, że musi to być jakaś ściema i nawet nigdy nie przeszło mi przez głowę by się tam rejestrować. Weszło w to jednak paru moich znajomych, bezgranicznie wierzących w powodzenie tego projektu, więc z ciekawości co jakiś czas tu zerkałem, gdyż pojawiały się tu komunikaty Pana managera Wazzub Country Polska Big Grin Zaczęło mnie jednak irytować to Twoje ciągłe kręcenie i odwracanie kota ogonem, dlatego zabrałem tu głos zadając proste pytanie - kiedy będą wypłaty. I to tyle, a Ty ze swoimi teoriami spiskowymi udaj się do Macierewicza, warto byłoby też dokładniej poczytać kpk, jeżeli chce się już tak bardzo zaszpanować wiedzą o prawie karnym.

P.S. Jeżeli już skończyłeś pajacować, może wreszcie odpowiesz na pytanie, które zapoczątkowało tę całą "dyskusję"? Bo widzę, że nie tylko ono mnie ciekawi. Myślę, że ktoś na tak ważnym i odpowiedzialnym stanowisku o tak ciekawie brzmiącej nazwie powinien umieć odpowiedzieć, na to wydawałoby się, niezbyt skomplikowane pytanie.

Faktycznie, myliłem się co do tego że się znamy. Przyznaję.

Nie mniej jednak nie mogę pozwolić nazywać się kłamcą. Gdyby kiedykolwiek miało dojść do interwencji organów ścigania np po wniosku o zniesławienie, mogą one nie tylko poznać Twój e-mail, ale też IP a potem i dane osobowe. Maskowanie adresu może tu nie pomóc. To tyle w tej kwestii.

Jesteś , jak wiele osób, przekonanych o nieprawdziwości projektu...
Wnioskujesz to poprzez to co widziałeś na starej stronie do zapisów i po tym jak nadal nie ma wypłat....
Możesz tak sądzić, masz do tego prawo.

Czy rzeczywiście jednak wiesz na czym polega i czym jest ten projekt? Tak na 100% ? Czy wiesz skąd mają być pieniądze na wypłaty i jak mają być dzielone?
Jesteś już prawie prawnikiem , czy na pewno przeanalizowałeś fakty , czy masz dowody ?
Jeśli masz chociaż śladowe zainteresowanie, może spróbuj dowiedzieć się zanim wydasz wyrok?

Jestem regularnie zasypywany podobnymi jak Twój zarzutami ludzi pochopnie oceniających jednoznacznie sytuację. To jest męczące już...

Zapytam więc zatem, co musiałbyś "mieć" widzieć, usłyszeć żeby uznać projekt za prawdziwy?
Może pomimo mojej pierwszej pochopnej oceny, okażesz się kimś rzeczowym, kto potrafi trzeźwo podejść to tematu takiego jak ten....

Wypłaty w PI są uzależnione od tego czy uda się osiągnać zysk, który w 50% przypadnie do podziału zakwalifikowanym członkom. Jeśli projekt nie osiąga jeszcze zysków, nie ma co dzielić.
Dochodzi tu także kwestia sposobu dzielenia tych zysków.

Jest już teraz późno, temat dokończę, nie uchylam się od odpowiedzi, Chyba że coś jest zawarte klauzuli poufności którą musiałem podpisać.

cdn.

Dobranoc


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - Kalesoniaz - 08-08-2012 09:31

(08-08-2012 03:31)macgre napisał(a):  
(07-08-2012 19:17)spyke napisał(a):  Pan manager już widzę odpływa przez te bzdury, które próbuje nam tu wciskać Big Grin Nie wiem skąd mamy się znać i dlaczego wysunąłeś taki wniosek, ale muszę przyznać jedno - dawno się tak nie uśmiałem na tę wzmiankę o obowiązku przekazania moich danych przez admina Big Grin Przez chwilę myślałem, że gadam z kimś poważnym, ale teraz to już sam nie wiem wręcz co powiedzieć, tak się składa, że trafiłeś na studenta prawa, ale nie trzeba kończyć tego kierunku by wiedzieć, że to co tu napisałeś, to najłagodniej rzecz ujmując, czysta głupota... To by się nadawało na mistrzów i zastanawiam się czy tam tego nie wrzucić Big Grin Tak z ciekawości - jakie dane masz na myśli, bo albo się mylę, albo admin może im najwyżej podać mojego maila, chyba, że masz na myśli jakiegoś innego admina bo wśród tych bredni, które tu wypisałeś ciężko mi się połapać.

Skoro już został tu poruszony mój temat, to zarejestrowałem się na tym forum w marcu, zainteresował mnie temat wazzub, choć nigdy nie próbowałem żadnych form zarobku przez internet (bo i też nie miałem takiej potrzeby), po prostu wszędzie się to pojawiało więc chciałem zaczerpnąć na ten temat trochę wiedzy. Szybko jednak uznałem, że musi to być jakaś ściema i nawet nigdy nie przeszło mi przez głowę by się tam rejestrować. Weszło w to jednak paru moich znajomych, bezgranicznie wierzących w powodzenie tego projektu, więc z ciekawości co jakiś czas tu zerkałem, gdyż pojawiały się tu komunikaty Pana managera Wazzub Country Polska Big Grin Zaczęło mnie jednak irytować to Twoje ciągłe kręcenie i odwracanie kota ogonem, dlatego zabrałem tu głos zadając proste pytanie - kiedy będą wypłaty. I to tyle, a Ty ze swoimi teoriami spiskowymi udaj się do Macierewicza, warto byłoby też dokładniej poczytać kpk, jeżeli chce się już tak bardzo zaszpanować wiedzą o prawie karnym.

P.S. Jeżeli już skończyłeś pajacować, może wreszcie odpowiesz na pytanie, które zapoczątkowało tę całą "dyskusję"? Bo widzę, że nie tylko ono mnie ciekawi. Myślę, że ktoś na tak ważnym i odpowiedzialnym stanowisku o tak ciekawie brzmiącej nazwie powinien umieć odpowiedzieć, na to wydawałoby się, niezbyt skomplikowane pytanie.

Faktycznie, myliłem się co do tego że się znamy. Przyznaję.

Nie mniej jednak nie mogę pozwolić nazywać się kłamcą. Gdyby kiedykolwiek miało dojść do interwencji organów ścigania np po wniosku o zniesławienie, mogą one nie tylko poznać Twój e-mail, ale też IP a potem i dane osobowe. Maskowanie adresu może tu nie pomóc. To tyle w tej kwestii.

Jesteś , jak wiele osób, przekonanych o nieprawdziwości projektu...
Wnioskujesz to poprzez to co widziałeś na starej stronie do zapisów i po tym jak nadal nie ma wypłat....
Możesz tak sądzić, masz do tego prawo.

Czy rzeczywiście jednak wiesz na czym polega i czym jest ten projekt? Tak na 100% ? Czy wiesz skąd mają być pieniądze na wypłaty i jak mają być dzielone?
Jesteś już prawie prawnikiem , czy na pewno przeanalizowałeś fakty , czy masz dowody ?
Jeśli masz chociaż śladowe zainteresowanie, może spróbuj dowiedzieć się zanim wydasz wyrok?

Jestem regularnie zasypywany podobnymi jak Twój zarzutami ludzi pochopnie oceniających jednoznacznie sytuację. To jest męczące już...

Zapytam więc zatem, co musiałbyś "mieć" widzieć, usłyszeć żeby uznać projekt za prawdziwy?
Może pomimo mojej pierwszej pochopnej oceny, okażesz się kimś rzeczowym, kto potrafi trzeźwo podejść to tematu takiego jak ten....

Wypłaty w PI są uzależnione od tego czy uda się osiągnać zysk, który w 50% przypadnie do podziału zakwalifikowanym członkom. Jeśli projekt nie osiąga jeszcze zysków, nie ma co dzielić.
Dochodzi tu także kwestia sposobu dzielenia tych zysków.

Jest już teraz późno, temat dokończę, nie uchylam się od odpowiedzi, Chyba że coś jest zawarte klauzuli poufności którą musiałem podpisać.

cdn.

Dobranoc

Jak serwis ma wygenerować zysk dla kilku milionów osób, gdy nie ma z czego ? ze sprzedaży ebook'ów ? wycieczek? oni chyba myślą że takie serwisy jak ; groupon nie istnieją i że o tak sobie z nimi poradzą... takie firmy nie da się wyprzedzić. Gdyby osiągnęli chociaż 1% z tego co groupon to byłbym w szoku. Skąd w takim razie wezmą kilkaset milionów dolarów ? (Przypomnę że miało to być około 1 $ za 1 osobę miesięcznie) tylko szaleniec mógłby w takie coś uwierzyć.

Piszesz że wypłaty są uzależnione od tego czy uda im się osiągnąć zysk. Tak jak pisałem wcześniej jest to niemożliwe. Z takim tempem to nie wiem czy w 2100 roku będą generować zysk którym będą mogli się podzielić...

Na razie nie ma żadnych konkretów i tak naprawdę wszystko opiera się na wydłużaniu czasu wypłat.


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - spyke - 08-08-2012 22:14

(08-08-2012 03:31)macgre napisał(a):  
(07-08-2012 19:17)spyke napisał(a):  Pan manager już widzę odpływa przez te bzdury, które próbuje nam tu wciskać Big Grin Nie wiem skąd mamy się znać i dlaczego wysunąłeś taki wniosek, ale muszę przyznać jedno - dawno się tak nie uśmiałem na tę wzmiankę o obowiązku przekazania moich danych przez admina Big Grin Przez chwilę myślałem, że gadam z kimś poważnym, ale teraz to już sam nie wiem wręcz co powiedzieć, tak się składa, że trafiłeś na studenta prawa, ale nie trzeba kończyć tego kierunku by wiedzieć, że to co tu napisałeś, to najłagodniej rzecz ujmując, czysta głupota... To by się nadawało na mistrzów i zastanawiam się czy tam tego nie wrzucić Big Grin Tak z ciekawości - jakie dane masz na myśli, bo albo się mylę, albo admin może im najwyżej podać mojego maila, chyba, że masz na myśli jakiegoś innego admina bo wśród tych bredni, które tu wypisałeś ciężko mi się połapać.

Skoro już został tu poruszony mój temat, to zarejestrowałem się na tym forum w marcu, zainteresował mnie temat wazzub, choć nigdy nie próbowałem żadnych form zarobku przez internet (bo i też nie miałem takiej potrzeby), po prostu wszędzie się to pojawiało więc chciałem zaczerpnąć na ten temat trochę wiedzy. Szybko jednak uznałem, że musi to być jakaś ściema i nawet nigdy nie przeszło mi przez głowę by się tam rejestrować. Weszło w to jednak paru moich znajomych, bezgranicznie wierzących w powodzenie tego projektu, więc z ciekawości co jakiś czas tu zerkałem, gdyż pojawiały się tu komunikaty Pana managera Wazzub Country Polska Big Grin Zaczęło mnie jednak irytować to Twoje ciągłe kręcenie i odwracanie kota ogonem, dlatego zabrałem tu głos zadając proste pytanie - kiedy będą wypłaty. I to tyle, a Ty ze swoimi teoriami spiskowymi udaj się do Macierewicza, warto byłoby też dokładniej poczytać kpk, jeżeli chce się już tak bardzo zaszpanować wiedzą o prawie karnym.

P.S. Jeżeli już skończyłeś pajacować, może wreszcie odpowiesz na pytanie, które zapoczątkowało tę całą "dyskusję"? Bo widzę, że nie tylko ono mnie ciekawi. Myślę, że ktoś na tak ważnym i odpowiedzialnym stanowisku o tak ciekawie brzmiącej nazwie powinien umieć odpowiedzieć, na to wydawałoby się, niezbyt skomplikowane pytanie.

Faktycznie, myliłem się co do tego że się znamy. Przyznaję.

Nie mniej jednak nie mogę pozwolić nazywać się kłamcą. Gdyby kiedykolwiek miało dojść do interwencji organów ścigania np po wniosku o zniesławienie, mogą one nie tylko poznać Twój e-mail, ale też IP a potem i dane osobowe. Maskowanie adresu może tu nie pomóc. To tyle w tej kwestii.

Jesteś , jak wiele osób, przekonanych o nieprawdziwości projektu...
Wnioskujesz to poprzez to co widziałeś na starej stronie do zapisów i po tym jak nadal nie ma wypłat....
Możesz tak sądzić, masz do tego prawo.

Czy rzeczywiście jednak wiesz na czym polega i czym jest ten projekt? Tak na 100% ? Czy wiesz skąd mają być pieniądze na wypłaty i jak mają być dzielone?
Jesteś już prawie prawnikiem , czy na pewno przeanalizowałeś fakty , czy masz dowody ?
Jeśli masz chociaż śladowe zainteresowanie, może spróbuj dowiedzieć się zanim wydasz wyrok?

Jestem regularnie zasypywany podobnymi jak Twój zarzutami ludzi pochopnie oceniających jednoznacznie sytuację. To jest męczące już...

Zapytam więc zatem, co musiałbyś "mieć" widzieć, usłyszeć żeby uznać projekt za prawdziwy?
Może pomimo mojej pierwszej pochopnej oceny, okażesz się kimś rzeczowym, kto potrafi trzeźwo podejść to tematu takiego jak ten....

Wypłaty w PI są uzależnione od tego czy uda się osiągnać zysk, który w 50% przypadnie do podziału zakwalifikowanym członkom. Jeśli projekt nie osiąga jeszcze zysków, nie ma co dzielić.
Dochodzi tu także kwestia sposobu dzielenia tych zysków.

Jest już teraz późno, temat dokończę, nie uchylam się od odpowiedzi, Chyba że coś jest zawarte klauzuli poufności którą musiałem podpisać.

cdn.

Dobranoc

No i taką odpowiedź rozumiem, ja tu naprawdę nie zamierzałem wszczynać żadnej pyskówki, po prostu chciałem w końcu poruszyć temat, który wydawał mi się tu pomijany, a wydawałoby się, że to właśnie o nim powinno się mówić najwięcej - czyli co tu dużo mówić - wypłaty. Zamiast tego dostałem jakieś dziwne zarzuty, więc sam też się z lekka zdenerwowałem, ale ok - pomyliłeś mnie może z kimś, nie mam pretensji. Ja też nie powinienem nazywać Cię kłamcą, bo choć sam w ten projekt już nie uwierzę, to jednak widzę, że nawet jeśli nic z tego nie wypali, to Ty po prostu w to wierzysz i przekazujesz to co wiesz na jego temat (fałszywych obiecanek zarzucić Ci nie można), mnie dziwi tylko Twoje bezgraniczne zaufanie dla tego projektu, ale to już nie moja sprawa. Na pewno jednak musisz zdawać sobie sprawę z tego, że ludzie będą się dopytywać o te wypłaty i skoro podjąłeś się takiego zadania nie możesz teraz wymigiwać się od odpowiedzi. Moim skromnym zdaniem nie powinieneś w to dalej brnąć, bo wydaje mi się, że się rozczarujesz, ale zrobisz jak zechcesz. Pozdrawiam Smile


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - PlastPL - 09-08-2012 17:48

Jeden z najlepszych tematów na forum!


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 10-08-2012 21:56

(08-08-2012 22:14)spyke napisał(a):  No i taką odpowiedź rozumiem, ja tu naprawdę nie zamierzałem wszczynać żadnej pyskówki, po prostu chciałem w końcu poruszyć temat, który wydawał mi się tu pomijany, a wydawałoby się, że to właśnie o nim powinno się mówić najwięcej - czyli co tu dużo mówić - wypłaty. Zamiast tego dostałem jakieś dziwne zarzuty, więc sam też się z lekka zdenerwowałem, ale ok - pomyliłeś mnie może z kimś, nie mam pretensji. Ja też nie powinienem nazywać Cię kłamcą, bo choć sam w ten projekt już nie uwierzę, to jednak widzę, że nawet jeśli nic z tego nie wypali, to Ty po prostu w to wierzysz i przekazujesz to co wiesz na jego temat (fałszywych obiecanek zarzucić Ci nie można), mnie dziwi tylko Twoje bezgraniczne zaufanie dla tego projektu, ale to już nie moja sprawa. Na pewno jednak musisz zdawać sobie sprawę z tego, że ludzie będą się dopytywać o te wypłaty i skoro podjąłeś się takiego zadania nie możesz teraz wymigiwać się od odpowiedzi. Moim skromnym zdaniem nie powinieneś w to dalej brnąć, bo wydaje mi się, że się rozczarujesz, ale zrobisz jak zechcesz. Pozdrawiam Smile


cd. Cieszę się że zdajesz sobie sprawę że to forum ( i jeszcze kilka in nych) , oprócz początkowej reklamy jest przede wszystkim przekaźnikiem bieżących informacji.

Owszem wierzę w ten projekt, inaczej nie byłbym managerem i nie brał na siebie ognia krytyki. Pomijając fakt że mam podpisany kontrakt i inne papiery, ja widzę w tym projekcie wielki potencjał.Wiem że terminowość jest porażająca, grafika strony pozostawia wiele do życzenia....jednak czekamy na pełne odpalenie serwisów PI ktróe mają właśnie zarabiać.

Już od dzisiaj oprócz http://eeboox.com jest także http://shobbit.perfectinter.net/ gdzie wszyscy członkowie bedą mogli kupować towary za swoje DealPoints (nie mylić z $Factor)
Jeszcze w tym lub na poczatku przyszłego PI ma uruchomić swój własny, bezspamowy serwis pocztowy.
Sprawy powoli nabierają tempa. Wiem że jeszcze nie wszystko działa, ale potrzeba po prostu czasu i wszystko co było zapowiadane będzie.

Pozdrawiam


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - przemo240 - 21-08-2012 11:32

takie pytanie czy ktoś z polski coś dostał z tej shitMANIA ? bo tam juz jest 2k$ wątpię żeby to ktoś dostał ^.=