Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" (/Temat-WAZZUB-Perfect-Internet-The-Power-of-We-47398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 03-08-2012 00:25

(02-08-2012 20:24)Jaro070 napisał(a):  @macgre
Kiedy start?

Już zdązyli nas przyzwyczaić do opóźnień no i tak jest i tym razem. Wszystko jest w toku. Funkcje PI i strony podrzędne będą uruchamiane stopniowo.
Za dwie godziny czyli o 3:00 ma być odsłona nowej funkcjonalności i prezentacja filmu. Od teraz każdego dnia będzie coś nowego.


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - Jaro070 - 03-08-2012 09:01

No to czekamy.


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - przemo240 - 04-08-2012 15:47

nie było mnie miesiąc na forum i nie jestem w temacie za bardzo i takie pytanie się nasuwa KIEDY BĘDĄ WYPŁATY ? dla osób które przesłały dowód ?


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - twardy - 04-08-2012 16:51

za rok moze dwa kiedy beda jakies 'dochody' do podzialu


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 04-08-2012 20:33

Rok to przesada Smile Teraz już jest czas na uruchamianie wszystkich stron,szkolenie PSM i kształtowania struktury partnerów w poszczególnych krajach, w tym w Polsce oczywiście. PI Inc. ma dużo dalej idące plany niż Wam się zdaje.
Pierwszeństwo mają oczywiście członkowie PSM. Jak ktoś z nich kto czyta to i jeszcze o niczym nie wie to musi się ze mną skontaktować.

Z aktualności: wystartowała już pierwsza stron czyli http://eeboox.perfectinter.net/index.php
Dostęp do czatu mamy bezpośrednio z poziomu PI i docelowo na każdej stronie projektu.


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - N55 - 04-08-2012 22:56

Dziwię się wam, że jeszcze w to wierzycie...


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - spyke - 04-08-2012 23:24

Pamiętam 15 maja, potem 15 czerwca, pamiętam te kalkulatory, które miały obliczać wysokość naszych wypłat, pamiętam poziomy i 3125$... I co z tego pozostało? Dziś pierwsza strona tego tematu nie wspomina ANI JEDNYM SŁOWEM o jakichkolwiek wypłatach. Temat całkowicie upadł, mijają kolejne miesiące a wy zamiast wypłat macie jakąś szpetną stronkę. Dziwili mnie ludzi, którzy w ogóle w to wchodzili, ale tkwić w tym tak długo i jeszcze w to wierzyć, to już przekracza moje wszelkie wyobrażenia. No ale pan manager Polska macgre widzę dalej świetnie się bawi prowadząc tę farsę.


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 05-08-2012 12:04

(04-08-2012 23:24)spyke napisał(a):  Pamiętam 15 maja, potem 15 czerwca, pamiętam te kalkulatory, które miały obliczać wysokość naszych wypłat, pamiętam poziomy i 3125$... I co z tego pozostało? Dziś pierwsza strona tego tematu nie wspomina ANI JEDNYM SŁOWEM o jakichkolwiek wypłatach. Temat całkowicie upadł, mijają kolejne miesiące a wy zamiast wypłat macie jakąś szpetną stronkę. Dziwili mnie ludzi, którzy w ogóle w to wchodzili, ale tkwić w tym tak długo i jeszcze w to wierzyć, to już przekracza moje wszelkie wyobrażenia. No ale pan manager Polska macgre widzę dalej świetnie się bawi prowadząc tę farsę.

Widzę, że kolejny znawca się znalazł facepalm
Oczywiście kazdy ma prawo się wypowiadać.
Jednak widzę że nie masz masz pojęcia na czym polega ten projekt i pewnie nie chce Ci się zadać trudu żeby się tego dowiedzieć...Dlatego, nie traktuję Twojej wypowiedzi poważnie. Nie mam już czasu uświadamiać kolejnemu znawcy o co chodzi. Czas jest bezbłędnym weryfikatorem i zrobi to za mnie. Pozostawmy to jemu,ok ?
Mój czas mogę poświęcić tylko członkom PI oraz ewentualnie osobom które mają rzeczowe podejscie do tematu.


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - przemo240 - 05-08-2012 14:52

(04-08-2012 22:56)N55 napisał(a):  Dziwię się wam, że jeszcze w to wierzycie...

wiesz co ja miałem ciut wiary na początku ale jak była zmianka ze 15 sierpnia może jakaś wypłata to juz zwątpiłem a teraz widać haha nie wypał wejdę za rok tutaj to może coś bd


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - spyke - 05-08-2012 21:34

(05-08-2012 12:04)macgre napisał(a):  
(04-08-2012 23:24)spyke napisał(a):  Pamiętam 15 maja, potem 15 czerwca, pamiętam te kalkulatory, które miały obliczać wysokość naszych wypłat, pamiętam poziomy i 3125$... I co z tego pozostało? Dziś pierwsza strona tego tematu nie wspomina ANI JEDNYM SŁOWEM o jakichkolwiek wypłatach. Temat całkowicie upadł, mijają kolejne miesiące a wy zamiast wypłat macie jakąś szpetną stronkę. Dziwili mnie ludzi, którzy w ogóle w to wchodzili, ale tkwić w tym tak długo i jeszcze w to wierzyć, to już przekracza moje wszelkie wyobrażenia. No ale pan manager Polska macgre widzę dalej świetnie się bawi prowadząc tę farsę.

Widzę, że kolejny znawca się znalazł facepalm
Oczywiście kazdy ma prawo się wypowiadać.
Jednak widzę że nie masz masz pojęcia na czym polega ten projekt i pewnie nie chce Ci się zadać trudu żeby się tego dowiedzieć...Dlatego, nie traktuję Twojej wypowiedzi poważnie. Nie mam już czasu uświadamiać kolejnemu znawcy o co chodzi. Czas jest bezbłędnym weryfikatorem i zrobi to za mnie. Pozostawmy to jemu,ok ?
Mój czas mogę poświęcić tylko członkom PI oraz ewentualnie osobom które mają rzeczowe podejscie do tematu.


A pan manager widzę dalej stała gadka - pytasz o wypłaty, dostaniesz odpowiedź, że nie masz pojęcia na czym polega ten projekt. Powiem tylko tak - zakładając ten temat pisałeś o pieniądzach jakie ludzie mają dostawać rejestrując się na tej stronie, to to a nie jakaś śmieszna strona była powodem, dla którego ktokolwiek dał się w to wciągnąć. Dziś nie wspominasz o tym ani jednym słowem. Okazałeś się więc zwykłym kłamcą i co najgorsze dalej w to brniesz. Nikt nie dostał ani grosza i nigdy nie dostanie. Tak bardzo nie potrafisz się przyznać do tego co tu kiedyś wypisywałeś, że całkowicie zmieniłeś pierwszą stronę tematu. Argument o czasie robi się już żenujący, zważywszy na to, że od ładnych kilku miesięcy miałeś już zarabiać tysiące dolców Big Grin Ale ok - chętnie wpadnę tu za jakieś pół roku, czy tam rok żeby dowiedzieć się jak tam wasze wypłaty Smile Pozdrawiam panie managerze Polska, marnuj dalej czas na te bzdury.