Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" (/Temat-WAZZUB-Perfect-Internet-The-Power-of-We-47398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - xXxPiciaxXx - 15-07-2012 19:47

zarejestrowałem się z refa autora tematu


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 16-07-2012 12:18

(15-07-2012 19:47)xXxPiciaxXx napisał(a):  zarejestrowałem się z refa autora tematu

dzięki XXX. Na stronie PI w sekcji My profile znajdziesz swoje reflinki. Za każdą osobę 5 leveli w dół masz 1 DealPoint. Wszystkie uzbierane do 1 sierpnia DP będą Twoim DealFactor-em, czyli kwotą punktów które będziesz dostawał co miesiąc, poczawszy od 1 sierpnia. Za DP zrobisz zakupy w sklepie internetowym PI i będziesz mógł wykorzystać je do gier gdzie będzie szansa wygrania 1 mln $.
I nie zapomnij o prizemania.net . Co 15 minut zwycięzca Wink


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - xXxPiciaxXx - 16-07-2012 12:50

chyba trochę się spóźniłem, do 1 sierpnia ciężko będzie uzbierać tylu chętnych na zarejestrowania z refa żeby potem mieć jakąś konkretniejszą sumke tych DP, a co do Prizemani, to wygrał już coś ktoś z tego forum? przy przewidywanej liczbie zarejestrowanych do końca 2012 jaką napisałeś w 1 poscie czyli 100 000 000 to jest bardzo mały % że wypadnie akurat na mnie - ale zawsze można spróbować


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 16-07-2012 13:21

(16-07-2012 12:50)xXxPiciaxXx napisał(a):  chyba trochę się spóźniłem, do 1 sierpnia ciężko będzie uzbierać tylu chętnych na zarejestrowania z refa żeby potem mieć jakąś konkretniejszą sumke tych DP, a co do Prizemani, to wygrał już coś ktoś z tego forum? przy przewidywanej liczbie zarejestrowanych do końca 2012 jaką napisałeś w 1 poscie czyli 100 000 000 to jest bardzo mały % że wypadnie akurat na mnie - ale zawsze można spróbować

lepiej późno niż....później Smile Po 1 sierpnia dalej będą DP za kazdą zaproszoną osobę ale te punkty juz nie będą co miesiąc dodawane. Będą jednokrotnego użytku.
Prizemania daje szansę na wygranie nagrody co 15 minut. Trzeba ją tylko w ciągu godziny potwierdzić jeśli jesteście wylosowani ( ja nie mogę Wink)
Teraz jest około 4 miliony kont. Prawdopodobieństwo wygranej 5 w totku to 1 do 1 906 884 . W prizemanii masz jackpota wartego już podand 1000$ czyli wartośc mniej więcej ta sama co 5 -ki w totku (wiem że jest różna-uśredniam). Jeśli jesteś w stanie chociaż 5 razy dziennie sprawdzić (godzinne odstępy czasowe)) czy nie wygrałeś jackpota to Twoje dzienne prawdopodobieństwo wynosi 1 do 800 000. A nic nie płacisz i dodatkowo są inne nagrody. Z każdym dniem, jeśli nie wylosujesz nic wcześniej (dostaniesz maila ze nie potwierdziłeś wygranej) Twoje łączne prawdopodobienstwo wygranej rośnie.
Od 1 sierpnia stronka startowa perfectinter.net bedzie o wiele atrakcyjniejsza niż teraz dlatego będzie częściej używana, więc jeśli będziesz zaglądał do prizamanii to masz większą szansę że nie przegapisz wygranej.
Oczywiście będzie więcej bardziej wartościowych nagród docelowo Smile


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - xXxPiciaxXx - 16-07-2012 13:27

A czy nagrody są losowane spośród wszystkich użytkowników czy tylko tych którzy aktualnie siedzą na prizemani ?


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 17-07-2012 13:20

Sprośród wszystkich. A zostało ich już niewiele ponad 3 mln. Reszta to oszuści którzy są kasowani za bazy razem z tysiącami fake kont.

Zapytacie pewnie jak te konta są rozpoznawane? Smile Wyobraźcie sobie że byli tacy co do setek, tysięcy fałszywych kont dawali to samo hasło Big Grin I wiecie co jest najśmieszniejsze? Te osoby przesyłały kopie dokumentu tożsamości facepalm

Tak więc nie dziwić się proszę jak Wam $factor się zmniejsza bo operacja usuwania cały czas trwa i jeszcze się nie skończyła. I kto uczciwie pracował nad promocją linka ten będzie miał teraz duzo wyższą stwkę za jednen $Factor.

Po więcej info zapraszam na czat WAZZUB Community (http://www.wazzub.com) w godzinach od 22:00 do 23:00. Jak ktoś jest PSM to lepiej nie przegapić aktualności.


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 19-07-2012 10:56

18.07.2012 Start PI University - tylko dla PSM.

Witam serdecznie.

Dziś w nocy odbyła się telekonferncja dla członków PSM na której oficjalnie ruszył nasz PI University.

Nie wszystkie informacje są przeznaczone do publicznej wiadomości dlatego czym jest PI University i po co został stworzony mogę przekazać Wam - członkom PSM, bezpośrednio na czacie WAZZUB Community dziś wieczorem ( między 22:00 a 23:00 ) lub w specjalnie utworzonej grupie Skype gdzie wstęp mają tylko członkowie PSM. Dołączyć do grupy na skype może każdy członek PSM. Proszę tylko wysłać mi poprzez skype wiadomość z aktualnym hasłem do VIP Roomu, które znajdziecie w swoich profilach na PI. Dodam jeszcze, że ta grupa pełni częściowo rolę bloga z ograniczonym dostępem, gdzie członkowie PSM mogą w każdej chwili sprawdzić ważne dla nich nowe lub starsze informacje oraz poznać pozostałe osoby z Polski biorące udział w projekcie.

Mój skype ID: gmac747

Dodatkowo proszę wszystkich polskich członków PSM o przesłanie mi na e-mail wiadomości z powyższym hasłem ( VIP Room password) . Dzięki temu będziecie pewni, że nie ominie Was żadna ważna informacja. Zwłaszcza o terminie naszej pierwszej telekonferencji-szkoleniu w języku polskim, która odbędzie się już niebawem.

Mój adres e-mail: [email protected] lub [email protected].

Pozdrawiam!

Grzegorz

WAZZUB/PI Polska Manager


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 25-07-2012 15:02

Witam wszystkich członków PI/WAZZUB

Mam kilka ważnych informacji.

DOTYCZY TYLKO PSM

I. Informuję i przypominam o naszej pierwszej telekonferencji w języku polskim, która odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:00 naszego czasu.

Temat: Szkolenie w ramach PI University (webinar Oscara Morrella - po polsku)
Link do telekonferencji to : http://login.meetcheap.com/conference,51137845,private
Hasło: to samo, które każdy z Was ma w swoim profilu na PI dotyczące PI University ( PI University Password )

Krótka instrukcja:
1. Otwórz link podany powyżej
2. W pierwszym polu od góry wpisz swoje Imię i Nazwisko ( lub nick z czatu)
3. W drugim polu wpisz wymyślone przez siebie hasło które później system zapamięta (przyda się na kolejne webinary)
4. W trzecim polu wpisz hasło ze swojego profilu na PI ( PI University Password )
5. W lewym dolnym rogu powinien widnieć napis: NIE JESTEM MODERATOR (EM)
6. Klikamy OK.

Proszę o przekazanie tej informacji swoim pierwszym generacjom.
Dziękuję i do zobaczenia na telekonferencji!

II. Każdy członek PSM ma już udostępniony eKurs w ramach PI University

1. Zaloguj się do swojego profilu na PI
2. Po lewej, w czerwonej ramce, kliknij link PI University.
3. Na stronie która się wyświetli kliknij zielone pole u dołu (YES,.....)
4. Na kolejnej stronie, na samym dole znajdziesz link click here
5. Po jego wybraniu wybierz polską wersję językową ( będzie dziś wieczorem)
6. Przeczytaj dokładnie (4 strony)
7. Czekaj na dalszy ciąg kursu. Napisz do mnie maila z hasłem, wpiszę Cię na listę polskich PSM.

Ps. Dokładną instrukcję zamieszczam w załączniku do tej wiadomości/posta.

DOTYCZY WSZYSTKICH CZŁONKÓW PI/WAZZUB

I. Proszę o dodanie adresów e-mail:

[email protected] oraz [email protected]

do Waszych kontaktów w skrzynce mailowej/do białej listy/oznaczenie jako nie spam. PI Inc.wysłał już do niektórych PSM News Letter i zacznie go wysyłać do wszystkich członków. Nie chcecie przegapić tego bo to dobre i ważne informacje.
Przekażcie tę wiadomość swoim pierwszym generacjom tak aby i oni mieli na bieżąco informacje.


--
Regards/Pozdrawiam

Grzegorz Maciocha
PI/WAZZUB Poland Manager
[email protected]
http://www.wazzub-polska.com
http://www.perfectinter.net
Skype ID : gmac747
GG: 1870523


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - macgre - 31-07-2012 13:05

31.07.2012 II Telekonferencja w języku polskim - tylko dla PSM

Witam serdecznie!

Wszyscy członkowie PSM mają już w swoich profilach link do formularza egzaminu PI University. Powinien być w języku polskim.

Proszę uważnie go wypełnić. Wszystkie informacje potrzebne do zdania egzaminu są w treści eKursu na PI University, który także jest dostępny w języku polskim.

Zapraszam wszystkich polskich PSM na telekonferencję w ramach PI University, która odbędzie się dzisiaj 31.07 o godz. 22:00 naszego czasu.

Link to telekonferencji: http://www.gvolive.com/conference,51137845,private
Hasło: to samo, które jest do PI University (PI University Password)
Temat: eKurs oraz egzamin PI University


Po telekonferencji spotykamy się na czacie WAZZUB Community w pokoju VIP Poland.

Do zobaczenia wieczorem

Pozdrawiam
Grzegorz Maciocha
PI/WAZZUB Poland Manager
[email protected]
http://www.wazzub-polska.com
http://www.perfectinter.net
Skype ID : gmac747
GG: 1870523


RE: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - AresxXx - 31-07-2012 13:12

Ok, gdzie wasze wypłaty?