Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" (/Temat-WAZZUB-Perfect-Internet-The-Power-of-We-47398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Nikodemsky - 22-04-2012 13:46

Jak ja uwielbiam te tajemnice... możesz chociaż powiedzieć czy w tym kwartale da się coś już zarobić?


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 24-04-2012 13:38

(22-04-2012 13:46)Nikodemsky napisał(a):  Jak ja uwielbiam te tajemnice... możesz chociaż powiedzieć czy w tym kwartale da się coś już zarobić?
w obecnym II kwartale będą już pierwsze wypłaty. 15 maja ma być pierwsza ale z uwagi na ciągle nie otwartą w pełni stronę do podziału będzie bardzo mała kwota. Za maj czyli 15 czerwca powinno być już lepiej. Pamiętaj że wypłata będzie co miesiąc i najważniejsze teraz to zadbać o to by te wypłaty były jak największe. Szansę na to mamy już tylko do 3 maja!!

UWAGA WAŻNE INFO !!

MOŻLIWA AMNESTIA DLA ZAŁOŻYCIELI FAŁSZYWYCH KONT


Po raz kolejny WAZZUB pokaże jak bardzo troszczy się o swoich użytkowników. Prosimy nie odbierajcie tego jako oznaki słabości, po prostu zależy nam na Was.

WAZZUB bierze oszutwa na poważnie! Kiedy ktoś oszukuje, oszukuje nas wszystkich.

Każdy kto utworzył fałszywe/sztuczne konta albo kupił je aby powiększyć swój $Factor lub przyjął profit /zapłatę popełnia oszustwo, o które będzie oskarżony, kiedy zostanie wykryte. Prędzej czy później WAZZUB wskaże oszustów (bądźcie tego pewni )

Jeśli zdecydujesz "posprzątać" swój $Factor podając dane wszystkich swoich fałszywych bądź kupionych kont to tylko one zostaną skasowane.

To jest jedyna taka szansa ważna do 29 kwietnia 2012. Potem nie będziemy brać pod uwagę żadnych próśb i Twoje konto zostanie usunięte.

Podaj wszystkie linki zaproszeniowe i adresy e-mail:

1. Sztucznych zapisów (nieprawdziwa osoba)

2. Factor-y które zostały kupione ( te wszystkie sztuczne i fałszywe zapisy).

Napisz je i wyślij na adres e-mail: [email protected] podając również e-mail użyty do Twojej rejestracji. W tylule e-maila wpisz "False Signup"

UWAGA! Chyba wiecie, że wśród Waszych generacji są fałszywe konta i fałszerze którzy je zakładają. Jeśli przyzwalacie na to jesteście częścią tego oszustwa. Jeśli takie zapisy istnieją zostaną przez WAZZUB wyeliminowane.

WAZZUB jest fair, ale nie jest naiwne. Uprzejmie prosimy wziąść powyższe na poważnie.

WAZZUB SUPPORT

Ps. Notka jest zamieszczona przez Gee DaCostę tutaj: http://www.wazzub.com/blogs/fake_signups_


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - HeniutX - 24-04-2012 15:26

Stało się tak u mnie - ktoś zrobił na mojego linka 18 fake account'ów. Wysłałem już e-mail do wazzub, ale lekko bez sensu usuwać coś nie przez siebie zrobionego -.-


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - przemo240 - 25-04-2012 15:19

takie pytanie mam coś robić na tej stronce żeby zarobić czy nic ? i wgl jak się loguje to nie chce się zalogować i górny panel nie działa ..


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - canis987 - 25-04-2012 19:42

A skąd mam wiedzieć które z kont to fake, jeśli ktoś by na mojego linka zrobił?


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 26-04-2012 00:40

(25-04-2012 19:42)canis987 napisał(a):  A skąd mam wiedzieć które z kont to fake, jeśli ktoś by na mojego linka zrobił?
jeśli sam nie robiłeś fake kont to jesteś czysty Smile Po prostu $Factor Ci się zmniejszy.


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - przemo240 - 26-04-2012 19:40

(25-04-2012 15:19)przemo240 napisał(a):  takie pytanie mam coś robić na tej stronce żeby zarobić czy nic ? i wgl jak się loguje to nie chce się zalogować i górny panel nie działa ..

refresh ...


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 27-04-2012 10:31

Podsunąłeś mi dobry pomysł przemo. Faktycznie temat wymagał "odświeżenia".
Zapraszam do pierwszego posta Smile


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - przemo240 - 29-04-2012 20:41

no dobra to pierwsze pyt może i takie bez sensownie bo mieliśmy nic nie robić ale pytam z ciekawości może się coś zmieniło,a to 2 to strona już miała baze danych(z kontami z signup.wazzub.info) przeniesioną i powinno normalnie logować i ten panel górny nie działa nwm wez wytłumacz ;D


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 30-04-2012 12:36

(29-04-2012 20:41)przemo240 napisał(a):  no dobra to pierwsze pyt może i takie bez sensownie bo mieliśmy nic nie robić ale pytam z ciekawości może się coś zmieniło,a to 2 to strona już miała baze danych(z kontami z signup.wazzub.info) przeniesioną i powinno normalnie logować i ten panel górny nie działa nwm wez wytłumacz ;D

Witaj. Masz dużo więcej niż 3 osoby w $Factor więc nic nie musisz robić poza ustawieniem perfectinter.net jako startową stronę na kompie Smile Nic się znie zmieniło w tej kwestii Smile
Co do logowania to dane może i już zostały przeniesione ale trzeba je przecież jeszcze powiązać z nową stroną.
Wszystko będzie w przyszłości działać za jednym logowaniem na nowej stronie, które na daną chwilę jeszcze nie jest możliwe.
Te pola które widać na perfectinter.net są tylko do WAZZUB Community a nie do całości.
Dobrą informacją jest to że prawdopodobnie już w środę będzie możliwe to na co wszyscy czekamy, czyli:
1.Logowanie na perfectinter.net do swojego osobistego konta gdzie będzie widoczny nasz $ Factor .
2. Zapisy nowych członków na bezpośrednio na nowej stronie.
3. Personalizacja nowej strony czyli ustawienie swoich news-ów, filmów, linków
4. Wybór metody płatności.

Zapraszam na kolejną telekonferencję:
http://www.wiziq.com/online-class/845435-generalupdates_charity_qna

Start o 2:00 w nocy z wtorku na środę. Jeśli to dla Was za późno to na http://www.wazzub-polska.com będzie dostępne nagranie.

Pozdrawiam.