Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" (/Temat-WAZZUB-Perfect-Internet-The-Power-of-We-47398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 15-04-2012 23:16

(15-04-2012 17:34)werner4er napisał(a):  Witam wszystkich!!
Dawno nie interesowałem sie wazzub, nie zaglądałem na moje konto. Teraz wszedłem a tam ponad 500 $factor. Wszystko fajnie, widze, ze ruszyła strona wazzub.com i perfectinter.net, ale jest 1 problem: nie mogę sie zalogowac na zadnej z tych stron, wie ktoś możę dlaczego? Przenoszone cały czas są dane czy może trzeba jeszcze raz zakładac konto(co by było dziwne)?

Witaj. Strona wazzub.com to adres sieci społecznościowej WAZZUB czyli WAZZUB Community. Ruszyła już dawno temu Smile Obowiazuje do niej oddzielny zapis i oddzielne dane logowania.
Jest ona częścią głównego projektu jakim jest perfectinter.net i dlatego ma tam swoje"okno". Niektórzy mylnie odbierają to okno jako miejsce do logowania się na swoje nowe konto WAZZUB (PSP+SSP).

Na chwilę obecną zalogowanie się na perfectinter.net nie jest jeszcze mozliwe. Mam nadzieję że jutro będzie juz można.
Po szczegóły odsyłam na http://www.wazzub-polska.com


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Kalesoniaz - 16-04-2012 18:51

Doszły mnie słuchy od kuzyna z USA że wazzub został stworzony przez jakąś grupę amatorów, i tak naprawdę nie mają żadnego sponsora. Strona służy im do zbudowania listy mailingowej, dzięki której jak wiadome będą zarabiać poprzez wysyłanie reklam...


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Yogii - 16-04-2012 19:25

wystarczy poszukac na stronach typu scam.com itp ze to jedna wielka wydmuszka ten program


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - damianus627 - 16-04-2012 19:50

Wiadomo że scam już by tyle milionów wypłacili za zaproszenie kogoś kto już nigdy na tą stronę nie wejdzie.


500 POST!!!


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 17-04-2012 12:47

I jeszcze mi powiedzcie, że żaden z Was nie ma konta WAZZUB Big Grin
Kierujecie się zdaniem innych, a to znaczy że daleko w życiu nie zajdziecie... Kto miał odrobinę oleju w głowie zapisał się, kto umiał sobie wyobrazić ile może dostać od WAZZUB ten promował linka.
Nie będę już nikogo na siłę przekonywał bo teraz już i tak po ptakach jeśli chodzi o podział zysków. Sami się i tak zapiszecie niedługo.
Powiem tylko to co już powtarzałem nieraz:

nie macie pojęcia czym jest WAZZUB Smile

Pozdrawiam
WAZZUB Polska CM


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Nikodemsky - 17-04-2012 13:35

Ja czekam do momentu wypłat, wtedy się wszystko okaże.


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - jewo - 17-04-2012 14:20

(17-04-2012 12:47)macgre napisał(a):  I jeszcze mi powiedzcie, że żaden z Was nie ma konta WAZZUB Big Grin
Kierujecie się zdaniem innych, a to znaczy że daleko w życiu nie zajdziecie... Kto miał odrobinę oleju w głowie zapisał się, kto umiał sobie wyobrazić ile może dostać od WAZZUB ten promował linka.
Nie będę już nikogo na siłę przekonywał bo teraz już i tak po ptakach jeśli chodzi o podział zysków. Sami się i tak zapiszecie niedługo.
Powiem tylko to co już powtarzałem nieraz:

nie macie pojęcia czym jest WAZZUB Smile

Pozdrawiam
WAZZUB Polska CM

Skoro Ty masz pojęcie, oświeć nas ciemnych.


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 17-04-2012 14:58

Jewo, skoro jesteś zainteresowany poczytaj posty, poczytaj na stronie także.
Staram się ją na bieżąco aktualizować.
Mając taką rzeszę ludzi tylko idioci decydowali by się na sprzedaż danych. I już dawno by się zwineli gdyby tak miało być Smile
Jest strona, widzimy ją. Po co zadawali by sobie trud tworzenia jej?
Doczytaj proszę o funkcjach nowej strony. Jeśli wydaje Ci się że jest mało atrakcyjna to .....sam sobie ją zmodyfikujesz Smile
Sprawdź koniecznie przeglądarkę. Każde wyszukanie jest szyfrowane. Google nie dowie się co szukałeś i nie sprzeda tych informacji za grubą kasę. WAZZUB też tego nie zrobi. Po to właśnie jest jaka jest.

Projekt cały czas się rozwija i to nie jest jeszcze nawet 10% jego możliwości.
SAm jeszcze nie wiem wszystkiego ale już na dniach się to zmieni Smile

Pozdrawiam

Ps. Ciemnym się sam nazwałeś, ja tak nie myślę.


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - werner4er - 17-04-2012 16:31

ja tam od początku nie jestem co do tego przekonany, ale przez jakies kilka dni promowałem swoj link w internecie i teraz moj $factor wynosi 550. Nic prawie nie zrobilem, a teraz mam szanse dostac pare groszy Smile...A jesli nie dostane to trudno, przeciez jak wczesniej napisałem - nic prawie nie zrobilem ;] . Tutaj nikt nie ryzykuje, a projekt na prawde jest sensowny, choć na pewno trudny do zrealizowania.


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - HeniutX - 17-04-2012 17:24

Mam konto na wazzub.info do zarobków, na wazzub.com zrobiłem kiedyś na te same dane. Czy ok? Będę mógł już korzystać czy czeka mnie 3 rejestracja?