Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" (/Temat-WAZZUB-Perfect-Internet-The-Power-of-We-47398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 09-04-2012 07:54

(08-04-2012 21:48)ciamciaj napisał(a):  [quote='JurekCz' pid='401535' dateline='1333910376']
Hi MacGre - Właśnie wróciłem ......
idź mi tu z tą reklamą! Na krzywy ryj niczego nie osiągniesz


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 09-04-2012 09:24

Witam wszystkich członków WAZZUB Family Smile
Po wielu staraniach udało się wkońcu uruchomić stronę naszej polskiej społeczności. Człowiek, który dla mnie robił tą stronę zszargał mi sporo nerwów i robi to nadal bo nie wszystkie błędy (widoczne) są jeszcze poprawione, ale postanowiłem już oficjalnie Wam ją zaprezentować.

Na http://www.wazzub-polska.com/ są wszystkie informacje na temat projektu WAZZUB. Przede wszystkim są i będą na niej wszystkie aktualności i newsy. Można też zadać pytanie przez formularz. Mam problemy z uruchomieniem forum, ale może niedługo się uda więc zapraszam Smile

Dziś oficjalnie drzwi do WAZZUB PSP (podział zysków) zostały zamknięte. Od teraz jesteśmy podzieleni na dwie grupy:
  1. Zapisani przed 09.04 (ja też)
    - możemy zapraszać nowe osoby jeszcze do 30 kwietnia
    - wszyscy których zaprosimy przed 30 kwietnia będą wliczać się do naszego $Factor.
    - po 30 kwietnia nasze $ Factory będą zamknięte i podliczone.
    Dostaniemy nowy reflink (byc może już teraz) na który będziemy mogli zapraszać nowe osoby i zdobywać DEAL POINTS za które będzie można kupić coś w sklepie internetowym Wazzub. Zasada zbierania punktów jest prosta: 1 zaproszona osoba = 1 DEAL POINT
  2. Zapisani po 09.04
    - dostają swój reflink z którego mogą zapraszać nowe osoby i zbierać DEAL POINTS (patrz wyżej)


Oczywiście wszyscy korzystać będziemy też z atrakcji głównej strony wazzub.com, czyli głównego punktu całego projektu Smile
Np. już od 09.04 wszyscy dostaniemy adresy e-mail w domenie wazzub.com Wink

Po dalsze informacje odsyłam na stronę http://www.wazzub-polska.com/
Staram się ją na bieżąco aktualizować.

Pozdrawiam
WAZZUB -Polska CM


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Damkofr - 09-04-2012 15:25

bedzie te deal pointy wymieniac na kase? Juz nie mam szans na factory po 9 kwietnia? I co za kazde 1 factory dostanie sie 1 dolca? Moj kolega ma 306 factory i co dostanie 300 dolcow?


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - JurekCz - 09-04-2012 18:54

Witam macgre!
Czekasz na Webinar? Ja chyba nie doczekam - jestem wypompowany!!!
Jak będziesz po Webinarze to zamieść info na polskiej stronie, o czym tam było - OK?


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Damkofr - 09-04-2012 19:00

odpowie ktos 2up?


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - Nikodemsky - 09-04-2012 19:13

z zarejestrowanych po 9 kwietnia nie będziesz dostawał kasy/faktorów(takie było założenie wcześniej, teraz nie wiem jak to działa kolega powyżej w poście http://zarabiam.com/Temat-WAZZUB-Family-The-Power-of-We-47398?pid=401667#pid401667 opisał trochę), zarobek będzie zależny od obrotów w danym miesiącu, na początku będzie na pewno mniej niż 1$, podejrzewam że nawet mniej niż pół dolca za osobę.

Jeśli chodzi o te deal pointy to nie mam pojęcia, mieszają niepotrzebnie.


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - HeniutX - 10-04-2012 09:08

Ale nie zauważyliście dość podejrzanej rzeczy? Gdzie mamy opcję na wpisanie swojego emaila PayPal'a?...

@btw
[Obrazek: gvsq.png]
^^


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - MorderczaPiana - 10-04-2012 09:18

I co mam niby zrobić żeby należeć do Wb i dostawać kasę ? Mam 21 refów


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - HeniutX - 10-04-2012 10:23

Jeszcze możesz "rekrutować" znajomych (do 30 kwietnia!) i będziesz za nich dostawał $FACTOR'y, a jak będzie z wypłatami to na razie chyba nie wiadomo Smile
Ja był bym zadowolony nawet jak stawka za $Factor'a była by 0,1$ + Big Grin


RE: WAZZUB Family - The Power of "We" - macgre - 10-04-2012 11:58

Witajcie. Spałem może ze 3 godziny dzisiaj Smile Mam dla Was , którzy uwierzyliście w projekt i pomagaliście go promować, swietną wiadomość:

Każdy z nas zapisanych przed 09.04 będzie co miesiąc za free dostawał tyle DP (dealpoints) ile będzie wynosił jego ostateczny $factor!!!!!

Jest mnóstwo innych wieści z webinaru, więcej na naszej stronie, ale wieczorem dopiero bo w robocie jestem teraz Smile
Teraz muszę tylko uspokoić tych co się zalogować na swoje konto nie mogą:

Trwa tereaz przenoszenie całej 5,7 milionowej bazy danych do głównej strony (startowej) Dlatego niektórzy z Was ujrzą komunikat że taki adres e-mail nie istnieje w bazie. To potrwa jeszcze dzień lub dwa.
Pamiętajcie, WAZZUB to perfectinter.net !
Pozdrawiam
WAZZUB Polska CM