Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sztuczny ruch a SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Sztuczny ruch a SEO (/Temat-Sztuczny-ruch-a-SEO-47388)

Strony: 1 2


RE: Sztuczny ruch a SEO - Sleeppy - 12-04-2012 16:18

No ja bym nie chciał pokazać komuś statystyk z wejściami 100% z jednego surfa. Tobie podobałyby się takie statystyki?

Nie pisze czy pozycjonowanie ma wpływ na ruch tylko czy ruch ma wpływ na pozycjonowanie.

Nie wiem dlaczego, ale strona bez ruchu nigdy nie będzie wyżej w wyszukiwarce niż identyczna strona z ruchem.


RE: Sztuczny ruch a SEO - HHP - 13-04-2012 15:46

Strona bez ruchu, może być wysoko w wyszukiwarkach. Nie ma na to wpływu żaden ruch, a dobra optymalizacja i ilość oraz jakość linków prowadzących do strony. Na pozycje wpływ mają również takie statystyki jak
- czas spędzony w witrynie
- współczynnik odrzuceń (jeśli ruch będzie sztuczny to będziesz miał 100% odrzuceń) - google uzna twoją strona za mało wartościową.

Dlatego sztuczny ruch może Ci jedynie zaszkodzić.


RE: Sztuczny ruch a SEO - kmd - 13-04-2012 21:27

Dlaczego zakładasz, że ruch ma być generowany jedynie z google? Masz bing, yahoo, yandex, sieci społecznościowe, linki z innych stron, reklamy kontekstowe (nie tylko adwords). Jak masz odpowiednie środki i trochę czasu to możesz generować ogromny ruch na stronie, a być daleko w tyle w google. I odwrotnie. Mnóstwo stron śmieciowych z malutkim ruchem zajmuje najwyższe pozycje na odpowiednie frazy kluczowe.


RE: Sztuczny ruch a SEO - Driver494 - 14-04-2012 07:32

(13-04-2012 21:27)kmd napisał(a):  Dlaczego zakładasz, że ruch ma być generowany jedynie z google? Masz bing, yahoo, yandex, sieci społecznościowe, linki z innych stron, reklamy kontekstowe (nie tylko adwords). Jak masz odpowiednie środki i trochę czasu to możesz generować ogromny ruch na stronie, a być daleko w tyle w google. I odwrotnie. Mnóstwo stron śmieciowych z malutkim ruchem zajmuje najwyższe pozycje na odpowiednie frazy kluczowe.

Ma racje. Ja kiedyś tylko zrobiłem strone z frazą w nazwie i dałem skrypt ze słowami kluczowymi i to wystarczyło na 3 pozycję za nk z PR 0 Tongue


RE: Sztuczny ruch a SEO - goldeniak - 19-04-2012 19:01

jeden autosurf nie wpłynie, ale kilka tak, przecież na każdym autosurfie umieszczasz swoją stronę za free, robot google będzie przeszukiwał stronę autosurfa i na pewno zauważy waszą


RE: Sztuczny ruch a SEO - Admin - 20-04-2012 08:20

(13-04-2012 21:27)kmd napisał(a):  Dlaczego zakładasz, że ruch ma być generowany jedynie z google? Masz bing, yahoo, yandex, sieci społecznościowe, linki z innych stron, reklamy kontekstowe (nie tylko adwords). Jak masz odpowiednie środki i trochę czasu to możesz generować ogromny ruch na stronie, a być daleko w tyle w google. I odwrotnie. Mnóstwo stron śmieciowych z malutkim ruchem zajmuje najwyższe pozycje na odpowiednie frazy kluczowe.

Mądrze piszesz, a najlepszym przykładem twojej teorii są bardzo znane serwisy rozrywkowe, klony kwejków, które nie mają żadnej pozycji w google i mają mega kopa z facebookowskich funpage'y.