Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o pobieranie SC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Pytanie o pobieranie SC (/Temat-Pytanie-o-pobieranie-SC-47387)



Pytanie o pobieranie SC - Arekxxl - 18-12-2011 19:04

Witam, czy jakbym wrzucił 20 plików tekstowych i jedna osoba by je pobrała to zarobie za te wszystkie 20 plików czy tylko za jeden?

Grozi za to jakiś ban? Nie mam zamiaru samemu tego ściągać tylko zrobią to potencjalni ludzie z USA.


RE: Pytanie o pobieranie SC - lebshot - 18-12-2011 19:26

Wydaję mi się że nie powinno być bana Smile


RE: Pytanie o pobieranie SC - Arekxxl - 18-12-2011 19:46

Wydaje to trochę dla mnie za mało Smile Czekam na dalsze odpowiedzi Smile


RE: Pytanie o pobieranie SC - Karpik - 18-12-2011 20:01

Bana nie powinieneś dostać, ale jedna oferta na SC dla jeden osoby jest bodajże raz na 24h. A darmowych aż tak dużo nie będziesz miał.


RE: Pytanie o pobieranie SC - Arekxxl - 18-12-2011 20:10

(18-12-2011 20:01)Karpik napisał(a):  Bana nie powinieneś dostać, ale jedna oferta na SC dla jeden osoby jest bodajże raz na 24h. A darmowych aż tak dużo nie będziesz miał.

Czyli jedna osoba jeden plik? Szkoda trochę Smile


RE: Pytanie o pobieranie SC - Maxwello - 19-12-2011 13:51

Drogi Ridżu z Mody na sukcesTongue
Niedawno sam zadawałem podobne pytanie, a teraz już znam odpowiedźSmile
To jest tak, że teoretycznie nie byłoby problemu, ale liczba darmowych ofert jest ograniczona, jedna oferta może być wykonana raz na 24 h. Dlatego na pojedynczych osobach się nie dorobisz. Tu działa statystyka.


RE: Pytanie o pobieranie SC - Arekxxl - 19-12-2011 21:18

Dzięki Wink