Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pc-porady.pl Blog komputerowy, wiadomośći z Świata IT... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pc-porady.pl Blog komputerowy, wiadomośći z Świata IT... (/Temat-Pc-porady-pl-Blog-komputerowy-wiadomosci-z-Swiata-IT-47383)



Pc-porady.pl Blog komputerowy, wiadomośći z Świata IT... - bios - 18-12-2011 17:22

Zapraszam na stronę z poradami i newsami komputerowymi!
Strona prawie codziennie uaktualniana, tematyka myślę że ciekawa Wink

LINK: PC-PORADY

Zapraszam do przeglądania!



RE: Pc-porady.pl Blog komputerowy, wiadomośći z Świata IT... - Admin - 19-12-2011 11:09

Wordpress, layout byle jaki, jednak tematyka bardzo fajna, pewnie laikom w c++ którzy pierwszy raz to widzą przydadzą się Twoje poradniki Smile Sugeruje pisać bardziej obszerne artykuły, za mało w nich informacji.
Good Luck and Keep Going.


RE: Pc-porady.pl Blog komputerowy, wiadomośći z Świata IT... - bios - 19-12-2011 18:59

WordPress jest ok. Zastanawiam się co Ci nie pasuje w layoucie... ma być ciemniejszy? Ciemny? Czarny? Rozwijać będę, tylko nie zawsze mam czas.

Tak więc pozdrawiam Smile


RE: Pc-porady.pl Blog komputerowy, wiadomośći z Świata IT... - Admin - 19-12-2011 19:46

nie chodzi o kolorystyke tylko o cały styk, bardzo trywialny, wieje prostotą - niektórzy to lubią, ja jednak wolę coś bardziej wyszukanego


RE: Pc-porady.pl Blog komputerowy, wiadomośći z Świata IT... - bios - 22-12-2011 12:32

Hmm... wybierając szablon starałem się wybrać coś ładnego... No nie wiem, może coś znajdę lepszego to rzucę na stronę...


RE: Pc-porady.pl Blog komputerowy, wiadomośći z Świata IT... - Ty27mek - 17-06-2012 07:26

Z tego co widzę, to blog stoi Smile
Planujesz jeszcze coś dodawać?


RE: Pc-porady.pl Blog komputerowy, wiadomośći z Świata IT... - bios - 17-06-2012 07:57

Doszły nowe obowiązki, więc raczej nie chyba, że po wakacjach, ale raczej dojdzie do sprzedaży domeny.


RE: Pc-porady.pl Blog komputerowy, wiadomośći z Świata IT... - surfer0700 - 21-10-2013 17:32

W związku z tym że blog już nie działa, temat przenoszę do kosza. Jeżeli autor przywróci bloga do życia, proszę aby poinformował mnie o fakcie, poprzez prywatną wiadomość - wtedy przywrócę temat.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.