Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Marketagent-Czyli-zarabiaj-na-ankietach-47190)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - marcel_kk - 28-12-2011 04:59

@Biały to 15-letni wciskacz kitu!
Uważajcie aby nie wyrzucić w błoto
20 złotych. Wszystkim odradzam.


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Biały - 28-12-2011 19:14

hahaha Big Grin jakie hejty ;D


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - masterex2 - 28-12-2011 19:22

(28-12-2011 19:14)Biały napisał(a):  hahaha Big Grin jakie hejty ;D

Widzisz i już nikt od ciebie tego gówna nie kupi, na innych forach Ci się nie udało to warto było spróbować tutaj nie? Zawsze to 2 dyszki do przodu Wink


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - marcel_kk - 28-12-2011 19:34

Ja mam tylko nadzieje, że nikt z zacnych
użytkowników tego forum nie kupił tego
dziadowstwa od wyżej wymienionego 15- latka.
Ale jak to stare powiedzenie mówi:
"Jak sie nie da zarobić na serwisach to trzeba zarobić
na ludzkiej naiwności."


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Paula1992 - 28-12-2011 19:46

;( żal ludzi, którzy się dali nabrać na to ,,cudo"


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Biały - 28-12-2011 22:19

hahahahaha Big Grin
żal mi takich ludzi którzy nie kupili ale wiedzą najlepiej Big Grin
pozdrawiam : )


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Yogii - 28-12-2011 22:35

sam siebie pogrążasz tymi postami i infantylnym zachowaniem


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - marcel_kk - 29-12-2011 05:09

(28-12-2011 22:35)Yogii napisał(a):  sam siebie pogrążasz tymi postami i infantylnym zachowaniem

Yogii, a czego można oczekiwać od piętnastolatka?
Na paczke szlugów zbiera i łapie się każdego sposobu.
Niestety na tym forum mu to sie nie udało!


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - bios - 29-12-2011 09:38

Żegnamy Jerk


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Biały - 29-12-2011 16:05

nie mam 15 lat tylko 16.. lol
sam się pogrążam hahah! Big Grin moim zachowaniem?uu Big Grin zbieram na packę szlugów?;> uu Big Grin
jakoś wam bardziej zależy na krytykowaniu tego tematu niż mi na sprzedaży : ) bo sprzedaż tego poradnika interesuje mnie w 0% : )
sprzedaje tylko dlatego bo go zrobiłem i nie chce żeby się marnował, a za darmo go nie oddam bo serwis szybko padnie : )
@bios
żegnam cię : )