Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Marketagent-Czyli-zarabiaj-na-ankietach-47190)

Strony: 1 2 3 4 5


[Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Biały - 13-12-2011 20:14

Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach


Jak wiadomo, żeby zarobić, trzeba inwestować, na ten poradnik inwestować dużo nie musicie, a zarobki będą nieziemskie. Z poradnikiem dowiecie się wszystkiego żeby dostawać jak najwięcej ankiet (na jakie dane się rejestrować, państwo, na czym e-mail i dużo, dużo, dużo więcej), oraz jak je pomnażać, tak napisałem POMNAŻAĆ! Kiedyś ten poradnik sprzedawałem po 5 euro/7$/20zł, myślę że teraz ten poradnik powinienem sprzedawać za dużo więcej, ponieważ ten serwis trochę przeleżał, i teraz wasze zarobki będą dużo większe, ale zostanę przy takich cenach jakie dawałem na początku, ale nie tak prędko... ta cena to teraz promocyjna cena która będzie trwała tylko przez 7 dni!

Dla osób które nie lubią czytać:
Cena: 5 euro/7 dolarów/20zł - To jest cena promocyjna 30% mniej.
Promocja trwa na okres 7 dni od dnia 13 grudnia.
GG: 36928995


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - pr3tor - 14-12-2011 16:13

jakieś dowody wypłat?? ile dziennie zarabiasz?


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Scoobyx - 14-12-2011 21:47

Dej komuś do przetestowania.


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Biały - 23-12-2011 15:38

~~REFRESH~~
Mogę dać adminowi lub moderatorowi do przeglądu.


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - marcel_kk - 23-12-2011 16:17

Temat poradników przerabiano na foum wiele razy.
Wniosek oczywisty: jak sie nie da zarobić wielkiej kasy na serwisach,
to trzeba spróbować zarobić na naiwności ludzkiej !
Jak ktoś jest chętny to w kilku zdaniach wytłumacze w jaki prosty
sposób się zarejestrować na konta które dają duże
prawdopodobieństwo ankiet: Austriackie, Niemieckie, Słoweńskie.
Więcej informacji na GG 37146066

A dla niedowiarków scren z mojej 1 wypłaty:
[Obrazek: 20p1vuf.jpg]


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - rasta - 23-12-2011 16:40

Ile można dziennie zarobić ? Ile trzeba poświęcić czasu?


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - marcel_kk - 23-12-2011 17:39

Rejestracja 3-5 minut.
Dostepność ankiet zalezy jak trafimy w gusta
ankieterów poszukujących odpowiednich uczestników.
Na forach wyczytałem ze ankiety potrafią sie pojawić
na nastepny dzień po rejestracji, ale takze w innych przypadkach po 10 dniach.
Wystarczy raz dziennie wejsc na konto i sprawdzić.
Na start dostajemy 1,50 €, za ankiety dostajemy od 0,40-2,50 €.
Minimum to 2 € płatne na PayPal wciągu 24 godzin.
Jak sami widzicie, wystarczy jedna ankieta i macie wypłate ok.12-13 zł. Zapraszam, pomoge sie zarejestrować GG 37146066


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Biały - 23-12-2011 20:46

@marcel_kk
hmm.. czyżby zabierasz mi mój temat? a w ogóle jak można zarobić na naiwnych ludziach, jak mój poradnik był napisany "notatnikiem" i waży tam 8kb? trochę dużo tak? no bo tam jest wszystko szczegółowo napisane.. a w ogóle kiedyś dawałem gdzieś wypłatę 64euro..
jak już mówiłem mogę dać poradnik do oceny administratorowi bądź moderatorowi, owa grupa może sprawdzić mój poradnik oraz go przetestować a później dać recenzję czy się opłaca kupić poradnik. moim zdaniem bardzo ale to bardzo się opłaca kupić ponieważ wydacie tylko grosze a w tydzień - 10 dni możecie zarobić jakoś sześcio krotność tego co wydacie..
pozdrawiam.


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Ropsont - 23-12-2011 23:20

Pobrałem Twój poradnik kiedyś z ShareCasha bodajże i nie wiem czy masz nową wersję czy nie. W każdym razie powiem, że jest on napisany konkretnie - wszystko opisuje jak trzeba, jest w miarę dobrze poukładany. Jedyne co mnie smuci to fakt, że wszystko tak fajnie wygląda w teorii, a w praktyce to nie dostaje w ogóle ankiet : ( (Mimo tego, że zrobiłem wszystko zgodnie z zaleceniami z poradnika).


RE: [Sprzedam] Poradnik Marketagent - Czyli zarabiaj na ankietach - Biały - 24-12-2011 22:03

@up.
1. Jeżeli pobrałeś poradnik to proszę o nie umieszczanie go nigdzie bez mojej zgody.
2. Tak, wszystko jest dobrze poukładane, i poradnik jest konkretny i opisuje wszystko szczegółowo.
3. Nie dostajesz żadnych ankiet. Dlatego że serwis padł i przestali wysyłać ankiety, ale jak marcel_kk napisał, znowu są ankiety więc trzeba od nowa założyć konto zgodnie z moim poradnikiem.
Hmm, na sharecashu nie zaliczyło mi żadnego pobrania tego poradnika, ale mam nadzieje że tylko ty pobrałeś ten poradnik ponieważ on jest o dużo dużo więcej wart niż jako 1 ściągnięcie z sharecasha.

Dziękuje i Pozdrawiam.