Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20dollars2surf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 20dollars2surf (/Temat-20dollars2surf-47145)



20dollars2surf - merowing - 12-12-2011 22:48

Witam
Ostatnio zacząłem szukać zarobków przez internet, darmowych, mówię darmowych bo w wielu przypadkach trzeba najpierw coś kupić co się mija z celem, i po wielu próbach nic konkretnego nie znalazłem. A jak już coś znalazłem to dużo zarabiałem na wstępie gdzie potem nie moglem wypłacić środków bo zabrakło mi kilkanaście dolarów do wypłaty, bądź dużo ofert na których nawet grosza nie można uzbierać w ciągu godziny, więc mam takie pytanie jaki jest najlepszy sposób na zarobek przez neta, czytać każdego wątku nie mam czasu na tym forum bo to by zajęło pewno parę miesięcy, więc proszę o konkretne odpowiedzi, Jaki jest najlepszy sposób wg wasz na zarabianie kasy w necie?

A po drugie znalazłem ciekawy system w którym się nawet zarejestrowałem, i o to moja druga prośba aby go przetestować, w czym mi zaimponował? (a trudno mi zaimponować naprawdę):
- instalujemy program który wyświetla nam bannery 1punkt za 1 banner, bannery zmieniają się automatycznie ciągle!! (zawsze są jakieś bannery)
- gdy to nam nie wystarczy można jeszcze dostać bonusowe 10pkt za każdy klik i odczekaniu 30s na stronie docelowej (co bardzo istotne kliki są aktualizowane baaardzo często, kilka lub kilkanaście razy dziennie, myślę ze ponad 50 może nawet 200 dziennie by się uzbierało)
- poleceni to jest jedna z najlepszych spraw bo ma aż 10 poziomów na każdym 10%
- oraz wiele innych konkursów, płatnych maili, cashów, (konkursów gdzie pula wynosi po 8000$ ale to już raczej pic na wodę) i innych rzeczy na których nie mam czasu.

1 dnia miesiąca pkt są zamieniane na kasę w dolarach
A tu jak wygląda wewnątrz
[Obrazek: plik.png]
oraz jak wyglądają reklamy (ten program który instalujemy (jest identyczny do reklam w google))
[Obrazek: bannerods.png]

prośba polega na tym byście sami sprawdzili rejestrując się z mojego linku polecającego:
[Obrazek: ban_pl_72890_482896.gif]


RE: 20dollars2surf - merowing - 13-12-2011 09:32

Zauważyłem dopiero teraz ze napisałem w złym dziale, więc proszę o przeniesienie w dobre miejsce


RE: 20dollars2surf - Roka85 - 14-12-2011 20:39

Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi co do tego surfa, o którym piszesz ale jak nie będziesz miał poleconych to na wypłatę poczekasz 20 miesięcy Smile Z tego co pamiętam to na miesiąc możesz wysurfować 10 tysięcy pkt co daje 1 dolca. Natomiast limit wypłaty wynosi 20 dolarów co daje nam 20 miesięcy. Jak uda Ci się nazbierać dużą sieć poleconych to możesz się bawić ale w innym przypadku to trochę mozolne zajęcie.
Nie chce Cię zniechęcać ale wydaje mi się, że warto abyś to wiedział.
W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia i zebrania wielu poleconych Smile


RE: 20dollars2surf - Roka85 - 16-12-2011 19:00

masz tutaj kilka najważniejszych informacji na temat 20$2surf. Miłej lektury Smile


RE: 20dollars2surf - munio - 16-12-2011 19:05

najwazniejsza rzecz tak jak w umowach czytac regulaminSmile


RE: 20dollars2surf - Roka85 - 16-12-2011 22:37

(16-12-2011 19:05)munio napisał(a):  najwazniejsza rzecz tak jak w umowach czytac regulaminSmile

Dokładnie, choć warto skorzystać z doświadczenia innych pod warunkiem, że chcą się tym doświadczeniem dzielić Smile


RE: 20dollars2surf - tomazzi - 17-12-2011 09:23

(14-12-2011 20:39)Roka85 napisał(a):  Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi co do tego surfa, o którym piszesz ale jak nie będziesz miał poleconych to na wypłatę poczekasz 20 miesięcy Smile Z tego co pamiętam to na miesiąc możesz wysurfować 10 tysięcy pkt co daje 1 dolca. Natomiast limit wypłaty wynosi 20 dolarów co daje nam 20 miesięcy. Jak uda Ci się nazbierać dużą sieć poleconych to możesz się bawić ale w innym przypadku to trochę mozolne zajęcie.
Nie chce Cię zniechęcać ale wydaje mi się, że warto abyś to wiedział.
W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia i zebrania wielu poleconych Smile


roka nie do końca masz rację - limit na banerze tak to prawda ale jest dział bonus za klik miesięcznie możesz z limitem 10 000 plus pkt z bonus za klik mieć do 27 000 pkt więc samemu uzbierasz te 3$ miesięcznie - dochodzi bingo i koło gdzie możesz wygrać $ - także samemu na wypłatę zbierasz 5-6 miesięcy
kolejną sprawą jest czas oczekiwania na realizację wypłaty trwający od miesiąca do nawet i 7 miesięcy


RE: 20dollars2surf - Roka85 - 17-12-2011 15:44

(17-12-2011 09:23)tomazzi napisał(a):  
(14-12-2011 20:39)Roka85 napisał(a):  Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi co do tego surfa, o którym piszesz ale jak nie będziesz miał poleconych to na wypłatę poczekasz 20 miesięcy Smile Z tego co pamiętam to na miesiąc możesz wysurfować 10 tysięcy pkt co daje 1 dolca. Natomiast limit wypłaty wynosi 20 dolarów co daje nam 20 miesięcy. Jak uda Ci się nazbierać dużą sieć poleconych to możesz się bawić ale w innym przypadku to trochę mozolne zajęcie.
Nie chce Cię zniechęcać ale wydaje mi się, że warto abyś to wiedział.
W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia i zebrania wielu poleconych Smile


roka nie do końca masz rację - limit na banerze tak to prawda ale jest dział bonus za klik miesięcznie możesz z limitem 10 000 plus pkt z bonus za klik mieć do 27 000 pkt więc samemu uzbierasz te 3$ miesięcznie - dochodzi bingo i koło gdzie możesz wygrać $ - także samemu na wypłatę zbierasz 5-6 miesięcy
kolejną sprawą jest czas oczekiwania na realizację wypłaty trwający od miesiąca do nawet i 7 miesięcy

O widzisz, o tym nie wiedziałem, dzięki za informacje. Nie zmienia to jednak mojej opinii, i chyba tomazzi się ze mną zgodzisz, że dobrze prosperująca siatka poleconych to jedyna szansa na przyzwoite zarobki w tym surfie.


RE: 20dollars2surf - jackthekiller - 18-12-2011 18:44

oczywiście ze liczą sie przede wszystkim poleceni...bez nich nie ma nawet co podchodzić do tego surfa..no chyba ze ktoś ma naprawdę dużo czasu i cierpliwości..

oczekiwanie na wypłatę trwa do 2 miesięcy..Smile


20dollars2surf - Killer - 18-12-2011 18:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.