Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wznowione] Pomogę w typowaniu zakładów bukmacherskich za free. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Wznowione] Pomogę w typowaniu zakładów bukmacherskich za free. (/Temat-Wznowione-Pomoge-w-typowaniu-zakladow-bukmacherskich-za-free-47080)



[Wznowione] Pomogę w typowaniu zakładów bukmacherskich za free. - rowik888 - 11-12-2011 14:51

Interesujesz się sportem? Masz żyłkę hazardzisty i chciałbyś zacząć wygrywać na obstawianiu zakładów bukmacherskich, ale nie wiesz od czego zacząć i jak wystartować?

Nic trudnego Smile
Wystarczy, że posiadasz konto moneybookers lub konto bankowe i troszkę funduszy co miesiąc Smile

Ja pomogę Ci w wykonaniu darmowej rejestracji na jednym z pierwszych internetowych bukmacherów jakim jest Bet-At-Home. Oraz w wykonaniu pierwszego zakładu.
Zainteresowanym oferuję też moje, prywatne typy oraz wszelaką pomoc całkiem za darmo!!

Dodatkowo jeśli na początku będzie Ci źle szło i Twój miesięczny bilans będzie ujemny minimum -100zł to zwrócę Ci 10% tej kwoty!!

Myślę, że to dość korzystny układSmile Dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Dodam jeszcze, że z mojego polecania zarejestrowało się jak do tej pory 7 osób, ale tylko 2 osoby wykazują się jakimkolwiek zainteresowaniem w bukmacherce.
Są to :
- patyczak18
- cris2127

Reszta odpuściła sobie, gdy tylko trzeba było wpłacić pieniądze na konto bukmachera. Dlatego przemyśl to wszystko dokładnie, bo jeśli szukasz łatwego zarobku bez wkładu własnego to lepiej sobie odpuść.
Teraz w prawie wszystko trzeba najpierw zainwestować (nawet w upload), żeby mieć z tego jakiekolwiek korzyści materialne.

Pozdrawiam i czekam na chętnych pod numerem gg 5444341


RE: [Wznowione] Pomogę w typowaniu zakładów bukmacherskich za free. - patyczak18 - 14-12-2011 15:44

(11-12-2011 14:51)rowik888 napisał(a):  Myślę, że to dość korzystny układSmile Dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Dodam jeszcze, że z mojego polecania zarejestrowało się jak do tej pory 7 osób, ale tylko 2 osoby wykazują się jakimkolwiek zainteresowaniem w bukmacherce.
Są to :
- patyczak18
- cris2127

Reszta odpuściła sobie, gdy tylko trzeba było wpłacić pieniądze na konto bukmachera. Dlatego przemyśl to wszystko dokładnie, bo jeśli szukasz łatwego zarobku bez wkładu własnego to lepiej sobie odpuść.
Teraz w prawie wszystko trzeba najpierw zainwestować (nawet w upload), żeby mieć z tego jakiekolwiek korzyści materialne.

Pozdrawiam i czekam na chętnych pod numerem gg 5444341
Zgadza się;] idealny układ dla początkujących takich jak ja i nie tylko;]


RE: [Wznowione] Pomogę w typowaniu zakładów bukmacherskich za free. - rowik888 - 23-12-2011 14:55

Cały czas aktualne ;]


RE: [Wznowione] Pomogę w typowaniu zakładów bukmacherskich za free. - KrisBarca_92 - 24-12-2011 14:03

a co jak ktos ma juz tam konto ?


RE: [Wznowione] Pomogę w typowaniu zakładów bukmacherskich za free. - rowik888 - 25-12-2011 00:17

(24-12-2011 14:03)KrisBarca_92 napisał(a):  a co jak ktos ma juz tam konto ?

Zawsze może założyć konto na jakiegoś członka rodziny.


RE: [Wznowione] Pomogę w typowaniu zakładów bukmacherskich za free. - KrisBarca_92 - 25-12-2011 16:40

to dziekuje


RE: [Wznowione] Pomogę w typowaniu zakładów bukmacherskich za free. - Rameus - 28-01-2012 14:42

Ja bym sprobowal, moglbym prosic o prywatny kontakt do ciebie? np. gadu gadu?


RE: [Wznowione] Pomogę w typowaniu zakładów bukmacherskich za free. - rowik888 - 29-01-2012 16:53

(28-01-2012 14:42)Rameus napisał(a):  Ja bym sprobowal, moglbym prosic o prywatny kontakt do ciebie? np. gadu gadu?

Na samym dole w pierwszym poście jest numer gg - 5444341


[Wznowione] Pomogę w typowaniu zakładów bukmacherskich za free. - piotrekprorok - 26-10-2015 08:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.