Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! (/Temat-Nieaktualne-10-zl-za-rejestracje-i-wykonanie-darmowej-oferty-47055)

Strony: 1 2


[Nieaktualne]10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! - lemon666 - 10-12-2011 23:14

Witam wszystkich!
Chciałbym wam zaproponować 10 złBig Grin za rejestracje w serwisie Xpango.com z mojego reflinka
Strona jest jak najbardziej bezpieczna i wiarygodna co zostało już potwierdzone już na tym forum. Wykonujecie którąś z darmowych ofert a ja wysyłam wam pieniądze! na początek możliwa jest tylko płatność poprzez doładowania, ale możliwe że się to zmieni. Kody doładowań wysyłam zaraz po tym jak dostanę 1 pkt za waszą rejestracje i wykonanie oferty. Wszystkie swoje dane proszę przesyłać na PW!
Po więcej informacji proszę się zgłaszać po numer gg 38436389
Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie i polecam stronkę!!!
Pozdrawiam Lemon666Smile
Idea


RE: 10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! - marcel_kk - 11-12-2011 10:56

Zrobione.
Info poszło na GG.


RE: 10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! - lemon666 - 11-12-2011 12:54

Teraz tylko musimy czekać żeby naliczyło mi za Ciebie punkty i wyśle ci kaseBig Grin Pozdrawiam i zapraszam innychSmile


RE: 10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! - marcel_kk - 11-12-2011 14:28

No to może wstrzymajcie sie z rejestracją,
jak mu punkty naliczy i wyśle mi kase,
to potwierdze jego wypłacalność.
Pozdrawiam.


RE: 10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! - supercola - 11-12-2011 14:54

No to czekamy aż wypłaci Marcelowi ... Później możemy się rejestrować Smile


RE: 10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! - marcel_kk - 11-12-2011 15:35

Z radością musze stwierdzić, że w pore
połapałem sie co to za serwis, który
oferuje wykonanie płatnych ofert, z tym ze trzeba
pamietać aby się wyrejestrować w ciągu 7 dni, inaczej czeka
nas los tych, co mieli doczynienia z pobieraczkiem.pl,
gdyż trzeba bedzie płacić.
Nie mam zadnych roszczeń finansowych
co do użytkownika lemon666 i życze
mu powodzenia w poszukiwaniu naiwnych.


RE: 10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! - lemon666 - 11-12-2011 15:48

Przykro mi że takie osoby jak marcel_kk chodzą po tym świecie i nie mając nic do powiedzenia wyrażaja swoja opinie na dany temat. Oferty nie wszystkie są płatne tylko niektóre w innym przypadku serwis by od razu upadł, ale coż w dzisiejszym świcie każdy by chciał nie wiadomo co za zero wkładu własnego. Dlatego prosze się nie zrażać jego opinią, ponieważ jak się okazało zabrakło mu umiejetności do wykonania zwykłej oferty i teraz sypie negatywnymi opiniami, a jak każdy wie serwis xpango ma wiele pozytywnych opinii wsród uzytkowników tego forum!


RE: 10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! - mareczek - 11-12-2011 15:53

Juz klotnia... Dobra to moze ja sie wypowiem, zeby rozjasnic sytuacje. Wiekszosc ofert jest platnych, jednak sa 3, w tym 1 w ktorej trzeba podac karte kredytowa. Wypelniasz sratata + numer karty. Teraz musi minac bodajze tydzien zeby zaakceptowali zrobienie oferty. Po tygodniu mozesz(musisz) odwolac oferte aby nie placic za nic. Tyle.


RE: 10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! - marcel_kk - 11-12-2011 15:54

Przyjacielu, ja Cię w zadnym poście nie obraziłem,
a więc zachowaj słowa obrazy dla swoich bliskich.
Co do ofert to wykonywałem nie jedną, dlatego jest
dla mnie wazne dobro użytkowników tego forum
dlatego moje posty są po to aby zachowali
ostrożność wykonując te oferty, które tylko
pozornie są darmowe. Ci co nie wiedż o co chodzi będą
ostrożni, reszta rozumie moje obawy.
Pozdrawiam cwaniaka.


RE: 10 zł za rejestracje i wykonanie darmowej oferty! - lemon666 - 11-12-2011 15:57

Po pierwsze jesli chodzi o obrażanie przypomnij sobie co pisałeś na gg i nie udawaj świętego. Po drugie ty nie wykonałeś żadnej oferty!!! Ty zaczyanałeś wykonywać i każda stawała sie za truda jak na twoje możliwości!