Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]50 różnych akcji dla ciebie w zamian za rejestrację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: [Nieaktualne]50 różnych akcji dla ciebie w zamian za rejestrację (/Temat-Nieaktualne-50-roznych-akcji-dla-ciebie-w-zamian-za-rejestracje-47054)



[Nieaktualne]50 różnych akcji dla ciebie w zamian za rejestrację - tomo1821 - 10-12-2011 23:07

Witam.

Dzisiaj moja oferta to :

Ja wykonuje 50 akcji np. 50 Rejestracji gdzie chcecie w różnych serwisach lub kliki gdzieś lub cokolwiek innego w zamian za rejestrację u mnie tylko w 1 serwisie jakim jest xpango. Musicie zarejestrować się z mojego reflinka i wypełnić ofertę "gamehouse" która jest darmowa. Jak ją wykonać jest wszystko w internecie więc trzeba tylko poszukać. To tyle.

Podsumuwując : Ja rejestruje się gdzie wam się żywnie podoba (łącznie zarejestruje się 50razy w serwisach, które mi podacie mogę nawet w 1serwise się zarejestrować 50razy i zawsze z innym emaili), a wy wypełniacie moja ofertę czyli 1 rejestracja i wypełnie oferty. Robotę wykonam do tygodnia. Mam zmienne ip.

Zapraszam!


RE: 50 różnych akcji dla ciebie w zamian za rejestrację - bakugan - 12-12-2011 16:17

podaj linka gdzie trzeba sie zarejestrować


RE: 50 różnych akcji dla ciebie w zamian za rejestrację - tomo1821 - 12-12-2011 17:17

już się ktoś zdecydował. Więc nie aktualne


[Nieaktualne]50 różnych akcji dla ciebie w zamian za rejestrację - Killer - 29-07-2012 08:51

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.