Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zarejestruje się komuś 50 razy na prizers(1osoba) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zarejestruje się komuś 50 razy na prizers(1osoba) (/Temat-Zamkniety-Zarejestruje-sie-komus-50-razy-na-prizers-1osoba-47046)



[Zamknięty]Zarejestruje się komuś 50 razy na prizers(1osoba) - tomo1821 - 10-12-2011 20:48

Witam.
Zarejestruje 50kont z 1 refa. Mam zmienne ip. Za co chce 10zł na pay pal. Robotę wykonam w tydzień i będziecie mieli 50refów(1osoba) Wykonam to tylko osobom zaufanym(nie tym co dopiero się zarejestrowali czy mają 2posty) Czyli za 1 rejestrację płacicie 20gr

Jest możliwa jeszcze jedna opcja, że jako zapłatę zarejestrujecie się z mojego reflinka na xpango i wypełncie darmową ofertę. Jak ja wykonać macie w internecie, ale tylko możecie wypełnić ofertę "gamehouse" bo za nic ja dostanę 1punkt



Uwaga!
Oferta dotyczy 1 osoby. Na razie 1 osoba, bo nie wyrobie się z rejestracjami. Proponuje takie coś, że po 10 zarejestrowanych kontach wysyłacie mi 2zł później dalej rejestruje konta i znów wysyłacie mi 2 zł za następne 10kont. To wszystko po to żebym nie został zrobiony w konta, że po 50rejestracjach kasy nie ma. Oczywiście wysyłam wam wszystkie użyte emaile, które muszę zrobić, a 20gr za rejestrację na prizers i jeszcze zrobienie konta email to to się naprawdę opłaca. Zapraszam


RE: Zarejestruje się komuś 50 razy na prizers(1osoba) - Admin - 10-12-2011 22:33

Znając życie zakończy się to banem dla tego który te refy pozyska.


RE: Zarejestruje się komuś 50 razy na prizers(1osoba) - tomo1821 - 10-12-2011 22:39

(10-12-2011 22:33)Admin napisał(a):  Znając życie zakończy się to banem dla tego który te refy pozyska.

Ja tylko daje taka propozycje pozyskania refów. Każdy robi to na swoją własną odpowiedzialność. Pozdrawiam


RE: Zarejestruje się komuś 50 razy na prizers(1osoba) - Prizers.pl - 10-12-2011 23:07

Raz dwa trzy, administracja Prizers.pl patrzy Wink

właśnie przez takie działania musieliśmy anulować kilka nagród na ostatnim rozdaniu.


RE: Zarejestruje się komuś 50 razy na prizers(1osoba) - tomo1821 - 10-12-2011 23:16

(10-12-2011 23:07)Prizers.pl napisał(a):  Raz dwa trzy, administracja Prizers.pl patrzy Wink

właśnie przez takie działania musieliśmy anulować kilka nagród na ostatnim rozdaniu.

Wink Widzę, że sobie nie zarobie Smile

Adminie zamykaj temacik


[Zamknięty]Zarejestruje się komuś 50 razy na prizers(1osoba) - Admin - 10-12-2011 23:19

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


[Zamknięty]Zarejestruje się komuś 50 razy na prizers(1osoba) - Roben - 23-02-2012 18:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.