Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JSS-Tripler (JBP) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: JSS-Tripler (JBP) (/Temat-JSS-Tripler-JBP-47045)

Strony: 1 2


JSS-Tripler (JBP) - canis987 - 10-12-2011 20:21

Strona: JSS-Tripler

Status: PŁACI

Wpłata minimalna: 20$

Formy płatności: AlertPay, LibertyReserve

Plany inwestycyjne: 2% dziennie, przez 75 dni

JSS-T jest częścią programu inwestycyjnego JustBeenPaid założonego przez Fredericka Manna. Twórca programu twierdzi, że jest to program trwale zrównoważony dzięki skomplikowanym algorytmom, co ma zapewnić stan ciągłej wypłacalności. Ponadto: „Frederick Mann, will pay you 1 million dollars if you can find a mathematical flaw in the design of the JBP!„, czyli jeśli znajdziesz matematyczny defekt w projekcie JustBeenPaid, Frederick Mann zapłaci Ci 1 milion dolarów!

Zasada działania jest bardzo prosta. Po dokonaniu depozytu możemy zakupić pozycje JSST – koszt jednej pozycji to 10$. Zakupione pozycje przez 75 dni będą generowały zysk w wysokości 2% dziennie, po czym wygasną. Czyli z jednej pozycji zakupionej za 10$ po 75 dniach będziemy mieli 2%*10$*75dni = 15$!

Otrzymany zysk możemy wypłacić lub dokupić nowe pozycje (tzw. ręczny compounding) by one też zaczęły wypracowywać zyski. Jeśli zainwestujemy 150$, przez pierwsze 37 dni z zysków będziemy dokupować nowe pozycje, to po 37 dniach wartość wszystkich naszych pozycji będzie wynosić 300$! Pozycje te będą generowały dzienny zysk w wysokości 6$!

Program JSS-Tripler istnieje już rok, a ostatnio stał się bardzo popularny. Codziennie przybywa od kilkudziesięciu do kilkuset nowych inwestorów.

Link rejestracyjny: -->link<--

W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą.


RE: JSS-Tripler (JBP) - wporzo - 03-01-2012 14:51

Witajcie. Kolega u góry wkleił suchy tekst, więc może ode mnie trochę.

Jest to moja pierwsza inwestycja, na JPB jestem od dwóch tygodni. Cóż mogę powiedzieć ?
Program jest świetny, dzienna wypłata to od 50 do 100$, jeszcze dwa tygodnie i zwróci się wkład własny, po następnych 25 dniach, zarobię 50% mojej wpłaty !

W ciągu 75 dni zarobię więcej niż w 5 miesięcy na uploadzie.
Dowody wypłat będę starał umieszczać się w galerii.

Program działa tak: wpłacamy minimalnie 10$ na jedną pozycje (każda pozycja to koszt +10$) i codziennie otrzymujemy 2%, które możemy wypłacić lub zbierać na kolejną pozycję. Po 4 nieaktywnych już pozycjach możemy wypełnić matrycę i zarobić 60$.
Zapraszam wszystkich do udziału w programie oraz byciem moim refem, w zamian wysyłam 3 poradniki w tym poradnik jak wypełnić matrycę aby zarobić 60$ w 1 dzień.

Kontakt GG: 34549891

[Obrazek: 54807435818842959749.gif]

Aby się zarejestrować po kliknięciu w banner należy przewinąć stronę na sam dół i kliknąć "Click Here and Join for FREE Now"

Na koniec chciałem pozdrowić Buxowiczów ; )


RE: JSS-Tripler (JBP) - Qwik - 03-01-2012 15:18

Przykład 1:
Dni 1-25: jak uzbiera się 10$ reinwestujesz, dokupując nową pozycje JSS-Tripler, dnia 25 powinieneś mieć pozycje warte ok. 310$ (dzienny zysk 6,2$)
Dni 26-56: wypłacasz zyski, w dniu 56 suma wypłat wynosi 200$
Dni 57+: wedle uznania, wypłacasz zyski, reinwestujesz wszystko do osiągnięcia ustalonego przez siebie poziomu (np. 50 pozycji JSS-Tripler) i później wypłacasz, albo część reinwestujesz część wypłacasz

Przykład 2:
Dni: 1-49: jak uzbiera się 10$ reinwestujesz, dokupując nową pozycje JSS-Tripler, ok. dnia 48 powinieneś mieć pozycje warte 500$ (dzienny zysk 10$)
Dni 50-70: wypłacasz zyski, ok. dnia 70 suma wypłat wynosi 200$
Dni 71+: jak w przykładzie powyżej, wedle uznania

Przykład 3: (który stosuję osobiście)
Dokonałem wpłaty 100$. Wszystkie zyski przeznaczam na wykup nowych pozycji aż do osiągnięcia 50 aktywnych pozycji.
50 pozycji generuje nam 10$ dziennie. Wykupuje pozycje dalej.
51 pozycji generuje nam 10.20$ dziennie. Wykupuje pozycje dalej a 0.20 przeznaczam na wypłatę.
52 pozycje generuje 10.40$ dziennie. Wykupuje pozycje dalej przeznaczam 0.40 na wypłatę.
60 pozycji generuje nam już 12$ dziennie. Wykupuje pozycje dalej i 2$ przeznaczam na wypłatę.
Jak widać dzięki temu sposobowi możemy codziennie powiększać swoje zarobki a zarazem wypłacać już pieniądze i czerpać prawdziwe korzyści.
Po uzbieraniu 20$ można pieniądze wypłacić na Alertpay.


Autor-guterss


RE: JSS-Tripler (JBP) - wporzo - 03-01-2012 15:30

Dokładnie tak jak opisał to kolega Qwik, zapomniałem jedynie dodać, że na start otrzymujecie 10$ na zakup pierwszej pozycji, także korzystajcie puki można Wink


RE: JSS-Tripler (JBP) - cris2127 - 04-01-2012 17:57

Coś za dużo kasy na tym idzie Big Grin


RE: JSS-Tripler (JBP) - wporzo - 04-01-2012 19:56

Wiesz, jeżeli ktoś ma trochę gotówki wolnej z uploadu to warto zainwestować i po 75 dniach zrobić z tego 150% Wink


RE: JSS-Tripler (JBP) - sobolek - 05-01-2012 12:01

Zobaczymy co z tego wyjdzie Smile
Zaczynam bez wpłacania Smile
10$ na start tylko jest Smile


RE: JSS-Tripler (JBP) - wporzo - 06-01-2012 13:59

Tak, jest 10$ właśnie po to aby wspomóc zakup kolejnych pozycji ; )


RE: JSS-Tripler (JBP) - cris2127 - 06-01-2012 16:39

Gdybyśmy rzeczywiście dostawali 150% wkładu początkowego to lokaty bankowe by przestały istnieć...
musi być w tym jakiś haczyk


RE: JSS-Tripler (JBP) - pollpg - 09-01-2012 14:53

Dostajemy. Jest wiele firm, które pożycza od nas pieniądze i nimi obraca i zarabia dużo większe pieniądze dziennie niż wypłacany nam zysk.
Zainteresowanych również zapraszam. Sprawdzam też inny program aktulnie i wkrótce jeśłi będzie wszystk ok, a jak na razie jest, na pewno podzielę się wówczas też informacją.
Jss - Tripler również polecam, bo wiem, że wypłacają, jest wiele dowodów w sieci, mam skan wypłaty znajmego z 3 stycznia na ponad 70$ .... sam zacząłem tydzień temu, ale też już widzę przyrost u siebie.
A stosując dźwignię inwestycyjną, mała wpłata może urosnąc do pokaźnych kwot.
Tutaj może sprawdzić się powiedzenie, od zera do milionera.
Osoby , które zapiszą się z mojego linku, otrzymają wiele pomocnych materiałów.
Jako, że jestem nowy na tym forum, nie mogę własnego linka podać, więc podeslę poprzez emaila lub gg