Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Płacę za wykonanie oferty z kartą kredytową. Najlpesza oferta. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Płacę za wykonanie oferty z kartą kredytową. Najlpesza oferta. (/Temat-Nieaktualne-Place-za-wykonanie-oferty-z-karta-kredytowa-Najlpesza-oferta-47014)



[Nieaktualne]Płacę za wykonanie oferty z kartą kredytową. Najlpesza oferta. - ArekSS - 09-12-2011 20:21

Witam.

Jestem tu nowy wiec brak reputacji oraz brak dużej ilości postów jest jak narazie oczywisty. Z czasem się to zmieni.
Widziałem już w tym dziale kilka podobnych ofert jednak postaram się je przebić Smile

Oferuję wam 15zł za rejestrację na kudosnetwork.co.uk i wykonanie darmowej oferty. Oferta identyczna jak u innych (WojnaR i ronaldin11).
Prosta rejestracja w serwisie. Kilka ankiet, dodanie karty i 3 gierki (Proste, na spostrzegawczość.)
Do wykonania oferty potrzebna jest karta debetowa lub kredytowa. 18 lat nie wymagane.

Jeżeli się ze mną skontaktujesz otrzymasz dokładny poradnik "krok po kroku" napisany przeze mnie jak wykonać ofertę. Poradnik zawiera Screeny.

Pieniądze wypłacam po zaakceptowaniu oferty na konto bankowe (najszybsza opcja), Paypal lub doładowanie do telefonu.

Każdego zainteresowanego ofertą zapraszam na GG: 39703989

Dowodów wypłacalności narazie nie mam bo to pierwsza strona, na której wstawiam tą ofertę.


[Nieaktualne]Płacę za wykonanie oferty z kartą kredytową. Najlpesza oferta. - Killer - 29-07-2012 08:47

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.