Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Dyskusje (/Forum-Dyskusje-304)
+----- Wątek: Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień (/Temat-Wrazenia-po-Restocku-Prizers-pl-9-Grudzien-46996)

Strony: 1 2 3


Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień - Killer - 09-12-2011 19:30

Nagród niby było dużo, jednak serwer gorszy niż takeascam czy takeashit..
lagi i errory gorsze niż za czasów lockerz.

Rate and comment


RE: Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień - Satan - 09-12-2011 19:32

nic takiego nie miałem ;] zero lagów, errorów czy ścin podczas restocku ;] wygrałem microsd 4gb - gdyby nie mała ilość punktów było by coś lepszego Wink))


RE: Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień - Bolt - 09-12-2011 19:33

Gorszy nie, bo gorszy to już tylko z kaczora donalda.. Nieważne, lagi, problemy, restock powinien być wcześniej albo powinny być ogarnięte szybciej. Nieważne, wbiłem i napis nagroda dostępna Big Grin Klikam i nic, potem skminiłem że trzeba wejść w szczegóły, wpisałem dane palcami i jest lbp2 na ps3. Ogółem nie narzekam, boli palec od f5 ale jest to co być miało Smile 125 nagród to sporo, porównując do 90 które serwuje un chociażby i nawet doliczając te ich śmieszne głośniki, aparacik czy monitor wartość była porównywalna do tego resa na prizers


RE: Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień - Killer - 09-12-2011 19:35

Póki co wypowiedziały się tylko osoby które coś wygrały Big Grin dla mnie nie było takiej możliwości po kliknięciu f5 2 min czekania


RE: Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień - Coristo - 09-12-2011 19:36

Lagi w .... Było tak jak killer mówił.Został shit to wybralem płytke ^^


RE: Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień - DDK - 09-12-2011 19:39

Serwer postawiony na pralce. Lagi w kosmos. Po F5 czekałem z 15 sekund na załadowanie, potem F5 i zbyt częste odświeżanie. Śmiech na sali ;D


RE: Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień - Boonys - 09-12-2011 19:41

Eh... Strona mi się załadowała dopiero 10 minut po restocku Lol
No cóż, lagi w ch*j, nie dało się wbić na stronę od 18.
Nic nie wygrałem i jedyne co mi pozostaje to popłakać i ponarzekać Jerk


RE: Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień - Dramer - 09-12-2011 19:44

Udało się, trochę prawie 2 godziny i oto duże "Pringles" są moje Big Grin . Lagi były okropne ale się udało. jestem zadowolony jak na pierwszy swój Restock Smile


RE: Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień - mysza5000 - 09-12-2011 19:52

ja wybrałam Karta SANDISK SDHC/4GB Extreme HD Video ale pisało że niedostępna jest ta nagroda później wybrałam film animowany Ryś i spółka DVD nie zła przycina była


RE: Wrażenia po Restocku Prizers.pl 9 Grudzień - KrisBarca_92 - 09-12-2011 19:55

a ja zapomnialem Big Grin