Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( trzeba inwestować ) WashingtonBux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ( trzeba inwestować ) WashingtonBux (/Temat-trzeba-inwestowac-WashingtonBux-46971)

Strony: 1 2


( trzeba inwestować ) WashingtonBux - papajaz69 - 09-12-2011 15:50

Ruszył – 8.12.2011

Na "dobry początek" dostajemy na Account Balance 1 $.

Czysty link: http://www.washingtonbux.com/

Link polecający: http://www.washingtonbux.com/?ref=papajaz69 Huh

Ilość reklam: do 25 (dzisiaj 14, co daje 1,4 $)
Wartość reklam: 0,10 $
Klik Poleconego: 0,01 $
Max. Direct Ref.: 300
Minimum do wypłaty: 10 $
Wypłaty: Liberty Reserve / AlertPay( instant )
Użytkowników : 401
Bux wypłacił: 0
Inwestycja: nie

Wysokie minimum, baaardzo wysokie stawki za klik – zobaczymy...
Może to podpucha – taki bonusik na start..... Jesli tak, to dobrze byc jednym z pierwszych.

No właśnie - przy wypłace 10 $ "buxowych" + 1 $ realny.


RE: ( sprawdzany ) WashingtonBux - "kosniczne" stawki !!! - elaiden - 09-12-2011 19:12

ile juz uzbierałeś??


RE: ( sprawdzany ) WashingtonBux - "kosniczne" stawki !!! - papajaz69 - 09-12-2011 22:48

Proste: 1 $ startowy + dzisiejsze 1,4 $ = 2,4 $


RE: ( sprawdzany ) WashingtonBux - "kosniczne" stawki !!! - rockefelle - 10-12-2011 22:36

Ciekawe ciekawe sam sie zajerestrowalem moze komus juz wyplacilo chwalic sie!?


RE: ( sprawdzany ) WashingtonBux - "kosniczne" stawki !!! - Ropsont - 10-12-2011 23:38

Nie cieszyłbym się tak na waszym miejscu. Wypłacić może i wypłaci ALE:
Punkt 8 Terms of Service:
"WashingtonBux 10$ = 1$ real"


RE: ( sprawdzany ) WashingtonBux - "kosniczne" stawki !!! - elaiden - 11-12-2011 12:23

są już jakieś wypłaty ?


RE: ( sprawdzany ) WashingtonBux - "kosniczne" stawki !!! - papajaz69 - 11-12-2011 20:05

Jesli wypłaci tego dolca - będzie dobrze.
Nie zbiera się dłuzej niz na normalnym buxie.
Wypłat raczej jeszcze nie ma - ruszył 2 dni temu.


RE: ( trzeba inwestować ) WashingtonBux - szpon5 - 04-03-2012 16:10

Witam bardzo serdecznie. Niedawno odkryłem ten bux, zarejestrowałem się na nim i uzbierałem ponad 12$. Wiem, że konto Standard aby wypłacić to musi zainwestować minimum 5$ (Add Funds) i mieć na koncie minimum 20$.
Ale to i tak jest bardzo piękne. Czy to działa na tej zasadzie, że przeleję 5$ i wypłacę 20$ lub więcej, potem znowu przeleję 5$ i wypłacę 20$ lub więcej i tak w kółko? Tak to mógłbym co jakieś 12 dni przelewać sobie 15$ na AlertPay, bo 20$ na koncie odjąć 5$ na inwestycje.
Co 12 dni 15$, miodzio. Ale czy oni są pewni? Już sam nie wiem czy dalej bawić się w tym buxie?

Mógłbym działać tak jak opisałem wyżej? Nie ma jakichś ukrytych kosztów, że np. wpłacę 5$ i potem więcej każą wpłacać czy jakieś inne haczyki. To działa tak, że po prostu wpłacę 5$ co każdą wypłatę i na koncie standard będę mógł spokojnie wypłacić 20 lub ponad 20$?

Jakie wy macie zdanie, jak to bywa z tym buxem. No bo na razie to zanosi się na bardzo piękne zarobki na nim.

Ważna uwaga: Teraz na tym buxie nie ma już informacji w FAQ i TOS, że 10$ na koncie = 1$ real, kolejna rzecz, która z pozoru czyni ten bux pięknym. Ale oby na pozorze się na skończyło, zatem czekam na opinie dalsze.


RE: ( trzeba inwestować ) WashingtonBux - papajaz69 - 06-03-2012 14:15

Nie klikam na min juz od dawna, ale raczej bym nie inwestował.

Zobacz jeszcze, czy w Proof są aktualne wypłaty i czy na Forum nie ma bałagamu.
Brak screenów wypłat i byle jakie Forum to złe prognozy.


RE: ( trzeba inwestować ) WashingtonBux - Devil877 - 03-09-2012 22:25

Witam w Proof znajdują się wypłaty najnowsze z 01/09/2012 , hmm czyli jak to wygląda z tymi wypłatami uzbieram te 20$ i co.. i muszę wpłacić żeby wypłacić xD?