Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nawet 15zł za wykonanie DARMOWEJ oferty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nawet 15zł za wykonanie DARMOWEJ oferty (/Temat-Nawet-15zl-za-wykonanie-DARMOWEJ-oferty-46933)



Nawet 15zł za wykonanie DARMOWEJ oferty - ronaldin11 - 08-12-2011 17:17

Witam.

Zapłacę ci co najmniej 10zł na wykonanie darmowej oferty. Oferta identyczna jak u użytkownika WojnaR tylko z tym faktem, że na innej stronie.

10zł otrzymasz gdy:

*Zarejestrujesz się na podanej przeze mnie stronie.
*Wypełnisz ofertę DARMOWĄ. Wystarczy karta kredytowa lub debetowa
*Ofertę akceptują (Z czym nie ma problemu)

Po zaakceptowaniu oferty pieniądze przesyłam na konto bankowe, doładowanie telefonu lub ewentualnie Paypal.

Do wykonania oferty potrzebna jest karta kredytowa lub debetowa. Nie musisz mieć 18 lat. Karta z izzykonta lub podobnych wystarczy.

Kontakt:

GG: 39681653

Oferta specjalna!

Dla pierwszych pięciu osób, które wypełnią ofertę przewiduję nagrodę w postaci doładowania telefonu lub przelewu SMS na kwotę 5zł.


RE: Nawet 15zł za wykonanie DARMOWEJ oferty - rlk120 - 08-12-2011 17:28

Co to za strona? Być może byłbym chętny Smile

E:
Póki co rezygnuje, poczytałem Twoje tematy, podobno jesteś niewypłacalny ;/


RE: Nawet 15zł za wykonanie DARMOWEJ oferty - ronaldin11 - 08-12-2011 17:50

Up.

Myślisz, że jeden post kolesia, który pewnie chciał zniechęcić kolejne osoby coś mówi? Skontaktuj się. Na pewno się dogadamy.


RE: Nawet 15zł za wykonanie DARMOWEJ oferty - mareczek - 08-12-2011 18:28

Nie wierze takim leszczykom jak ten gosc. Podaj dowody ze wyplaciles ludziom, a nie wbijasz i oszukujesz ludzi, przeciez to jest oczywiste ze nikomu tych 15zl nie wyplacisz bo to by ci sie nie oplacalo. Pozdro.


RE: Nawet 15zł za wykonanie DARMOWEJ oferty - ronaldin11 - 08-12-2011 18:51

Niby z jakiej paki nie opłacało? Chcesz. Zrób ofertę to zobaczymy czy się opłaci. Jest wiele stron podobnych do Xpango, na których za poleconych otrzymuje się fajne rzeczy.

Ja zbieram na jedną z nich i potrzeba mi jest kilku poleconych. Płacę po akceptacji oferty. Nie chcesz, nie wierz. Jak ktoś zrobi ofertę to na pewno pochwali się w tym temacie.

Zbieranie poleconych zaczynam tutaj wiec narazie dowodów wypłacalności brak jednak zapewniam, że będą takie. Kase otrzymają wszyscy moi poleceni Smile


Nawet 15zł za wykonanie DARMOWEJ oferty - Admin - 18-01-2012 00:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.